dostalem poczta, moze spam a moze cos w tym jest ? (2007r.)

Awatar użytkownika
Stirlitz
Zwykły forumowicz
Posty: 469
Rejestracja: poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 20:42
Lokalizacja: Kraina Jezior

Post autor: Stirlitz »

co do włochów to dzisiaj jechałem w niezłym korku, patrzę w lusterko, a tu przeciskaja się transalp i BMW okufrowane i opakowane wszelkim turystycznym szpejem, podjechałem kilka metrów bliżej krawężnika i tak samo człowiek jadący za mną, w ten sposób zrobiliśmy miejsce aby motocykliści łatwiej przejechali, jeden i drugi motocyklista przejeżdżając obok nas powiedział GRAZIE :shock:

nigdy wcześniej nikt mi nie podziękował słownie za to
a już na pewno nie spodziewałbym się tego po motocyklistach włoskich gdzie motocykli jeździ cała masa i takie gesty są na porządku dziennym
[img]http://img264.imageshack.us/img264/3462/ptaki9wudw3tb4.gif[/img]
Motocyklem jeździć nie umiem, ale lubię.
wally

Post autor: wally »

admin do PIS nie nalezy i tematu nie zamknie zanim wszyscy sie nie wypowiedza :P

W temacie wpisu chodzi raczej o normalizacje wpisu( mniej o wojaze zagraniczne) do komorki osoby ktora zna nasza grupe krwi i inne niezbedne informacje, zamiast szukac "mama" "dom" "kochanie1" "kochanie2" ....

temat prosty jak drut kto chce wpisze kto niechce nie musi, oby jednym i drugim sie nie przydalo
sq8bwh

Post autor: sq8bwh »

Hm.. tylko czy to jest w naszej gestii (tego forum..) normalizacja tego skrótu.. raczej nie, może pozostawmy to bardziej kompetentynym (którzy zreszto tą akcją chcą to wprowadzić i życie) my to możemy zaakceptować lub nie.. Ja to akceptuje, tym bardziej jeśli nic mnie to nie kosztuje..
Bondi

Post autor: Bondi »

Tak a ja mam w fonie jako ICE wpisanego ICEQUBE4 i co zadzwonia odbierze krzysiek i co poda im moja grupe krwi? Moze go uprzedze i powiemm tez by nie zezwalal na przeszczep mojej watroby oraz jaj bo je bardzo lubie :)
Bączek
Zwykły forumowicz
Posty: 531
Rejestracja: poniedziałek, 16 kwietnia 2007, 20:20
Motocykl: WSK, Simson shwalbe
Lokalizacja: LTM

Post autor: Bączek »

Wy tu gadu gadu a ja już dawno sobie to wpisałem, po co te farmazony czy to sie przyda czy nie .
Wpiszecie i tyle
Szkoda wam miejsca w telefonie?
Bąk i jego Bączywóz
ZEN

Post autor: ZEN »

Zgadzam się, szkoda gadać tylko trzeba działać.
Ja mam już wpisane,żonie i córce też kazałem wpisać do swoich telefonów.

Skoro to ma pomóc a nie zaszkodzić to o czy tu gadać. :wink:
Basia

Post autor: Basia »

Bondi pisze:Tak a ja mam w fonie jako ICE wpisanego ICEQUBE4 i co zadzwonia odbierze krzysiek i co poda im moja grupe krwi? Moze go uprzedze i powiemm tez by nie zezwalal na przeszczep mojej watroby oraz jaj bo je bardzo lubie :)
Bondi! :)
Nie bądź skąpiec, zezwól na przeszczep Twojej wątroby oraz ... :wink:
Bondi

Post autor: Bondi »

Watroba moze i tak ale to drugie....
nikt nie bedzie mial takiego skarbu jak ja!!!!
Kto wie jeszcze dadza temu zboczonemu góralowi co sobie obciał siekierka....
Jaro
Zwykły forumowicz
Posty: 1178
Rejestracja: piątek, 23 lutego 2007, 18:54
Motocykl: YAMAHA FAZER
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Może nie do końca w temacie ale co sądzicie o takiej naklejce ?

link
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=223955011
Jeśli mężczyzna robi coś bardzo głupiego, to zawsze z motywów najszlachetniejszych.
sq8bwh

Post autor: sq8bwh »

zrobiłem podobnie.. markerem :lol:
Speedarek
Zwykły forumowicz
Posty: 952
Rejestracja: czwartek, 5 kwietnia 2007, 10:12
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Speedarek »

To mi sie podoba sadze że każdy powinien mieć swoją grupę krwi w dowodzie :lol:
Nie ważne co masz pod dupą , ważne co masz nad nią .......
sq8bwh

Post autor: sq8bwh »

Dokładnie, tak jak PESEL... przecież nikt nie da rady sobie grupy krwi zmienić.. a w niektórych przypadkach nawet w celach identyfikacyjnych jest to pomocne (pomijając sprawę szybkiej transfuzji... ) tyle że kiedyś gdzieś czytałem że tutaj jeszcze sprawy religijne mają swój udział i chore zasady Jechowców przechyliły szalę żeby tego nie robić...
Bondi

Post autor: Bondi »

Wyraze swoja opinie ze jechostwo i takie tam podobne jak np kriszny nie uznaje osobiscie za religie tylko sekty, i nie powinne miec glosu w takich sprawach lepiej niech sie ktos obrazi z powodu takiej naklejki niz zeby ktos mial zginac.
Speedarek
Zwykły forumowicz
Posty: 952
Rejestracja: czwartek, 5 kwietnia 2007, 10:12
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Speedarek »

Kto nie chce to nie musi mieć grupy krwi w dowodzie a kto chce to powinien mieć takie prawo ... sądzę ze 97 % dowodów wydawanych miałoby grupę krwi 8) :lol:
Nie ważne co masz pod dupą , ważne co masz nad nią .......
ZEN

Post autor: ZEN »

Dowód osobisty to podstawowy dokument jaki powinien posiadać każdy obywatel.
Powinny być zawarte w nim niezbędne informacje służące identyfikacji danej osoby, z grupą krwi włącznie.

Takie jest moje zdanie.

Ale każdy powinien zdawać sobie sprawę, że przerobienie lub podrobienie każdego dokumentu jest karalne.
Wszelkie konieczne zmiany może wprowadzać wyłącznie urząd do tego uprawniony.
ODPOWIEDZ

Wróć do „SZKOLENIA.”