Pozdrawiamy skuterowców (?)

Skutery i motorowery, czyli małe jednoślady z wielkim temperamentem.
Awatar użytkownika
sebus00
Zwykły forumowicz
Posty: 1004
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 19:19
Motocykl: Honda VTR 1000 FireStorm
Lokalizacja: Lublin

Post autor: sebus00 »

rmoteka pisze:Nie przyłączam się do petycji, ale to nie dlatego, że lekceważę skuremanów i skuterwomanki. Uważam, że:
1. Ten kto ma wygodniejszą sytuację powinien pozdrowić pierwszy, skuter nie mają sprzęgła więc lewa ręka mają mniej zajętą niż ja i mogą zawsze pierwsi pozdrowić
2. Kultura uczy, że młodszy powinien powiedzieć "dzień dobry" jako pierwszy
3. Nie każdy skuterowiec to pasjonat motocyklizmu, znam parę kobitek które traktują skuter jak rower z silnikiem i nie rozumieją pasji, miłości i oddania motocyklowi.

Jak mnie skuterowiec pozdrowi i mam wolną rękę zawsze wyciągam w geście pozdrowienia 8)
Zgadzam się z rmoteką, każdy zaczyna od tych najmniejszych, ale dla jednego to pasja a drugiego pojazd na zakupy...
wally

Post autor: wally »

joseph, ja zawsze traktuje klienta podjezdzajacego do nas do sklepu bajkiem jak brata, ale czasem mnie to gubi bo barany tez jezdza na motorach, w kazdym razie ja zawsze skuterkowi odpowiem na machanie konczynami :)
Joseph

Post autor: Joseph »

wally pisze:joseph, ja zawsze traktuje klienta podjezdzajacego do nas do sklepu bajkiem jak brata, ale czasem mnie to gubi bo barany tez jezdza na motorach, w kazdym razie ja zawsze skuterkowi odpowiem na machanie konczynami :)
No i prawidłowo hehe:) masz racje, czasem zdarzają się barany to fakt :D pozdrófki elooo :)
Zgrywus
Zwykły forumowicz
Posty: 804
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 09:38
Motocykl: GL 1200, M-72 ruska rzeźba w niemieckim betonie
Lokalizacja: 50º27’13” 23º25’11”

:)

Post autor: Zgrywus »

i ja pozdrawiam wszystkich jak leci, ... ostatnio był to patrol policji na peryferiach miasta, podniosł ręką wiec i ja tez 8) na wszelki wypadek nie zagladałem w lust wsteczne hyhyh - syren nie słyszałem ;)
Piotrekk
Zwykły forumowicz
Posty: 167
Rejestracja: czwartek, 12 kwietnia 2007, 22:01
Motocykl: TDM 850 3VD
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: Piotrekk »

Witam,

Ja chwilowo śmigam na skuterku bo swój motorek sprzedałem i planuje zakup czegoś większego :) (Jak ktoś jest zainteresowany zakupem skuterka link na dole :P)

Szczerze to żadko mi się zdarza kogoś pozdrowić chyba że znajomy :P Kiedyś to machałem prawie każdemu ale czasem machneli czasem nie później jakoś nawet mi sie nie chciało..:P
wilk

Post autor: wilk »

Jestem za pozdrawianiem. dlaczego?
1. jest to przejaw kultury ( w dzisiejszych czasach na wagę złota)
2. nie każdego stać na na Piękną WIELKĄ YA... cośtam jeżeli zaczyna "współpracę" z dwoma kółkami dobrze jak widzi że nie tylko Młoty jeżdża na 2 kołach, jak "stary" ucieszy się że "duch nie umarł", jak kobieta po bułeczki to też nie będzie tak przestraszona.
3. orwell napisał coś o równych i równiejszych...
4. ludzie do okoła też to widzą... Jeśli jest jakiś objaw kultury inaczej zaczynają odbierać ludzi na motorkach...

a odnośnie kolejności pozdrawiania ... ja nie mam korony to mi nie zleci jak pozdrowię pierwszy :)
wally

Post autor: wally »

wiesz co pawel... ladnie to powiedziales :) tez sie zastosuje :D
Speedarek
Zwykły forumowicz
Posty: 952
Rejestracja: czwartek, 5 kwietnia 2007, 10:12
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Speedarek »

Panowi i serdeczne Panie . Ja osobiscie jak jakis bzyczek przejedzie w polu mojego widzenie i podniesie reke to ja zrobie to samo dlaczego nie ??? moze oni kiedys beda z mani jezdzic ??? Kto wie zawsze odczegos trzeba zaczac !!!! Ja zaczynalem na ogarze ,brykalem rok a potem dosiadlem Jawy 350 takze ich rozumiem ale kazdy niech sie wypowie pozdrawiam 8)
Nie ważne co masz pod dupą , ważne co masz nad nią .......
wally

Post autor: wally »

na trasie do zamoscia na 6 napotkanych skuterow na ronie odpowiedzail ino jeden :(
Awatar użytkownika
ksenon
Zwykły forumowicz
Posty: 807
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2007, 09:34
Motocykl: Yamaha XT1200Z Super Tenere
Lokalizacja: WHV
Kontakt:

Post autor: ksenon »

Wyobraźcie sobie sytuacje: jedziesz szczęśliwy, pełen dobrej energi, widzisz skuterka, podnosisz pierwszy dłoń, a kierowca skuterka ...........NIC. i dobra energia zmienia się w ==> :evil:

nie mam dobrego zadnia o kierowcach tych rowerów z silnikiem.
ale nie wszyscy tacy są, :)
Seba

Post autor: Seba »

Ja na przykład boje sie pierwszy podnieść dłoń bo nie zawsze odpowiadają.I jak sie potem czujesz jak podniosłeś dłoń a kolega z większej maszyny nic.Rozumiem to że kultura wymaga tego że by młodszy to pierwszy zrobił,ale jak potem sie czujemy jak ktoś nie odpowie,i ludzie patrzą się jak na debila. :(
F!n4L

Post autor: F!n4L »

O tak Właśnie jak Seba napisał ja mam tak samo :(
Jaro
Zwykły forumowicz
Posty: 1178
Rejestracja: piątek, 23 lutego 2007, 18:54
Motocykl: YAMAHA FAZER
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Na pewno my wszyscy ,, tu " będący zawsze odpowiemy.
Jeśli mężczyzna robi coś bardzo głupiego, to zawsze z motywów najszlachetniejszych.
Seba

Post autor: Seba »

No dzisiaj nawet jeździłem troszkę po mieście i kolega się przywitał na ścigaczu.Widzieliśmy się dwa razy.POZDRAWIAM 8)
Awatar użytkownika
ksenon
Zwykły forumowicz
Posty: 807
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2007, 09:34
Motocykl: Yamaha XT1200Z Super Tenere
Lokalizacja: WHV
Kontakt:

Post autor: ksenon »

seba. Ja zawsze dziękuje za pozdrowienia od skuterów, ale pierwszy dłoni nie podniosę bo drugi raz nie dam się zrobić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lekka jazda”