Prawo jazdy (2010r.)

Awatar użytkownika
Michałxd
Zwykły forumowicz
Posty: 109
Rejestracja: niedziela, 5 października 2008, 09:51
Motocykl: yamaha chopper,simson sr
Lokalizacja: sandomierz
Kontakt:

Prawo jazdy (2010r.)

Post autor: Michałxd »

Witam mam tysięczne pytanie o prawo jazdy dokładnie o kategorie od 16lat. Słyszałem ze się je zda to pózniej po 18latach mozna tylko egaznim praktyczny (zdać czymś większym )
Czy to prawda i co o tym sądzicie :?: :?:
Michał
Awatar użytkownika
KAMILOO
Zwykły forumowicz
Posty: 462
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 19:30
Motocykl: Yamaha TDR 125, Romet 777, CZ 175/477
Lokalizacja: Rożniatów k. Zarzecza
Kontakt:

Post autor: KAMILOO »

Także coś takiego słyszałem ale ile w tym prawdy to nie mam pojęcia. Słyszałem także, że w świetle nadchodzących przepisów gdy zdasz kat. A1 po starych przepisach będziesz mógł zdać kat. A (mimo wejścia tych nowych przepisów) normalnie w wieku 18 lat. Ale jak w Twojej sprawie tak i w tej nie mam pojęcia czy to prawda ;)
[img]http://img123.imageshack.us/img123/8579/11222ss8.gif[/img]
[url=http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Yamaha/TDR_125/72844][img]http://img132.imageshack.us/img132/4029/dra.png[/img][/url]

Ujeżdżanie nowego rumaka ;)
Awatar użytkownika
Fido
Zwykły forumowicz
Posty: 2231
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 10:49
Motocykl: Ten ze zdjęcia
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Temat przeniosłem z działu Motocykle bo tu bardziej pasuje.
Awatar użytkownika
Michałxd
Zwykły forumowicz
Posty: 109
Rejestracja: niedziela, 5 października 2008, 09:51
Motocykl: yamaha chopper,simson sr
Lokalizacja: sandomierz
Kontakt:

sytuacja wygląda tak ...

Post autor: Michałxd »

Sytuacja wygląda tak prawko na motor umnie 700zł (kat a1) 650zł.
Jak już się ma a1 to pózniej .. pół kursu .....
A takto jest 20teori i 20 jazdy
Potrzebne do zdania paszport lub dowód (tymczsowy)
i Badania 40zł
A ja i tak zwątpiłem ... dzisiaj, na to prawko miałem robic.
Bo już mam mały mandacik ...z ostatniej wyprawy niedzielnej ...i miałem zrobić
Motor dziś odpaliłem zrobiłem 30km. Pózniej przed wieczorem odpaliłem aby wjechać do garazu a tu padła góra silnika ..............
Muszę kupić cos innego ...bo już kilka miesięcy i Prawko zaczynam
Michał
henio12323

Post autor: henio12323 »

u mnie egzamin na moto 400 zl :P ale kumpel dal w łape dla goscia od kursów on mu za 100 zl wypisał akt ukonczenia kursu przygotowawczego ;P zrobic badania lekarskie na samochód wiec nie musial drugi raz robic. i zdal na moto za 1 razem ;P wystarczy troche terorii wiedziec podpytac sie kto juz zdawał co jest wymagane. i porobic kilka 8mek i obczaic trase na moto ;P i wychodzi taniej :D ale powiem wam że po skuterze 125 i crossach 1 jazdy na ybr 125 w 4T to byla masakra xD długo sie nie mogłem przyzwyczaic do mocy a raczej jej braku i pracy silnika ;P wiec jedynie to mi sie przydało. bo po za tym zapewne zdałbym bez jazd :P
a co do tego czy sie zdaje potem samą jazde.... spytam tak a czy jak nawet trzeba na 10 czy jakos tak pytan odpowiedziec z testów to aż taka masakra ? ;P wystarczy przejzec raz wszystkie pytania na moto plus zasadnicze potem zrobic 2 testy i zdasz bezbłędnie :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „UPRAWNIENIA, UBEZPIECZENIE”