Szkolenie Motocyklowe na Torze ODTJ Lublin

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o motocyklach i motocyklistach, a czego nie boicie się zobaczyć.
ZUREK
Zwykły forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: poniedziałek, 6 marca 2017, 08:52
Motocykl: BMW K 1200 LT

Szkolenie Motocyklowe na Torze ODTJ Lublin

Post autor: ZUREK »

Fotorelacja ze Szkolenia Motocyklowego organizowanego przez Moto-Sekcję w dniu 29.06.2019r. na Torze ODTJ Lublin

http://moto-sekcja.pl/galeria-wyniki/?c ... J%20Lublin" onclick="window.open(this.href);return false;

Szlifowali:
1. Wuju
2. Stan
3. Mycha
4. Żurek
Awatar użytkownika
Norek
Moderator K.B.M.
Posty: 649
Rejestracja: poniedziałek, 27 czerwca 2011, 21:13
Motocykl: BMW R1200 GS ADVENTURE 2006r.
Lokalizacja: Zamość

Re: Szkolenie Motocyklowe na Torze ODTJ Lublin

Post autor: Norek »

Galeria dobra, ale jak to wygląda technicznie na torze w praktyce.
Wszyscy uczestnicy wrócili zadowoleni ze szkolenia.?
Nigdy nie jedź szybciej niż Twój anioł stróż może lecieć.
501686006
ZUREK
Zwykły forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: poniedziałek, 6 marca 2017, 08:52
Motocykl: BMW K 1200 LT

Re: Szkolenie Motocyklowe na Torze ODTJ Lublin

Post autor: ZUREK »

Żeby się nie rozpisywać, to powiem że było dokładnie wszystko to co opisane na stronie:
http://moto-sekcja.pl/szkolenie-szlifow ... to-sekcja/" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Pomimo tego że Wuju, Stan i Ja mieliśmy największe i najcięższe maszyny ze wszystkich uczestników (około 40 ich było), to daliśmy radę i wróciliśmy ze szkolenia bardzo zadowoleni.
Chyba pierwszy raz "pozamykaliśmy opony" :)
Polecam.
Awatar użytkownika
MYCHA
K.B.M.
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek, 4 grudnia 2017, 16:48
Motocykl: BMW R1250 GS 2019r.

Re: Szkolenie Motocyklowe na Torze ODTJ Lublin

Post autor: MYCHA »

Tak na szkoleniu było super tak uważam, przejechaliśmy na torze łącznie 70 km, ćwiczone były przeciwskręty, slalomy przy szybkiej i wolnej prędkości, nagłe hamowanie przy prędkościach 50 km i 70 km, oraz ósemki, ale bardzo ważne w tym szkoleniu to jak się ułożyć na motocyklu jak przygotować jak reagować i gdzie paterzeć podczas manewrów, niby wszystko jasne ale nie do końca jak się okazuje profesjonaliści wiedzą więcej. Uważam że każdy powinien zaliczyć takie szkolenie. Ja osobiście Polecam.
wuju
Zwykły forumowicz
Posty: 115
Rejestracja: czwartek, 19 lipca 2012, 13:20
Motocykl: HONDA VTX1800 S 2002r.

Re: Szkolenie Motocyklowe na Torze ODTJ Lublin

Post autor: wuju »

Byłem najstarszym uczestnikiem szkolenia , ale mimo swoich lat i najcięższego motocykla jestem bardzo zadowolony.
Uważam , że każdy z członków KBM powinien przejść takie szkolenie dla własnego bezpieczęństwa i bezpieczęstwa współtowarzyszy wspólnych wyjazdów.
Polecam bardzo.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galerie”