Powiadomienie o nowych tematach

Działanie forum, jego struktura, problemy, pomysły :) etc.
Bondi

Powiadomienie o nowych tematach

Post autor: Bondi »

Tak sobie pomyślałem ale nie wiem czy wszyscy by chcieli, może by tak dało się zrobić powiadomienie na pocztę o nowym temacie wtedy np. ja, siedząc w pracy bez zaglądania na forum wiedziałbym czy jest jakiś temat bo przecież program pocztowy szybciej mnie poinformuje niż, ja poprzez ciągle przeglądanie forum, a inni w pracy by krzywo się nie patrzyli że się lenie przeglądając co chwila KFM, często też po łepkach przeglądam forum i jak ktoś napisał nowy temat a inny go zarzucił już innym wtedy wiadomo pominę go. Nie wiem jak wam ale mi przyśpieszyło by odpisywanie na którą piszący czeka.
Jaro
Zwykły forumowicz
Posty: 1178
Rejestracja: piątek, 23 lutego 2007, 18:54
Motocykl: YAMAHA FAZER
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Mamy Kanał RSS KFM możesz ustawić go sobie w Outlook Expressie i będa ci schodzić na skrzynkę nowe nieprzeczytane posty. Przeczytaj sobie ten temat

http://www.kresowe.forum.motocyklowe.or ... php?t=1301
Jeśli mężczyzna robi coś bardzo głupiego, to zawsze z motywów najszlachetniejszych.
Awatar użytkownika
Wiatr w Polu
Zwykły forumowicz
Posty: 1618
Rejestracja: poniedziałek, 9 czerwca 2008, 11:41

Post autor: Wiatr w Polu »

Osobiście nie polecam. Miałem tak ustawione. Dwa dni mnie nie było, a w skrzynce ponad sto maili :mrgreen:
Wojownik musi czuć zapach wojny, musi wiedzieć, że jest potrzebny. W czas pokoju tylko dudnienie KODO jest zwiastunem błogosławieństwa Cesarza do wymarszu na bój.
Bondi

Post autor: Bondi »

Jaro jestem dozgonnie wdzięczny pozdrowionka :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum techniczne”