Jeździcie w kamizelkach odblaskowych? (2007r.)

Awatar użytkownika
mazi
Zwykły forumowicz
Posty: 77
Rejestracja: poniedziałek, 16 kwietnia 2007, 21:31
Lokalizacja: LKS / WE
Kontakt:

Post autor: mazi »

Marek pisze:Generalnie może i tak. Niestety drobnym wyjątkiem są prawie wszystkie ciuchy skórzane. :P Jedyne co się może na nich "błyskać" to ćwieki i łańcuchy.
niekoniecznie. kolega sprawil sobie jakas kurteczke u angoli, oczywiscie skora na motor. z tylu na plecach, w dolnej czesci, na zszyciu dwoch platow skory jest odblaskowy pasek. swietnie to w nocy odbija swiatlo.
Żaba pisze:Paski odblaskowe są po to, aby być lepiej widocznym w nocy, a w kmizelce jest się bardziej widocznym i w dzień i w nocy.
Sam jeżdżę bez kmizelki, ale też przyznam że jadąc weteranem jest się bardziej zagrożonym (słabe oświetlenie). Mniejsza prędkoś podróżana powoduje też to że jest się częściej wyprzedzanym. Najgorsze są ciężarówki, omal nie zmiecie cię z drogi...
Same paski odblaskowe nie zastąpią kamizelki
masz racje Rysiek. na slowacji duzo widzialem motocyklistow w kamizelkach, a pozniej doczytalem sie ze dla motocyklistow jest obowiazzkowa (?).
Musim se Kamrat sprawic siakies, ale troche mocniejsze niz na jedna jazde :) choc na ukraine to po cholere nam beda? tam bez swiatel mozna pedzic :)
Pozdrawiam

[b]mazi[/b]
Junak 500ccm
Yamaha XJ600S Diversion
Yamaha XT600
Żaba
Zwykły forumowicz
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek, 20 lutego 2007, 22:06
Lokalizacja: gm. Narol

Post autor: Żaba »

mazi pisze: masz racje Rysiek. na slowacji duzo widzialem motocyklistow w kamizelkach, a pozniej doczytalem sie ze dla motocyklistow jest obowiazzkowa (?).
O psia pała !
Dwa razy bylem na Słowacji i nie wiedziałem że tam w kamizelkach się jeździ ? A może to od tego roku obowiązuje ?
Na szczęście pokutu (mandatu) nie dostałem :wink:
Musim se Kamrat sprawic siakies, ale troche mocniejsze niz na jedna jazde choc na ukraine to po cholere nam beda? tam bez swiatel mozna pedzic
Na UA to lepiej się nie wyróżniać :wink:
Mnie tam dziwi to że oni wszyscy jężdż bez kasków ? To znaczy coś tam na głowy zakładają ( maski gazowe :shock: hełmofony, czapki, kaski budowlane) ale nie kaski :wink:
Co kraj to obyczaj.
Free Rider
ODPOWIEDZ

Wróć do „WYPOSAŻENIE”