AWO Zgrywusa

Rycerze motocyklizmu.
irbit

Post autor: irbit »

byłem i widziałem, sprzęt naprawde jest dopbrym matariałem do renowacji - przy odrobienie kasy i chęci ( tych akuratnie jest u Zgrywusa pod dostatkiem ) bedzie super maszynka :wink:
ZEN

Post autor: ZEN »

Trzymam kciuki :bounce: będzie dobrze
Zgrywus
Zwykły forumowicz
Posty: 804
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 09:38
Motocykl: GL 1200, M-72 ruska rzeźba w niemieckim betonie
Lokalizacja: 50º27’13” 23º25’11”

Post autor: Zgrywus »

cd dalszy prac nad "Czesiem" tzn AWO ;)
- rama; przejrzana przez blacharza, poprawione spawy i gwinty, pomalowana czarną perła w metaliku
- silnik ; odpalony chodzi naprawdę pięknie , w zasadzie pozostały drobne prace kosmetyczne

Krótki filmik z przebiegu odpalenia już niebawem ;)

Pragnę podziękować wszystkim za pomoc w uruchomieniu maszyny a w szczególności dla kaprala czyli mojego głównego mechanika

Obrazek
Obrazek
Żaba
Zwykły forumowicz
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek, 20 lutego 2007, 22:06
Lokalizacja: gm. Narol

Post autor: Żaba »

To gratuluję udanego rozruchu :D
Tą kroplówke to opróżniliście sami :wink:
Czekamy na wrażenia z pierwszej jazdy :D
irbit

Post autor: irbit »

Ja również gratuluje uruchomienia sprzęta.
Mam nadzieję że na rajd będzie już w pełni gotowy :wink:
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Post autor: DOK »

Żaba pisze: Tą kroplówke to opróżniliście sami :wink:
Kroplówkę jak kroplówkę ale szampana (który został z tej okazji również odpalony) to i sam silnik się napił tzn został pokropiony. Wiem że Zgrywus nie da sie przejechać (na swoim ukochanym Avo????:twisted:) ale deklaruję pomoc (jak zwykle).
Żebyście widzieli tego banana jak odbierał ramę (przepięknie pomalowana perełką) z lakierni. A jeszcze większego jak silnik odpalił. Nie do porównania z momentami zwątpienia - odpali???-nie odpali??? dużo wcześniej.
Awatar użytkownika
Moskit1
Zwykły forumowicz
Posty: 146
Rejestracja: środa, 16 kwietnia 2008, 17:05
Lokalizacja: Łańcut

Post autor: Moskit1 »

Witam
Piękny moto mam pytanie czy masz po regeneracji przód a jak tak to jak przebiegły remonty przednich lag bo mam mały problem :)
Ja remontuje AWO S a i widzę ze zmontowałeś Pegaza, nie posiadasz oryginalnego czy tak zdecydowałeś !!!!!!!
Pozdrawiam
Szukajcie aż znajdziecie ... Jesli Was szukają to sie tak chowajcie by Was nie znaleźli .
irbit

Post autor: irbit »

Moskit1 pisze: Piękny moto mam pytanie czy masz po regeneracji przód a jak tak to jak przebiegły remonty przednich lag bo mam mały problem :)
Na czym polega Twój problem z remontem przedniego zawieszenia :?:
Awatar użytkownika
Moskit1
Zwykły forumowicz
Posty: 146
Rejestracja: środa, 16 kwietnia 2008, 17:05
Lokalizacja: Łańcut

Post autor: Moskit1 »

wo gul nie wiem jak sie zabrać hehe ;)
A tak poważnie interesuje mnie jak najlepiej zrobić przód mam swój pomysł ale obawiam sie ze lagi są bardziej wychustane i chciał bym usłyszeci od was jak najlepiej zrobici i wasze patenty może oczymś niewiem i dlatego pytam a wiem ze paru was miało do czynienia z remontem lag !!!!!!!???
Oto takie pytani :)
Pozdrawiam
Szukajcie aż znajdziecie ... Jesli Was szukają to sie tak chowajcie by Was nie znaleźli .
Zgrywus
Zwykły forumowicz
Posty: 804
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 09:38
Motocykl: GL 1200, M-72 ruska rzeźba w niemieckim betonie
Lokalizacja: 50º27’13” 23º25’11”

Post autor: Zgrywus »

… zgadza się , gaźnik pegaz i chodzi na nim naprawdę bardzo dobrze, mam gaźnik /oryginalny - choć nie tak do konca jestem pewien czy takie montowano w turiście/ z płaska przepustnica, mój główny mechanik „kapral” twierdzi że lepszy w regulacji i eksploatacji będzie jednak pegaz

odnośnie przodu: po demontażu okazało się, że mam pękniętą sprężynę /będą nowe ze skutera w Dębicy/ wymianie ulęgną uszczelniacze, stan tulei jest do przyjęcia wiec obejdzie się na razie bez ich regeneracji, wszystkie gwinty zostałe sprawdzone i ewentualnie lekko poprawione, golenie zostały wypiaskowane i czekają na położenie nowego lakieru
Awatar użytkownika
Moskit1
Zwykły forumowicz
Posty: 146
Rejestracja: środa, 16 kwietnia 2008, 17:05
Lokalizacja: Łańcut

Post autor: Moskit1 »

:D dzięki a jeszcze taki pytanie czy w Dębicy jest komplet remontowy do AWO ???
Prośbę mam mianowicie mógłbyś wrzuci foto gaźnika posiadam do awo dwa i jeden jest od T a drugi hmm no właśnie myślę ze S Pozdrawiam :D
Szukajcie aż znajdziecie ... Jesli Was szukają to sie tak chowajcie by Was nie znaleźli .
Zgrywus
Zwykły forumowicz
Posty: 804
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 09:38
Motocykl: GL 1200, M-72 ruska rzeźba w niemieckim betonie
Lokalizacja: 50º27’13” 23º25’11”

Post autor: Zgrywus »

ok fotke strzele jutro - dzis juz nie poleze do garażu ;)

link do ich www tam znajdziesz prawie wszystko :)

http://www.skuterdebica.hg.pl

awo sport ma srednice gardzieli chyba 26 mm
a turist 24mm /to wiem na bank bo osobistycznie mierzyłem/ to chyba zasadnica różnica w tych gaźnikach :)?
Awatar użytkownika
Moskit1
Zwykły forumowicz
Posty: 146
Rejestracja: środa, 16 kwietnia 2008, 17:05
Lokalizacja: Łańcut

Post autor: Moskit1 »

:D powiem szczerze ze różnią sie przepustnicami a ostatnio doszły mnie słuch ze gaźnik od T nie podejdzie do głowicy S próbowałem i nie jest to prawdą hmm A to co podajesz powiem szczerze ze nie wiem nie próbowałem zmierzyć hmm jutro sprawdzę hehheh
I dzięki za info. Pozdrawiam
Szukajcie aż znajdziecie ... Jesli Was szukają to sie tak chowajcie by Was nie znaleźli .
Awatar użytkownika
dzidek
Zwykły forumowicz
Posty: 259
Rejestracja: środa, 18 lipca 2007, 12:36
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski

Post autor: dzidek »

nie ma to jak polerka...............:P
ladny silniczek........
Zgrywus
Zwykły forumowicz
Posty: 804
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 09:38
Motocykl: GL 1200, M-72 ruska rzeźba w niemieckim betonie
Lokalizacja: 50º27’13” 23º25’11”

Post autor: Zgrywus »

ths dzidek :), kilka miesięcy cieżkiej pracy a i tak widze ciągle jakieś niedociągniecia,

Moskit1 : zawsze podobała mi sie IFA - uchyl rabka tajemnicy i dawaj foty Twojej maszyny :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weteran”