Skradziono CZ 175 (2008r.)

Żaba
Zwykły forumowicz
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek, 20 lutego 2007, 22:06
Lokalizacja: gm. Narol

Skradziono CZ 175 (2008r.)

Post autor: Żaba »

Mojemu koledze Jackowi z Lubyczy dziś w nocy skradziono cześkę...
Wyrwano kłudki z bramy i garażu, złodzieje wzieli tylko CZtkę, dość drogi rower i inne rzeczy zostały. Wgląda na to że interesował ich tylko motor i nie jest to przypadkowe włamanie.
Cezeta przemalowana jest na zielony (wojskowy) kolor.
Jeśli ktoś będzie miał przypadkiem jakieś wieści dajcie znać na Policje lub na PW.
Żle się dzieje w Państwie Polskim...

Myślę że ten dział jest odpowiedni dla tego tematu? Bo nie tylko bezpieczeństwo nasze, ale i motocykli jest ważne.
dex
Zwykły forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: poniedziałek, 8 października 2007, 18:54
Motocykl: XTZ 750 ST i Toffik
Lokalizacja: Warszawa/Zamość

Post autor: dex »

:/ no co za świat, co za ludzie... :/
Ciekawe, czy ukradli żeby poszaleć, czy sprzedać... Jeśli pierwsze, to raczej marne szanse na odnalezienie, bo pewnie niedługo skończy w jakimś rowie, oblana benzą i podpalona :( Jeśli drugie, to jest cień szansy. Trzeba tylko uważnie przeglądać wszelkie media z ogłoszeniami. Może ktoś będzie na tyle głupi, zeby wystawić do sprzedaży ;) Dobrze by było, żebyś wstawił choć jedna fotkę tej Cześki. 175 nie trafiają sie często, wiec jeśli jakąś zobaczę, to dam znać. Może zawędruje bliżej Zamościa...
Bączek
Zwykły forumowicz
Posty: 531
Rejestracja: poniedziałek, 16 kwietnia 2007, 20:20
Motocykl: WSK, Simson shwalbe
Lokalizacja: LTM

Post autor: Bączek »

Niestety to chyba zorganizowana szajka.
W nocy z soboty na niedziele okradziono garaże na prost kościoła w Lubyczy.
Kiedyś(rok-1,5 temu) też okradano garaże,wszystkie wsie wokół tylko nie moją, Zaczailiśmy sie z Jackiem ten z KFM i siedzieliśmy z nim do 2.30 rano na ławce i czekaliśmy na nich, bo aż było czuć po kościach że i do nas przyjdą.
Zaczął padać deszcz i poszliśmy do domów, koło 3 rano poszedłem spać a jak sie okazało to ok. 3.30 rano oni buszowali po garażach.
Koledze wykręcili głośnik z tuby na miejscu.
Było o tym głośno w gazetach, niestety nikogo nie złapano.
Swój garaż co cenniejsze wyniosłem do chaty.
Bąk i jego Bączywóz
Jacek
Zwykły forumowicz
Posty: 65
Rejestracja: wtorek, 20 lutego 2007, 19:57
Lokalizacja: Lubycza Królewska

Post autor: Jacek »

dokładnie i wtedy mi ukradli 4 opony zimowe i sprzęt wędkarski Tata, oj straty ogromne:/:/:/ brakowało nam 30 min, Jak byśmy ich dorwali z Bączkiem OJ BY SIE DZIAŁO OJ DZIAŁO.
4 takty this is OK :):)
Żaba
Zwykły forumowicz
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek, 20 lutego 2007, 22:06
Lokalizacja: gm. Narol

Post autor: Żaba »

"Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka"
Policja złapała złodziejaszków, tej nocy mieli zamiar obrobić sklep.
Odnalazła się i Jacka ceśka, przemalowana już niestety szpetnie, ważne że jest. :D
dex
Zwykły forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: poniedziałek, 8 października 2007, 18:54
Motocykl: XTZ 750 ST i Toffik
Lokalizacja: Warszawa/Zamość

Post autor: dex »

NO BRAWO DLA POLICJI!! W końcu się do czegoś przydali :) Szkoda tylko, że pomalowana :/
Bączek
Zwykły forumowicz
Posty: 531
Rejestracja: poniedziałek, 16 kwietnia 2007, 20:20
Motocykl: WSK, Simson shwalbe
Lokalizacja: LTM

Post autor: Bączek »

To dwóch łepków, bracia R. z Lubyczy. Policja ich złapała ponieważ szli o 1 w nocy prze Lubycze z piłą motorową. To ich zainteresowało. Przyznali sie do tego że chcieli otworzyć drzwi w sklepie przy pomocy tej piły(była 1 w nocy) :shock:
Podczas przesłuchania wyszło że obkradli też kościół i wynieśli kolumny z wzmacniaczem.
Bąk i jego Bączywóz
Speedarek
Zwykły forumowicz
Posty: 952
Rejestracja: czwartek, 5 kwietnia 2007, 10:12
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Speedarek »

mam nadzieję ze nie chcieli tego zamontować w cz 8) :lol: grunt ze zostali złapani
Nie ważne co masz pod dupą , ważne co masz nad nią .......
ODPOWIEDZ

Wróć do „KRADZIEŻE”