Wpadek w Polanówce (2013r.)

Awatar użytkownika
kazek
Zwykły forumowicz
Posty: 334
Rejestracja: wtorek, 21 lipca 2009, 13:48
Motocykl: banditen 1200 - już komu innemu służy
Lokalizacja: Zamość

Re: Wpadek w Polanówce

Post autor: kazek »

Każda przedwczesna śmierć to ogromna strata dla rodzimy i znajomych i nie powinna mieć miejsca ... a jednak miała. @moher nie zgadzam się, że zostało to gdzieś zapisane "z góry" w większości przypadkach to jest wynik naszych błedów, braku umiejętności, wyobrażni, przewidywania ... tylko szkoda , że musimy się pochylać nad tematem bezpieczeństwa właśnie przy takich chwilach ...
kapsel
Zwykły forumowicz
Posty: 226
Rejestracja: poniedziałek, 9 lutego 2009, 19:31
Motocykl: Honda Goldwing
Lokalizacja: Zamość

Re: Wpadek w Polanówce

Post autor: kapsel »

Znałem Pawła jeszcze 2 godziny wcześniej rozmawialiśmy normalnie szok P.J.D. [*]
live to ride ride to live
Awatar użytkownika
sebus00
Zwykły forumowicz
Posty: 1004
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 19:19
Motocykl: Honda VTR 1000 FireStorm
Lokalizacja: Lublin

Re: Wpadek w Polanówce

Post autor: sebus00 »

szkoda chłopaka,
współczucia dla rodziny, znajomych [*]
InzOstry
Zwykły forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: sobota, 21 maja 2011, 16:47
Motocykl: Suzuki Intruder vs 750
Lokalizacja: Jarosławiec

Re: Wpadek w Polanówce

Post autor: InzOstry »

" Wielka tragedia dla rodziny stracili drugie dziecko na motocyklu. Dla nas również wielka strata... Wielki odpuśćmy jeżeli chodzi o przepisy, bo znaki to nie wszystko. Po prostu po burzach był piasek na drodze. Miedzy tymi zakrętami jest miejsce żeby wyprzedzać, a 40km/h to przesada. Nie chodzi o niedostosowanie prędkości. Pewnie go piasek poniósł. Ja tez tam dzisiaj walczyłem z uciekającą przednia opona. Wielkie wyrazy współczucia dla rodziny... "


Zgadzam się z Tobą zyron-13 prędkość prędkością przepisy przepisami , ale zginął jeden z Nas i nie wolno źle o Nim mówić !!!
Awatar użytkownika
zulek
Zwykły forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2011, 12:11
Motocykl: SUZUKI GSX-R K1 750

Re: Wpadek w Polanówce

Post autor: zulek »

Niestety ale to był Paweł na srebrnej Kawie [*] P.J.D. widziałem jak Paweł jeździ to nie był mistrz prostej umiał sie obchodzić ze sportem to co się naprawdę wydarzyło zabrał ze sobą my możemy jedynie się domyślać...... Świetny kolega to naprawdę wielka strata;(
Burn rubber not your soul..
ZIBI
Zwykły forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: wtorek, 8 maja 2012, 21:01
Motocykl: HONDA GL 1200 ASPENCADE
Lokalizacja: Zamość / Hrubieszów

Re: Wpadek w Polanówce

Post autor: ZIBI »

Zyron zastanów się co Ty piszesz, i czy Ty możesz siadać na motór. Nie ten potrafi jeździć kto jeździ szybko, ale jeździ bezpiecznie. NIe znam na tyle Wielkiego, ale mam wrażenie, że Ty tyle nie przeszedłeś co Wielki przejechał - i do wszystkiego trzeba dorosnąć. A z Twoich przechwałek wynika, że stwarzasz zagrożenie na drodze Jeżeli się mylę to zapytaj ludzi z KBM co sądzą o Twojej jeżdzie. Trzymaj się, szerokości i przyczepności.
Awatar użytkownika
Savi
Zwykły forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: czwartek, 17 maja 2007, 11:12
Motocykl: BMW R 80 RT z wb, WFM, Simson SR2
Lokalizacja: Werbkowice

Re: Wpadek w Polanówce

Post autor: Savi »

zyron-13
Zwykły forumowicz
Posty: 539
Rejestracja: czwartek, 20 sierpnia 2009, 19:49
Motocykl: yamaha R1
Lokalizacja: Bełżec

Re: Wpadek w Polanówce

Post autor: zyron-13 »

zibi ja sie nie przechwalam, szczegolnie w tym temacie.. pomysl.. poprostu chciałem podkreślić ze nawet Wieki z jego ogromnym bagazem doświadczeń ktorego bardzo szanuje i podziwiam na tej drodze nie jezdzi 40km/h. tyle. poza tym ZIBI skoro nie wiesz jak jeżdze, to nie komentuj bo razem za mna nie przejechałes nawet 10km wiec nic nie mozesz wiedziec na ten temat. a jezeli chodzi o uwagi z KBM to sie nie spotkałem ze zla opinia. ja jezdze dynamicznie a nie szybko.

Jestem ciekaw zibi czy wszedzie jedziesz zgodnie z przepisami?


"Kto jest bez winy, niechaj pierwszy rzuci kamień"
nr tel 697294655
"Pieprzyć to, co o nas mówią, jesteśmy ludźmi z pasją
nie ma takiej opcji, żeby zapał nasz miał zgasnąć
nieprzychylni nam będą wciąż dołki kopać
nie czas się tym przejmować, więc nie przejmuj się tym chłopak"
Awatar użytkownika
hans
Zwykły forumowicz
Posty: 996
Rejestracja: piątek, 26 listopada 2010, 10:48
Motocykl: xj600
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wpadek w Polanówce

Post autor: hans »

Wiele z tobą Zyron nie jeździłem ale z twoich opowiadań o tym ile i gdzie jechałeś wynika że powinni ci zabrać prawko i pozwolić prowadzić jedynie taczkę.
A jazda 60 na 40 to nie to samo co ponad 100 w zabudowanym.
"Nie walcz z idiotami, mają przewagę liczebną"
Paulo Coelho
Awatar użytkownika
Savi
Zwykły forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: czwartek, 17 maja 2007, 11:12
Motocykl: BMW R 80 RT z wb, WFM, Simson SR2
Lokalizacja: Werbkowice

Re: Wpadek w Polanówce

Post autor: Savi »

zyron-13 pisze: Ja tez tam dzisiaj walczyłem z uciekającą przednia opona.

Nie bądź śmieszny. To nie tor wyścigowy, ani arena, żeby walczyć. To polskie drogi. Ujmujesz gazu, wjeżdżasz w zakręt w z normalną prędkością i nic Ci nie ucieka.
zyron-13
Zwykły forumowicz
Posty: 539
Rejestracja: czwartek, 20 sierpnia 2009, 19:49
Motocykl: yamaha R1
Lokalizacja: Bełżec

Re: Wpadek w Polanówce

Post autor: zyron-13 »

no właśnie savi to polskie drogi na ktorych jest kupa piasku. Hans jak jest gdzie to mozna a gdzie nie mozna to tez trzeba z glowa

z całym szacunkiem do hejterów myśle ze nie jest to odpowiedni temat do debaty na moj temat, jezeli macie ochote pogadać na temat mojej jazdy (szczególnie tyczy sie ludzi ktorzy mnie w ogole nie znaja i to mnie bawi strasznie) to mozemy sie spotkac zeby to przedyskutować lub załóżcie osobny temat aby celebrować moją skromną osobe. Ponieważ ludzie ktorzy wchodza na ten temat chca sie czegoś dowiedzieć na tamat WYPADKU W POLANÓWCE a nie UMIEJĘTNOŚCI ORAZ JAZDY ŻÓŁTODZIOBA ZYRONA. pozdrawiam szczególnie tych bardzo doświadczonych wręcz idealnych kierowców motocykli nie mylić z motoram bo cieżko jechać na czymś co napędza sieczkarnie.
nr tel 697294655
"Pieprzyć to, co o nas mówią, jesteśmy ludźmi z pasją
nie ma takiej opcji, żeby zapał nasz miał zgasnąć
nieprzychylni nam będą wciąż dołki kopać
nie czas się tym przejmować, więc nie przejmuj się tym chłopak"
Awatar użytkownika
sas
Zwykły forumowicz
Posty: 170
Rejestracja: poniedziałek, 12 marca 2012, 18:42
Motocykl: CB 450S / trampek 600 i nawet to fajna maszyna...
Lokalizacja: Sandomierskie

Re: Wpadek w Polanówce

Post autor: sas »

Spokojnie panowie ten wasz temat raczej prywatny wkładacie tu bez potrzeby , a tu powinna być tylko refleksja i jakieś wnioski na przyszłość jak nie kusić losu (gdybam) bo przypadek to inna sprawa
Pozdrawiam SAS
A tam cicho być http://www.youtube.com/watch?v=hJbBjjTsaEM" onclick="window.open(this.href);return false;
Wielki Brat
Zwykły forumowicz
Posty: 2808
Rejestracja: poniedziałek, 19 lutego 2007, 08:39
Motocykl: FJR 1300

Re: Wpadek w Polanówce

Post autor: Wielki Brat »

W związku z prowadzonym dochodzeniem ws. wypadku oraz prośbą rodziny Pawła zwracam się do Was z następującym apelem:

- osoby znające Pawła i jego motocykl, które robiły zdjęcia/filmy w czasie SPOT-u proszę o sprawdzenie czy na motocyklu/kasku była kamerka (podobno Paweł ostatnio jeździł z kamerką), proszę takie zdjęcia przesłać na nasz adres e-mailowy,

- osoby, które mogą ew. pomóc w odnalezieniu kamerki (na miejscu wypadku nie odnaleziono urządzenia) proszone są o kontakt ze mną na PW.
Bączek
Zwykły forumowicz
Posty: 531
Rejestracja: poniedziałek, 16 kwietnia 2007, 20:20
Motocykl: WSK, Simson shwalbe
Lokalizacja: LTM

Re: Wpadek w Polanówce

Post autor: Bączek »

przykre. Smigaj na górze.
Bąk i jego Bączywóz
Awatar użytkownika
Fido
Zwykły forumowicz
Posty: 2231
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 10:49
Motocykl: Ten ze zdjęcia
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: Wpadek w Polanówce

Post autor: Fido »

*PJD*
ODPOWIEDZ

Wróć do „WYPADKI.”