casting na moderatora

Działanie forum, jego struktura, problemy, pomysły :) etc.
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Post autor: DOK »

Ale Wiaterku niestety ja się z tym nie zgadzam a niesztety to ja ustanawiam moderatora. Pozwalam ksenonowi wybrać, ale niezgadzam się z tym że on zabiera 4 litery z naszego forum nie zostawiając na swoje miejsce innego członka rodziny. :lol: :wink:
Awatar użytkownika
ksenon
Zwykły forumowicz
Posty: 807
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2007, 09:34
Motocykl: Yamaha XT1200Z Super Tenere
Lokalizacja: WHV
Kontakt:

Post autor: ksenon »

DOK pisze: ale niezgadzam się z tym że on zabiera 4 litery z naszego forum nie zostawiając na swoje miejsce innego członka rodziny. :lol: :wink:
tak łatwo to się mnie nie pozbędziecie, :mrgreen:

a po konwersacji niewerbalnej z Wiatrem podjeliśmy taką a nie inną decyzje,
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Post autor: DOK »

Co cykasz że Wiatr wprowadzi monarchię i cię wymoderuje??? hihei
Awatar użytkownika
Wiatr w Polu
Zwykły forumowicz
Posty: 1618
Rejestracja: poniedziałek, 9 czerwca 2008, 11:41

Post autor: Wiatr w Polu »

Wiatr się jednak nic a nic nie zna na moherowaniu, za rzadko tu bywa a poza tym... jest zbyt leniwy. Dlatego wycofuje swoją kandydaturę :-)
Wojownik musi czuć zapach wojny, musi wiedzieć, że jest potrzebny. W czas pokoju tylko dudnienie KODO jest zwiastunem błogosławieństwa Cesarza do wymarszu na bój.
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Post autor: DOK »

Wiatr załamujesz mnie to ja się rzucam z motyką na księżyc a ty wymiękasz????
Awatar użytkownika
Wiatr w Polu
Zwykły forumowicz
Posty: 1618
Rejestracja: poniedziałek, 9 czerwca 2008, 11:41

Post autor: Wiatr w Polu »

No wymiękam, jak mi Ksenon powiedział, na czym to polega, to się zrobiłem mientki jak cycek :-)
Wojownik musi czuć zapach wojny, musi wiedzieć, że jest potrzebny. W czas pokoju tylko dudnienie KODO jest zwiastunem błogosławieństwa Cesarza do wymarszu na bój.
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Post autor: DOK »

Kurde - weź zdradź tajemnicę na PW - cóż on takiego ci powiedział bo niewytrzymie !!??? :wink:
Awatar użytkownika
Wiatr w Polu
Zwykły forumowicz
Posty: 1618
Rejestracja: poniedziałek, 9 czerwca 2008, 11:41

Post autor: Wiatr w Polu »

DOK pisze:Kurde - weź zdradź tajemnicę na PW - cóż on takiego ci powiedział bo niewytrzymie !!??? :wink:
No, to już nasza "rodzinna" tajemnica, ale wychodzi na to, że moderator to powinien być ktoś odpowiedzialny, taktowny, emocjonalnie dojrzały i zrównoważony, oprócz tego dobrze zorientowany w temacie, rzetelny, uczciwy, do nikogo nie uprzedzony, pomocny, sumienny, poukładany... Wymieniłem tylko te najważniejsze cechy :-)
Wojownik musi czuć zapach wojny, musi wiedzieć, że jest potrzebny. W czas pokoju tylko dudnienie KODO jest zwiastunem błogosławieństwa Cesarza do wymarszu na bój.
Awatar użytkownika
ksenon
Zwykły forumowicz
Posty: 807
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2007, 09:34
Motocykl: Yamaha XT1200Z Super Tenere
Lokalizacja: WHV
Kontakt:

Re: casting na moderatora

Post autor: ksenon »

prosze admina o przyznanie praw moderatora dla KAMILOO w dziale "zloty, spotkania"(tymczasowo), aby kamil mogl sie wykazac, i prosze o (tymczasowe) nie pozbawiania mnie praw w tym dziale w celu kontroli Kamila ,

prosze o pomyslne rozpatrzenie prozby,

.....bo inaczej pi........ :wink:
Agusia
Zwykły forumowicz
Posty: 569
Rejestracja: wtorek, 6 marca 2007, 20:55
Motocykl: HONDA MAGNA VF750C
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Re: casting na moderatora

Post autor: Agusia »

Ksenonku nie napisałeś o jaki dział chodzi, jeśli nie będzie to "enduro..." chętnie zaoferuję swoją pomoc w mocherowaniu, bo ogólnie to jestem fajna i kiedyś w zamierzchłych czasach byłam mocheratorem w KFM
www.magna-tapicerstwo.prv.pl
Awatar użytkownika
Zagłoba
Zwykły forumowicz
Posty: 1375
Rejestracja: sobota, 7 czerwca 2008, 05:44
Motocykl: YAMAHA XV1600 ROAD STAR 2001r.
Lokalizacja: Steniatyn

Re: casting na moderatora

Post autor: Zagłoba »

Ok., Ksenon: Agusia jest mocna w " te klocki ", więc będzie dobrym moheratorem...... :roll: :idea:
...motor, czy koń - byle w siodle i ...w cwał....
Awatar użytkownika
ksenon
Zwykły forumowicz
Posty: 807
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2007, 09:34
Motocykl: Yamaha XT1200Z Super Tenere
Lokalizacja: WHV
Kontakt:

Re: casting na moderatora

Post autor: ksenon »

dzial : "Zloty, imprezy, wycieczki, spotkania" prosze dodac jako moda kamiloo
dzial : "enduro" prosze na probe dodac jako moda Agusie
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: casting na moderatora

Post autor: DOK »

Niestety nie wyrażam zgody na kandydaturę Kamilla - nie dlatego że byłby złym moderatorem ale dlatego że nawet nie jest sympatykiem naszego klubu - bynajmniej na dzień dzisiejszy nie wyraził takowych chęci.

Co do Agusi to proszę bardzo, ale albo nie umiem czytać albo żeśsię Panie Ksenon machnął - dział enduro ?????


Aga proszę o konkretniejsze określenie - którego działu mocherem chcesz być - da się zrobić??
Awatar użytkownika
KAMILOO
Zwykły forumowicz
Posty: 462
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 19:30
Motocykl: Yamaha TDR 125, Romet 777, CZ 175/477
Lokalizacja: Rożniatów k. Zarzecza
Kontakt:

Re: casting na moderatora

Post autor: KAMILOO »

Jeżeli chodzi o bycie sympatykiem bractwa. Od paru lat utożsamiałem się z Waszym bractwem. Starałem się z Wami spotykać, chociaż z powodu wieku i ograniczeń sprzętowych było to trudne, ale gdy nadarzyła się okazja, że byliście "nie daleko" to starałem się przyjechać i Was poznać (czekałem na Was pod szpitalem w Lubaczowie jak jechaliście na Dzień Dziecka, byłem na Jarmarku Św. Wawrzyńca), niby nic wiele ale dla mnie to było coś ;) Do tej pory wożę na motocyklu Kruka (za waszym pozwoleniem, o które poprosił w moim imieniu Ksenon na jednym z waszych spotkań). O samego "sympatyka" nie prosiłem, gdyż uznałem, że jeżeli mam to zrobić to tak jak należy czyli podczas któregoś ze spotkań bractwa a nie poprzez forum. Niestety nie było okazji abyśmy się spotkali. Wyjazdy z wami też mi nie były dane, ale to bardziej dlatego, że nic o nich nie wiedziałem (informacja o tym była w części zamkniętej forum do której nie mam dostępu). Mogłem tylko pooglądać fotorelacje, do których miałem już dostęp bo były już w części otwartej. Może się to kiedyś zmieni, a wtedy poproszę o "sympatyka" tak jak należy. Póki co jeśli uważacie, że nie powinienem pełnić funkcji moderatora to niech tak będzie - nic na siłę. Pozdrawiam.
[img]http://img123.imageshack.us/img123/8579/11222ss8.gif[/img]
[url=http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Yamaha/TDR_125/72844][img]http://img132.imageshack.us/img132/4029/dra.png[/img][/url]

Ujeżdżanie nowego rumaka ;)
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: casting na moderatora

Post autor: DOK »

KAMILOO - albo zamiast się wycofywać - zrób to teraz otwarcie - czyli poproś klub o status sympatyka - sądzę że prośba nie będzie odrzucona - jest wiele osób związanych z klubem które nawet nie mają moto a są sympatykami. Moje stwierdzenie odmowne motywuję tym że uzyskując status moderatora uzyskujesz z automatu status sympatyka i dostęp do stron zastrzeżonych dla sympatyka na co nie mogę zezwolić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum techniczne”