Problem z forum

Działanie forum, jego struktura, problemy, pomysły :) etc.
Awatar użytkownika
Fido
Zwykły forumowicz
Posty: 2231
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 10:49
Motocykl: Ten ze zdjęcia
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Problem z forum

Post autor: Fido »

Mam taki problem.
Za każdym razem muszę się 2 razy logować aby wejść w podforum Bractwo,bracia.......
No i nie widzę świerzych postów, muszę szukać po godzinie wpisów.
Czy Wy też tak macie ???
PAWELOO

Post autor: PAWELOO »

No ale mi sie dzieje coś innego. Gdy wchodzę na motocyklowe.org na stronie głownej nieraz sie zacina i nic nie moge zrobić. Musze dac ctrl+alt+delete i tak moge dopiero wyłączyć stronke.
Marek

Post autor: Marek »

Ok, dzięki. Bardzo proszę wszystkich o zgłaszanie problemów. Piszcie, proszę, od kiedy obserwujecie błędy działania - ułatwi mi to diagnozę.

Fido, czy zmieniałeś ostatnio ustawienia cookies w swojej przeglądarce ew. zmieniałeś ustawienia bezpieczeństwa w przeglądarce? KFM opiera się na cookies i ciastka muszę być włączone.

PAWELOO - spróbuj proszę otworzyć stronę w innej przeglądarce. Do tej pory nikt nie zgłaszał takiego błędu, może przyczyna leży w jakichś śmieciach, które się ściągnęły do cache'u na Twoim kompie.

Wam obu proponuję na początek wyczyszczenie cache przeglądarki i cookisów w niej.

Proszę o info, jeżeli ktoś jeszcze obserwuje podobne objawy.
Jaro
Zwykły forumowicz
Posty: 1178
Rejestracja: piątek, 23 lutego 2007, 18:54
Motocykl: YAMAHA FAZER
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Też taki mam.
Jeśli mężczyzna robi coś bardzo głupiego, to zawsze z motywów najszlachetniejszych.
Marek

Post autor: Marek »

Sprawdzam, co jest przyczyną. Potrwa to chwilę, bo jeszcze jestem w robocie.

Doraźnie zalecam wyczyszczenie cache'u przeglądarek i cookisów. Potem zalogowanie powtórne.
Marek

Post autor: Marek »

Dzieki. Problemy z logowaniem i komunikat

Ran into problems sending Mail. Response: 530 no auth during mail transaction... brak autoryzacji SMTP uzytkownika... DEBUG MODE Line : 153 File : smtp.php


- nie powinny sie już powtarzać.

Jeżeli u kogoś jeszcze wystapi problem z logowaniem - proszę wyczyścić cache przeglądarki i skasować cookies.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 3 grudnia 2007, 18:44 przez Marek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KAMILOO
Zwykły forumowicz
Posty: 462
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 19:30
Motocykl: Yamaha TDR 125, Romet 777, CZ 175/477
Lokalizacja: Rożniatów k. Zarzecza
Kontakt:

Post autor: KAMILOO »

Mi tylko raz się pojawił ten błąd z logowanie. Teraz jest wszystko OK :wink:
[img]http://img123.imageshack.us/img123/8579/11222ss8.gif[/img]
[url=http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Yamaha/TDR_125/72844][img]http://img132.imageshack.us/img132/4029/dra.png[/img][/url]

Ujeżdżanie nowego rumaka ;)
PAWELOO

Post autor: PAWELOO »

Marek pisze:


PAWELOO - spróbuj proszę otworzyć stronę w innej przeglądarce. Do tej pory nikt nie zgłaszał takiego błędu, może przyczyna leży w jakichś śmieciach, które się ściągnęły do cache'u na Twoim kompie.

.
Nie wiem, nie wiem, bo mi sie tak stało w sobotę w domu i dzisiaj tak samo w budzie.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 3 grudnia 2007, 19:15 przez PAWELOO, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Fido
Zwykły forumowicz
Posty: 2231
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 10:49
Motocykl: Ten ze zdjęcia
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Na ta chwilę u mnie jest ok.
Działa wsjo.

PS.Po powtórnym zalogowaniu nie widzę nowych postów których nie przeczytałem przed wylogowaniem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum techniczne”