Piknik Country w Dobużku 11-09-2011

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o motocyklach i motocyklistach, a czego nie boicie się zobaczyć.
Wielki Brat
Zwykły forumowicz
Posty: 2808
Rejestracja: poniedziałek, 19 lutego 2007, 08:39
Motocykl: FJR 1300

Piknik Country w Dobużku 11-09-2011

Post autor: Wielki Brat »

Będąc pewien, że po sobotnim owocobraniu w "Kudachowie" (niektórzy podobno usiłowali trafić do Steniatyna wpisując ww. nazwę do nawigacji :D ) jego uczestnicy mogą mieć w niedzielę pewne problemy z rannym uruchomieniem niektórych narządów swych organizmów, zwłaszcza błędnika i wątroby, wyznaczyłem dość późną porę zbiórki.
Mimo to nie wszyscy byli w stanie dotrzeć punktualnie. Za to ci którzy się stawili przejawiali tak duży głód jazdy, że już na wyjeździe z parkingu pod C.H. "Twierdza" w Zamościu przejechali w lewoskręcie skrzyżowanie na czerwonym świetle :wink:
Nasze 9 maszyn drogę z Zamościa do Suśca przebyło, po łagodnej reprymendzie, w pięknym szyku i dość szybkim tempie. Szczególnie trudne zadanie miała nasza najmłodsza koleżanka Justynka, dysponująca stosunkowo niedużą mocą maszyny równoważoną jedynie jej kolorem - wiadomo: czerwone są najszybsze.

W Suścu krótki odpoczynek:
pc 002.jpg
I tu głód ujeżdżania - czegokolwiek - dał o sobie znać powtórnie:
pc 005.jpg
Edytę szczególnie mocno zainteresował ogonek dosiadanego przez nią potwora:
pc 009.jpg
Z Suśca nastąpił krótki przelot do Rudy Różanieckej - po drodze delektowaliśmy się gładkością nowych asfaltów oraz przepięknymi, jesiennymi krajobrazami. Na miejscu kawa, lody, ...
pc 013.jpg
pc 015.jpg
i szybki przeskok na imprezę do Lubyczy Królewskiej.
Ktoś ze środowiska powie z obrzydzeniem "festyn". W odpowiedzi mamy tylko tyle: zostaliśmy bardzo ciepło powitani, z kwiatami włącznie, grochóweczka z kuchni polowej była wyśmienita a smaku naleweczek jednej z Pań reprezentującej organizatorów nie da się opisać:
pc 022.jpg
pc 029.jpg
pc 025.jpg
Pobyt w Lubyczy Królewskiej był bardzo krótki, bo w Łaszczowie czekały już "Siły Główne" do wjazdu na Piknik Country:
pc 035.jpg
Po uformowaniu kolumny, z fasonem wjechaliśmy na teren dworku w Dobużku, gdzie trwała już ww. tytułowa impreza.
pc 036.jpg
pc 038.jpg
Moje marzenia o nabyciu kolejnego motocykla o mało się nie urzeczywistniły:
pc 041.jpg
Były też "luźne polaków rozmowy":
pc 048.jpg
Jak powszechnie wiadomo, w okresie przedwyborczym szczególnie porządany jest dostęp do mikrofonu. Wiadomo: kto ma dostęp do mediów ten ma władzę. Była więc też walka o:
pc 039.jpg
Imprezę zaszczycili też szanowni koledzy z klubu HD Lublin:
pc 050.jpg
pc 049.jpg
A wszystko skrzętnie dokumentował nasz klubowy kolega Czarek, który na długie zimowe wieczory na pewno opracuje nam stosowną filmową relację:
pc 044.jpg
Awatar użytkownika
Zagłoba
Zwykły forumowicz
Posty: 1375
Rejestracja: sobota, 7 czerwca 2008, 05:44
Motocykl: YAMAHA XV1600 ROAD STAR 2001r.
Lokalizacja: Steniatyn

Re: Piknik Country w Dobużku 11-09-2011

Post autor: Zagłoba »

Świetna relacja, Wielki, gratulacje!!! :jupi: Dzięki Tobie i Fido chce się otwierać ten dział.
...motor, czy koń - byle w siodle i ...w cwał....
Awatar użytkownika
Fido
Zwykły forumowicz
Posty: 2231
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 10:49
Motocykl: Ten ze zdjęcia
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: Piknik Country w Dobużku 11-09-2011

Post autor: Fido »

Nawet mi posmakowała ta naleweczka na miodzie.
Ja niestety nie wziąłem aparatu ale mam parę w telefonie.
Jak się coś nada to wrzucę.
Bączek
Zwykły forumowicz
Posty: 531
Rejestracja: poniedziałek, 16 kwietnia 2007, 20:20
Motocykl: WSK, Simson shwalbe
Lokalizacja: LTM

Re: Piknik Country w Dobużku 11-09-2011

Post autor: Bączek »

Muszę się częściej dowiadywać co się dzieje w Lubyczy. Pozdrawiam
Bąk i jego Bączywóz
Awatar użytkownika
Fido
Zwykły forumowicz
Posty: 2231
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 10:49
Motocykl: Ten ze zdjęcia
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: Piknik Country w Dobużku 11-09-2011

Post autor: Fido »

A ja myślałem że w końcu poznam Bączka a tu ZONK.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galerie”