Tor motocrossowy w zamosciu :)

michal_dh
Zwykły forumowicz
Posty: 193
Rejestracja: poniedziałek, 28 maja 2007, 15:23
Lokalizacja: Zamość-Guciów

Tor motocrossowy w zamosciu :)

Post autor: michal_dh »

Dzis z kolega (elwis91) zaczelismy kopac tor motocrossowy :) efekty sa niezle ale prosze nie spodziewac sie rewelacji majac tylko 2 osoby do pracy :( Nowosci to 3 nowe hopy, usypana nawet spora banda i zaczety szereg gorek takie jakie sa na profesjonalnych torach :) Szukam osob chetnych do kopania bo we dwoch wiele nie zdzialamy choc i tak nie jest zle :) :mrgreen: :)
Ostatnio zmieniony czwartek, 23 sierpnia 2007, 16:09 przez michal_dh, łącznie zmieniany 1 raz.
Elwis91

Post autor: Elwis91 »

Witam , Fakt troche wykopalismy ale 2 osoby machajace łopatami to stanowczo za mało , przydało by sie jeszcze kilka i w krotce powstanie Toreczek :) :) :)
szczepan250

Post autor: szczepan250 »

szkoda że daleko mieszkam mam odpowiedni sprzent do takich robót moglibyśmy stwożyc niezły tor no ale 70km traktorem :roll:
Awatar użytkownika
dario
Zwykły forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: piątek, 18 maja 2007, 15:18
Motocykl: Honda
Lokalizacja: Zamość

Post autor: dario »

Ja niestety nie pomogę Wam. W tej chwili jestem coprawda w domu na urlopie, ale mam na głowie dzieci, dom i prace zaplanowane na następny miesiąc. :D
Rozumiem, że poprawiacie troszeczkę na cegielni?
michal_dh
Zwykły forumowicz
Posty: 193
Rejestracja: poniedziałek, 28 maja 2007, 15:23
Lokalizacja: Zamość-Guciów

Post autor: michal_dh »

Tak poprawiamy na cegielni :)

Ps. Szczepan no szkoda troche ze daleko mieszkasz ale narazie to taka prowizorka bedzie i nawet to nie jest nasza ziemia :) poprawiamy troche to co bylo bo tam wszystko jest zniszczone przez jakies jeepy :( Ostatnio koledzy mi mowili ze tam ktos jezdzi z zamoscia po tym torze na yz 426f albo 250f :) moze jakis nowy offroad maniak :) ale efekty sa nawet spoko dzis znowu idziemy kopac moze bedzie nowa banda pare hopek i te gorki ktore zaczelismy :)
K_T_M

Post autor: K_T_M »

hmmm, mógł jeździć w sabixie widziałem rozwaloną yz 250f, no ja bym też pomógł chętnie ale nie mam jak sie dostać do Was, ale coś pokombinuje. A kiedy tam bywacie??
michal_dh
Zwykły forumowicz
Posty: 193
Rejestracja: poniedziałek, 28 maja 2007, 15:23
Lokalizacja: Zamość-Guciów

Post autor: michal_dh »

JA tam moge byc non stop ten tor jest jakies 1km od mojego domu 8) tylko slabo ze jestem tam bez moto :(:(:( jak masz ochote wpasc to dzwon na moj numer to przyjedziesz do mojego domu i sobie posmigasz ale bezemnie bo ja nie mam moto :(

Ps. we wtorek wybieramy sie do prezydenta ja elwis i dario i moze cos zalatwimy odnosnie toru jakas koparke albo deta :) Narazie to potrzebuje jakis projektow i wizulizacji torow aby to przedstawic na spotkaniu z głowa miasta :)
szczepan250

Post autor: szczepan250 »

To dobry pomysł z tym Prezydentem miasta podejcie go tym że to bardzo dobry sposób spedzania czasu dla młodzieży itp jak gośc jest obrotny to powinien coś pomoc szkoda ze daleko mieszkam na pewno zbudowali byśmy niezły tor no ale na pewno tam wbije poszalec
Powodzenia na rozmowie :twisted:
michal_dh
Zwykły forumowicz
Posty: 193
Rejestracja: poniedziałek, 28 maja 2007, 15:23
Lokalizacja: Zamość-Guciów

Post autor: michal_dh »

Dzieki dzieki szczepan :) mam pare argumentow co do toru wiec mzoe sie uda :) zreszta bede tez liczyc na wiek i doswiadczenie naszego kolegi Darka :) z tego co wiem to Pan prezydent sam lubi czasm jezdzi quadem wiec mamy duze szanse :) A Ciebie szczepna to zapraszam na tor on jaest jakis 1 km ode mnie wiec spokojnie jak zwykle zostawisz u mnei samochod :)
K_T_M

Post autor: K_T_M »

ok dzięki Michał za zaproszenie, ale u mnie największy problem jest z transportem :? no i mam nadzieje że uda się dogadać z władzami miasta, może coś się ruszy :D
michal_dh
Zwykły forumowicz
Posty: 193
Rejestracja: poniedziałek, 28 maja 2007, 15:23
Lokalizacja: Zamość-Guciów

Post autor: michal_dh »

Pojechalem sobie wczoraj na tor z elwisem zeby znowu troche pokopac :evil: przyjezdzamy na miejasce a tu patrze banda rozalona przez jakiegos jeepa :evil: hopy tez do poprawki :evil: gorki to samo :evil: wkurzylismy sie i tak duzo opon nawalilismy po bokach ze nawet nie wiadomo czy quad przejedzie :mrgreen: jest jedna nowa hopa i gorki poprawione :)
michal_dh
Zwykły forumowicz
Posty: 193
Rejestracja: poniedziałek, 28 maja 2007, 15:23
Lokalizacja: Zamość-Guciów

Post autor: michal_dh »

Nowe rzeczy na torze to : Juz 2 banda :) trumna nawet spora :) gorki juz skonczone w sumie jest ich 6 :) i pare zwyklych hopek :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Enduro,cross”