Mikołajkowa prośba

Informacje o imprezach organizowanych przez KBM dla dzieci
LeszekR
Zwykły forumowicz
Posty: 254
Rejestracja: piątek, 8 sierpnia 2008, 16:26
Lokalizacja: Zamosc

Mikołajkowa prośba

Post autor: LeszekR »

Prośba mojej koleżanki motocyklistki z Bytomia. Jeżeli ktoś ma ochotę i chce to może pomóc dzieciom. Poniżej wklejam jej post:
"Hej
ponieważ jest Mikołaj i wielu z nas ma ochotę spełnić dobry uczynek, to daję Wam taką możliwość ;) potrwa parę minut, a może naprawdę komuś rozjaśnić życie.


Moja koleżanka pracuje w Świetlicach środowiskowych MOPR w Zabrzu do których uczęszczają biedne dzieci z rodzin patologicznych, i dla takich świetlic z całej Polski stacja telewizyjna AXN ( ta duża amerykańska ), przygotowała konkurs w którym do wygrania jest remont jednej takiej świetlicy. Aby wygrać ten konkurs dana świetlica musi zebrać jak najwięcej głosów w głosowaniu internetowym. Poniżej przesyłam link pod którym można oddać głoś na daną świetlice ( oczywiście świetlice z Zabrza :)), wystarczy kliknąć na zakładkę głosowanie poz 2.

poniżej list od koleżanki:
Witam serdecznie!!!
Świetlica środowiskowa MOPR przy ul. Roosevelta 40 bierze udział w konkursie "Nakręcamy Wyobraźnię". Do konkursu zostaliśmy wytypowani przez Urząd Wojewódzki. Przesłaliśmy pracę, która przedstawia jeden dzień z życia świetlicy. Dzieciaki włożyły w pracę wiele wysiłku i starań. I etapem konkursu jest głosowanie internetowe. Z jednego komputera można oddać tylko jeden głos, dlatego zależy nam, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o konkursie i oddało na naszą pracę głosy. Nagrodą w konkursie jest remont świetlicy!!!!Dlatego prosimy o oddanie na nas głosu-jesteśmy pod numerem 2. Poniżej wysyłamy link do głosowania.
http://www.nakrecamywyobraznie.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; zakładka głosowanie


Z góry dziękujemy!!!
Emilia Kroszka-Gonska wraz z dziećmi i wychowawcami ze świetlicy przy ul. Roosevelta 40
Awatar użytkownika
hans
Zwykły forumowicz
Posty: 996
Rejestracja: piątek, 26 listopada 2010, 10:48
Motocykl: xj600
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mikołajkowa prośba

Post autor: hans »

Niestety jako że strona z głosowaniem jest we flashu to mogłem oddać tylko jeden głos, a w planach miałem symboliczne 20 ;]
"Nie walcz z idiotami, mają przewagę liczebną"
Paulo Coelho
Awatar użytkownika
diabelCBR
Zwykły forumowicz
Posty: 81
Rejestracja: sobota, 6 listopada 2010, 17:28
Motocykl: 900 RR
Lokalizacja: Wożuczyn
Kontakt:

Re: Mikołajkowa prośba

Post autor: diabelCBR »

Poszło :D
Bączek
Zwykły forumowicz
Posty: 531
Rejestracja: poniedziałek, 16 kwietnia 2007, 20:20
Motocykl: WSK, Simson shwalbe
Lokalizacja: LTM

Re: Mikołajkowa prośba

Post autor: Bączek »

:P
Bąk i jego Bączywóz
ĆWIREK
Zwykły forumowicz
Posty: 232
Rejestracja: sobota, 24 kwietnia 2010, 08:04
Motocykl: MZ es250/2 ; XJR 1300
Lokalizacja: Łaszczów

Re: Mikołajkowa prośba

Post autor: ĆWIREK »

poszło :-D
Człowiek zupełnie nie tknięty szałem nie wejdzie do świątyni muz.
Platon (427-347 p.n.e)
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Mikołajkowa prośba

Post autor: DOK »

Tylko uwaga przycisk głosowani na pozycje 1 wydaje się głosowaniem na poz 2 tzn jest pod poz 1 zresztą jak to przeczytacie będziecie wiedzieli o co biega UCZULAM
krzycho
Zwykły forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: piątek, 2 maja 2008, 10:48
Motocykl: HONDA CX500
Lokalizacja: Nowiny (okolice Tomaszowa Lub)

Re: Mikołajkowa prośba

Post autor: krzycho »

Oczywiście poszło :-) czekamy na wyniki...
coco jambo i do przodu
ODPOWIEDZ

Wróć do „MOTOCYKLIŚCI DZIECIOM.”