Radecznica 2016 - udział i zadania KBM

manson
K.B.M.
Posty: 1053
Rejestracja: środa, 29 września 2010, 08:15
Motocykl: HONDA VTX1300 2006r.
Lokalizacja: Zamość

Re: Radecznica 2016 - udział i zadania KBM

Post autor: manson »

Dziękuję wszystkim uczestnikom KBM biorącym udział w przejeździe do Radecznicy.
Dzięki zaangażowaniu SABIXA wszystkie skrzyżowania i ronda były wzorowo blokowane.
TAK TRZYMAĆ :shock: :shock: :shock:
Załączniki
13.JPG
12.JPG
nawet tysiącmilowa podróż
zaczyna się od jednego kroku.
602300313
Awatar użytkownika
MIRO
Zwykły forumowicz
Posty: 291
Rejestracja: niedziela, 8 listopada 2009, 10:50
Motocykl: APRILIA 650
Lokalizacja: Steniatyn
Kontakt:

Re: Radecznica 2016 - udział i zadania KBM

Post autor: MIRO »

Na pewno dzięki dla Sabixa ale nie widziałeś co się działo za końcu peletonu począwszy od ul. Piłsuckiego z Sadową peleton rozerwał się części zatrzymując sie na czerwonym świetle, co było powodem nie wiem jechałem prawie na końcu po blokowaniu ronda na Hrubieszowskiej przed policją która jechała na sygnałach.Nastepnie wyjazd z ul. Sadowej na obwodnicę chyba ul.Dzieci Zamojszczyzny totalny haos motocykle splatały się w warkocz z autami tam nie widziałem już nikogo z Naszych KBM . Potem rondo koło Snopów i kilka skrzyżowań i znowu totalny młyn jedni jadą na czerwonym drudzy stoją i w taki sposób docieramy do końca dwupasmowej Szczebrzeskiej gdzie ja koło stacji Orlen skręciłem w lewo w powrotną drogę do domu. Za mną kilka motocykil dołączył Brylo Który może potwierdzić cały ten mój opis.Podejrzewam że zbyt mało nas było do takiego przedsięwzięcia.
Jeden Człowiek nie zmieni Świata, ale jeden Człowiek może przekazać informację...
która zmieni Świat."
D. Icke
tel. 510-081-953
Awatar użytkownika
Norek
Moderator K.B.M.
Posty: 649
Rejestracja: poniedziałek, 27 czerwca 2011, 21:13
Motocykl: BMW R1200 GS ADVENTURE 2006r.
Lokalizacja: Zamość

Re: Radecznica 2016 - udział i zadania KBM

Post autor: Norek »

Kolumna rozerwała się dlatego, że część grupy nie chciała jechać za wszystkimi na skrzyżowaniu w ul Piłsudskiego, tylko w Sadową pociągając za sobą pozostałych uczestników.
Nigdy nie jedź szybciej niż Twój anioł stróż może lecieć.
501686006
manson
K.B.M.
Posty: 1053
Rejestracja: środa, 29 września 2010, 08:15
Motocykl: HONDA VTX1300 2006r.
Lokalizacja: Zamość

Re: Radecznica 2016 - udział i zadania KBM

Post autor: manson »

Mirek trzeba było przeczytać post Wielkiego Brata o ustaleniach trasy przejazdu do Radecznicy
i wiedziałbyś, że trasa była wyznaczona inna niż Ty pojechałeś.
SABIX podrukował mapki oraz trasę przejazdu i każdy dostał przed wyjazdem takowy wydruk.
Jeszcze raz podkreślę, że trasa do Radecznicy przez Nielisz i Szczebrzeszyn była bardzo dobrze blokowana.
A ty nie znając trasy przejazdu byłeś po prostu nie przygotowany.
nawet tysiącmilowa podróż
zaczyna się od jednego kroku.
602300313
Awatar użytkownika
MIRO
Zwykły forumowicz
Posty: 291
Rejestracja: niedziela, 8 listopada 2009, 10:50
Motocykl: APRILIA 650
Lokalizacja: Steniatyn
Kontakt:

Re: Radecznica 2016 - udział i zadania KBM

Post autor: MIRO »

O.K widocznie to moja wina postu Wielkiego do końca na pewno nie doczytałem, powiem że ledwo zdążyłem przyjechać aby pomóc w blokowaniu trasy a z mapki od Sabixa to tylko wyczaiłem gdzie mam blokować.A jadąc na końcu za peletonem nie miałem pojęcia że pewna grupa zmieniła trasę .
Jeden Człowiek nie zmieni Świata, ale jeden Człowiek może przekazać informację...
która zmieni Świat."
D. Icke
tel. 510-081-953
Awatar użytkownika
MESTON
K.B.M.
Posty: 296
Rejestracja: sobota, 4 lipca 2015, 08:43
Motocykl: BMW R1250 GS
Lokalizacja: Skierbieszów

Re: Radecznica 2016 - udział i zadania KBM

Post autor: MESTON »

:D Haha Sabix ,Meston z Krysą też blokowali ba i mój plecaczek też był w żółtej kamizelce a tak by nie słodzić Ci za dużo 8) to WIELKI SZACUN DLA CIEBIE I TWOJEGO ZAANGAŻOWANIA :D :D :D Pozdrawiam serdecznie .
Awatar użytkownika
hans
Zwykły forumowicz
Posty: 996
Rejestracja: piątek, 26 listopada 2010, 10:48
Motocykl: xj600
Lokalizacja: Wrocław

Re: Radecznica 2016 - udział i zadania KBM

Post autor: hans »

Moja sobotnia postawa jest efektem pewnych spraw osobistych, które wynikły w ostatniej chwili (jednak nie zamierzam tu o nich pisać), nie byłem też poinformowany że "spotkanie organizacyjne" blokujących będzie wcześniej niż kilka minut przed startem. Jeżeli moje zachowanie było w jakiś sposób szkodliwe dla klubu to proszę o wyciągnięcie stosownych konsekwencji względem mojej osoby.
"Nie walcz z idiotami, mają przewagę liczebną"
Paulo Coelho
Awatar użytkownika
Zagłoba
Zwykły forumowicz
Posty: 1375
Rejestracja: sobota, 7 czerwca 2008, 05:44
Motocykl: YAMAHA XV1600 ROAD STAR 2001r.
Lokalizacja: Steniatyn

Re: Radecznica 2016 - udział i zadania KBM

Post autor: Zagłoba »

Jak zazwyczaj - SABIX - mz rację: zaangażowanie w sprawy Klubu jest....mizerne. Taka osoba, by nie określić ... "osobistość" :lol: w klubie, to dla takiego " zlepka" wolnych elektronów jest ... cementem :idea: :idea: :idea: .
Wieeelki szacun, SABIX :roll: :roll: :roll:

Ps. przeprasza, że nie dojechałem. :oops: Tzw. "nieprzewidziane przypadki". Ale i tak d... mi skręcało :(
...motor, czy koń - byle w siodle i ...w cwał....
Szymon
Zwykły forumowicz
Posty: 237
Rejestracja: wtorek, 27 kwietnia 2010, 23:05
Motocykl: HONDA Deauville
Lokalizacja: Hrubieszów/Zamość

Re: Radecznica 2016 - udział i zadania KBM

Post autor: Szymon »

Do Zamościa dotarłem 15 minut przed wyjazdem parady z Rynku. Sobota jest dla mnie zwykłym dniem roboczym - nie wiedziałem w ogóle czy będę mógł się pojawić - pojawiłem się w ostatniej chwili, na spotkaniu organizacyjnym mnie nie było... Uważam, że większy zamęt wprowadziłbym gdybym się zadeklarował i potem nie wywiązał się ze swojej roli... poza tym mając wzgląd na bezpieczeństwo, średnio bezpieczne jest (przynajmniej w moim odczuciu) blokowanie gdy podróżuje się z plecakiem... blokowanie wymaga szybkości reagowania i sprytu, co ciężko uzyskać mając z tyłu pasażera... II rata składki poszła przelewem.
694 930 521
manson
K.B.M.
Posty: 1053
Rejestracja: środa, 29 września 2010, 08:15
Motocykl: HONDA VTX1300 2006r.
Lokalizacja: Zamość

Re: Radecznica 2016 - udział i zadania KBM

Post autor: manson »

Podziękowanie
Załączniki
Per..jpg
nawet tysiącmilowa podróż
zaczyna się od jednego kroku.
602300313
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozpoczęcie sezonu motocyklowego na Roztoczu”