Pro Memoria

Działanie forum, jego struktura, problemy, pomysły :) etc.
Piter
Zwykły forumowicz
Posty: 497
Rejestracja: piątek, 16 marca 2007, 20:36
Motocykl: Yamaha TDM 850
Lokalizacja: Tomaszów Lub
Kontakt:

Pro Memoria

Post autor: Piter »

Wiem ze poruszałem już ten temat ale skoro już o tym nawiązałem i patrzę na stronę główną forum to proponuję aby ten temat odróżnić jako oddzielny dział, żeby specyficznie rzucał się w oczy, tak aby ktoś obcy wchodzący na forum od razu zdawał sobie sprawę, że ma do czynienia z ludźmi, którzy wiedzą, że motocykliści często odchodzą z tego świata, i liczą się z tym faktem.

Taką mam propozycję.

Może macie inne zdanie? Słucham.
Jaro
Zwykły forumowicz
Posty: 1178
Rejestracja: piątek, 23 lutego 2007, 18:54
Motocykl: YAMAHA FAZER
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Piter Pro memoria jest oddzielnym działem. Można ją co najwyżej wyróżnić w jakiś sposób kolorystyczny lub poprzez zmiany czcionki.
Jeśli mężczyzna robi coś bardzo głupiego, to zawsze z motywów najszlachetniejszych.
Speedarek
Zwykły forumowicz
Posty: 952
Rejestracja: czwartek, 5 kwietnia 2007, 10:12
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Speedarek »

O właśnie sądzę że samo wyłuszczenie wystarczy .... i tak będzie się rzucać w oczy :?
Nie ważne co masz pod dupą , ważne co masz nad nią .......
Agusia
Zwykły forumowicz
Posty: 569
Rejestracja: wtorek, 6 marca 2007, 20:55
Motocykl: HONDA MAGNA VF750C
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: Agusia »

moim zdaniem tak jest ok
www.magna-tapicerstwo.prv.pl
Wielki Brat
Zwykły forumowicz
Posty: 2808
Rejestracja: poniedziałek, 19 lutego 2007, 08:39
Motocykl: FJR 1300

Post autor: Wielki Brat »

Sam jestem inicjatorem powstania tego działu i pewnych zmian które ostatnio nastąpiły. Jest to specyficzny dział naszego forum, który oprócz zachowania pamięci o tych co odeszli, powinien spełnić pewną rolę wychowawczą. Przede wszystkim jako przestroga dla tych z nas, którzy sądzą, że są niezniszczalni a umiejętności kierowcy mają takie, że wyjdą z każdej opresji.
Mająć powyższe na uwadze i przyglądając się dokładnie stronie głównej forum sądzę, że warto by było jakoś delikatnie ten dział wyróżnić. Może inną ikoną przy tytule, a może kolorem/wielkością czcionki ...
Zgrywus
Zwykły forumowicz
Posty: 804
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 09:38
Motocykl: GL 1200, M-72 ruska rzeźba w niemieckim betonie
Lokalizacja: 50º27’13” 23º25’11”

Post autor: Zgrywus »

... przepraszam wszystkich /z racji utraty laptopa/ nie mam na czym i kiedy popracować nad w.w działem, ostatecznei bedzie tak jak jest w chwili obecnej, zmianie ulegnie tylko sama czcionka i ewentualnie jej kolor
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum techniczne”