Słupki na szosie za Łopiennikiem (2010r.)

Awatar użytkownika
mazi
Zwykły forumowicz
Posty: 77
Rejestracja: poniedziałek, 16 kwietnia 2007, 21:31
Lokalizacja: LKS / WE
Kontakt:

Post autor: mazi »

Same słupki (o ile są, a nie zamiast nich ostre pozostałości) są moim zdaniem dobrym rozwiązaniem. Codziennie pokonuję tę trasę. Czuję się bezpieczniej jadąc lewym pasem pod górę, są mniejsze szanse że jakiś idiota pomimo słupków zabierze się za wyprzedzanie i nagle pojawi się na moim pasie...

Jednak co bardziej mnie irytuje to fakt beznadziejnego oznaczenia liniami przerywanymi odcinka Fajsławice - Piaski.
Ten kto próbował na lini przerywanej wyprzedzać osobówką zapewne doskonale wie, że widoczność jest bardzo ograniczona... Za to w miejscach widocznych mamy linię ciągłą...
Pozdrawiam

[b]mazi[/b]
Junak 500ccm
Yamaha XJ600S Diversion
Yamaha XT600
Awatar użytkownika
RTygrys
Zwykły forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: piątek, 23 kwietnia 2010, 18:41
Motocykl: H-D V-ROD, Electra Clasic Ultra Glide
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Re: Słupki na szosie za Łopiennikiem

Post autor: RTygrys »

Często brykam do lublina na owe słupki natknąłem się w zimie... pierwsze co nasunęło się na myśl to "co za debil" ale potem uświadomiłem że te słupki wymyślił bardzo mądry człowiek !!! Ludzie zobaczcie jak te słupki się pięknie exploatują, jak myślicie ile taki słupek z atestem kosztuje ja obstawiam 200 do 300 zł w produkcji jest to ok 7 zł potem jakaś firma to musi zamontować też za darmo tego nie zrobi, musi mieć uprawnienia więc następna kasa :mrgreen: ktoś kto to wymyślił i dogadał się z dyrektorem zarządu dróg i autostrad jest geniuszem :D bezpieczeństwo oczywiście nie jest tu najważniejsze ważne że ktoś wziął kasę i to całkiem legalnie :D... to tylko moja interpretacja ale nóż w kieszeni się otwiera !!
ODPOWIEDZ

Wróć do „NASZE DROGI.”