Witam serdecznie

Pierwszy raz na forum? Będzie nam miło, jesli się przedstawisz.
Awatar użytkownika
Grzencio
K.B.M.
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 8 maja 2026, 18:59
Motocykl: Honda GoldWing 1800

Witam serdecznie

Post autor: Grzencio »

Witam wszystkich forumowiczów i dzięki za przyjęcie w wasze szeregi.
Jak już wiecie nazywam się Grzesiek pochodzę z Lublina latam na Goldasoe1800.Jestem kierownikiem w firmie budowlanej.Postaram się godnie reprezentować nasz Klub
Awatar użytkownika
SABIX
K.B.M.
Posty: 623
Rejestracja: środa, 2 maja 2012, 19:25
Motocykl: HONDA GL1200 ASPENCADE 1986r.

Re: Witam serdecznie

Post autor: SABIX »

Witam na forum.
Bóg, Honor i Ojczyzna.
Awatar użytkownika
MYCHA
Moderator K.B.M.
Posty: 178
Rejestracja: poniedziałek, 4 grudnia 2017, 16:48
Motocykl: BMW R1250 GS 2019r.

Re: Witam serdecznie

Post autor: MYCHA »

Witamy w naszych szeregach Grzesiek👍
Awatar użytkownika
manson
Moderator K.B.M.
Posty: 1102
Rejestracja: środa, 29 września 2010, 08:15
Motocykl: HONDA VTX1300 2006r.
Lokalizacja: Zamość

Re: Witam serdecznie

Post autor: manson »

Witaj na forum
nawet tysiącmilowa podróż
zaczyna się od jednego kroku.
602300313
Awatar użytkownika
Brylo
K.B.M.
Posty: 459
Rejestracja: piątek, 24 października 2014, 07:39
Motocykl: YAMAHA VENTURE ROYALE 1200 1984r, Suzuki Boulevard
Lokalizacja: Lublin/Radków

Re: Witam serdecznie

Post autor: Brylo »

Witaj Grzeńciu! Nasze forum jest otwarte dla wszystkich klubowiczów, więc śmiało pisz o wszystkim.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Witamy”