Łaszczówka-Wypadek 11.09.2010r.

zyron-13
Zwykły forumowicz
Posty: 539
Rejestracja: czwartek, 20 sierpnia 2009, 19:49
Motocykl: yamaha R1
Lokalizacja: Bełżec

Łaszczówka-Wypadek 11.09.2010r.

Post autor: zyron-13 »

a propo dzisiejszego dnia. podobno ktos w okolicy 18 mial wypadek na moto kolo BP na Kol. Łaszczówce. . ale czy to prawda to nie wiem, moze cos slyszeliscie? w ogole dzisiaj ja sobie popylałem słuzbowym, to mijalem mase motocykli, a wiekszosc nie zchodzila z ogromnych predkosci, nawet w terenie zabudowanym.
nr tel 697294655
"Pieprzyć to, co o nas mówią, jesteśmy ludźmi z pasją
nie ma takiej opcji, żeby zapał nasz miał zgasnąć
nieprzychylni nam będą wciąż dołki kopać
nie czas się tym przejmować, więc nie przejmuj się tym chłopak"
Awatar użytkownika
Dzwiedziu
Zwykły forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: piątek, 19 marca 2010, 20:59
Motocykl: SUZI GSXR 1000 K8
Lokalizacja: Tomaszow Lub.

Re: Niedziela 11 09 2010

Post autor: Dzwiedziu »

widzialem ten wypadek- uszkodzone auto -2 kaski w trawie -porozrzucane buty-motor w trawie kupe szkla i odlamkow widok nie zaciekawy z tego co sie dowiedzialem to 2 gosci na motorze udezylo w auto a potem w betonowy przepust wodny - niewiem co z nimi .chyba z laszczowa Ci goscie.
Awatar użytkownika
buba
Zwykły forumowicz
Posty: 440
Rejestracja: sobota, 20 czerwca 2009, 07:52
Motocykl: sprzedany
Lokalizacja: Zamość

Re: Niedziela 11 09 2010

Post autor: buba »

Masz racje zyron-13, po długiej przerwie słonce niektorych mocno przygrzało, kilkanascie minut temu wracajac z zamościa z normalna predkoscia wymijałem sie chyba z jakims TGV albo Orient Expresem bo było swiatełko, huk, cisza i znowu ciemno :roll:
PS. Dzwiedziu miło było poznać :faja:
robiąc byle co, stajesz się byle kim
Awatar użytkownika
kazek
Zwykły forumowicz
Posty: 334
Rejestracja: wtorek, 21 lipca 2009, 13:48
Motocykl: banditen 1200 - już komu innemu służy
Lokalizacja: Zamość

Re: Niedziela 11 09 2010

Post autor: kazek »

czy wiadomo coś więcej o tych "gorących głowach " ?
Awatar użytkownika
kazek
Zwykły forumowicz
Posty: 334
Rejestracja: wtorek, 21 lipca 2009, 13:48
Motocykl: banditen 1200 - już komu innemu służy
Lokalizacja: Zamość

Re: Łaszczówka-Wypadek 11 09 2010

Post autor: kazek »

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbc ... /746557620" onclick="window.open(this.href);return false;

Wypadek w Kolonii Łaszczówka: Ranny jest motocyklista i jego pasażer
(lew)

Wszystko wskazuje na to, że do wypadku na krajowej "17” doszło, bo kierujący motocyklem 22-letni mieszkaniec gminy Łaszczów nieprawidłowo wyprzedzał skodę, którą jechał 50-latek z gminy Ulhówek.


Do wypadku doszło z winy motocyklisty

Do szpitala odwieziono z połamanymi kończynami motocyklistę oraz 23-letniego pasażera kawasaki.

Od obu pobrano krew do badań na zawartość alkoholu. Kierowca samochodu osobowego był trzeźwy, nie odniósł obrażeń

Posty wydzielone z tematu Niedziela 11.09.2010 (Fido)
Awatar użytkownika
Zagłoba
Zwykły forumowicz
Posty: 1375
Rejestracja: sobota, 7 czerwca 2008, 05:44
Motocykl: YAMAHA XV1600 ROAD STAR 2001r.
Lokalizacja: Steniatyn

Re: Łaszczówka-Wypadek 11 09 2010

Post autor: Zagłoba »

Na szczęście obydwaj żyją, są trochę połamani... Szkoda, że nie wzięli do siebie uwagi Łukasza, że za szybko jeżdżą.......
...motor, czy koń - byle w siodle i ...w cwał....
jestpawel
Zwykły forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 14 września 2010, 06:57
Motocykl: takim na 4 kółkach:)

Re: Łaszczówka-Wypadek 11 09 2010

Post autor: jestpawel »

Hmm..są połamani chyba bardziej niż trochę..:/ A nie wzięli pod uwagę nie tylko ostrzeżeń Łukasza,ale też wielu innych,którym zależało na ich bezpieczeństwie..:( Niestety szkoda,że musieli przeżyć taką tragedię,żeby w końcu zrozumieli jak kruche jest ludzkie zdrowie i życie! Mam nadzieję,że wyjdą z tego,bo nie jest ciekawie-czeka ich co najmniej półroczna rehabilitacja,że nie wspomnę o urazie psychicznym:( i dotrze do nich (zwłaszcza do Łukasza),że brawurą na drodze mogą zrobić krzywdę nie tylko sobie ale też innym niewinnym użytkownikom drogi... Jestem z Wami myślami i modlitwą-będzie dobrze-musicie podołać!!!
Awatar użytkownika
kazek
Zwykły forumowicz
Posty: 334
Rejestracja: wtorek, 21 lipca 2009, 13:48
Motocykl: banditen 1200 - już komu innemu służy
Lokalizacja: Zamość

Re: Łaszczówka-Wypadek 11 09 2010

Post autor: kazek »

zacytuję pewną mądrość ludową:
"sprytny uczy się na cudzych błędach
mądry uczy się na swoich błędach
a głupi nie uczy się wcale ..."
była to bolesna lekcja, i mają teraz czas na pewne przemyślenia
ps. życzę szybkiego powrotu do zdrowia
ps2. dyskusja na forum tomaszowa http://tomaszow.info/forum/viewtopic.ph ... 3a179a34e4"
ps3. tak to mogło wyglądać http://www.autokrata.pl/artykul/potworn ... listy-6327"
pasjonat

Re: Łaszczówka-Wypadek 11 09 2010

Post autor: pasjonat »

Po pierwsze pasażerem był 22-letni chłopak, a kierowcą jego dobry kolega 23 latek, który sam naraził jego prawie na śmierć, bo kierowca był przytomny na miejscu wypadku a pasażera reanimowano-także ludzie jak nie macie o czymkolwiek pojęcia to nie wypisujcie głupot.
Dziennik wschodni zamieścił błędne informacje.
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Łaszczówka-Wypadek 11 09 2010

Post autor: DOK »

To może zamiast - się wymądrzać napisz jak było i co komu się stało żeby rozwiać wątpliwości. A nie jak dziecko "wiem ale nie powiem"
jestpawel
Zwykły forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 14 września 2010, 06:57
Motocykl: takim na 4 kółkach:)

Re: Łaszczówka-Wypadek 11 09 2010

Post autor: jestpawel »

http://tomaszow.info/forum/viewtopic.ph ... k=t&sd=a&s" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Fido
Zwykły forumowicz
Posty: 2231
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 10:49
Motocykl: Ten ze zdjęcia
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: Łaszczówka-Wypadek 11 09 2010

Post autor: Fido »

jestpaweł,link do głupiej i anonimowej dyskusji to nie jest odpowiedź na post DOKa
Może byś się bardziej postarał.
Takie fora jak sam wskazałeś nie powinny istnieć.
Sam nie czytam ich bo większość z wypowiadających się to idioci i dziwię się na to się pozwala.
Jeśli nie ma oficjalnych wiadomości lub z dobrego zaufanego źródła to nie powielajcie tych niesprawdzonych.
Jeśli coś wiesz i jest to wiarygodne to napisz.
jestpawel
Zwykły forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 14 września 2010, 06:57
Motocykl: takim na 4 kółkach:)

Re: Łaszczówka-Wypadek 11 09 2010

Post autor: jestpawel »

Fido, powiedz mi w którym miejscu w swoich wypowiedziach rzuciłem jakimkolwiek oszczerstwem??? Bo nic takiego nie miało miejsca w moich wypowiedziach,więc dziwię się bardzo,że innych nazywasz na wyrost "idiotami" a sam nie doczytasz lub źle zinterpretujesz i coś mi zarzucasz?! :?: A powodem tego,że zamieściłem owy link była wypowiedź siostry motocyklisty,która niesie(moim zdaniem)jakiś sens i wywołuje refleksję nad swoim postępowaniem..przynajmniej tak bylo w moim przypadku-TYLE!!!
Thomson26
Zwykły forumowicz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek, 30 grudnia 2008, 12:18
Motocykl: brak

Re: Łaszczówka-Wypadek 11 09 2010

Post autor: Thomson26 »

jestpaweł nie przejmuj się tym co pisze FIDO.
Ja zauważyłem że Fido odpisuje w każdym poście - jest bardzo aktywny.
Jak czegoś nie skomentuje to pewnie nie zaśnie wieczorem bo go sumienie zagryzie, będzie musiał koma w nocy odpalić i puścić parę mądrych zdań w kierunku wcześniej upatrzonej OFIARY !
A za momencik ja po uszach dostane :ble: Ale akurat Mi to LOTTO ! :mrgreen:
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Łaszczówka-Wypadek 11 09 2010

Post autor: DOK »

Panowie spokój niech zapanuje - był podwójny post - jestpaweł powinien dostać ostrzeżenie ale spoko bez podniet go usunąłem i jest git, czepiacie się Fida - dlaczego? Każdemu zdarza się pomyłka, tu w tym momencie muszę przyznać że jestpaweł nie napisał nic jak tylko zamieścił link do innego forum (fido - powinno być ostrzeżenie wzrokowe). Generalnie forum tomaszowskie obserwuję na równi z kresowym, i muszę przyznać, że fakt jest tam większa ilość idiotów piszących (co bądź lub podszywających się) niż osób konkretnych a wśród wielu postów idiotycznych jeden mądry może umknąć.

Ale generalnie jeszcze raz zadaję pytanie czy ktoś kompetentny ma informację z konkretu co z tymi dwoma chłopakami czy nie. Bo jak nie zamykam temat.
ODPOWIEDZ

Wróć do „WYPADKI.”