Mikołajki 2016r.

Informacje o imprezach organizowanych przez KBM dla dzieci
Wielki Brat
Zwykły forumowicz
Posty: 2808
Rejestracja: poniedziałek, 19 lutego 2007, 08:39
Motocykl: FJR 1300

Mikołajki 2016r.

Post autor: Wielki Brat »

Zbliża się, oczekiwany przez wszystkie dzieci, dzień 6 grudnia.
Jak co roku zapewne będą próby podjęcia jakichś akcji typu rozdawanie cukierków przez motocyklistów w strojach Św. Mikołaja itp.
Słowem więcej lansu niż radości dla dzieci.
Ponieważ jest też grupa dzieci z biednych rodzin, dla których brak prezentów nie jest problemem, bo brak przedmiotów codziennego użytku jest problemem większym, organizowana jest od kilku lat akcja "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”.
W Zamościu zbiórka darów w ramach Akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” odbywa się od 14 listopada 2016 r. i potrwa do 30 listopada 2016 r. w m.in. w Miejskim Centrum Pomocy Rodzinie ul. Lwowska 57, tel.: 84 677 56 46, 84 677 56 32, 84 677 56 33.

Po konsultacji z MCPR ustaliłem, że najbardziej potrzebna jest żywność trwała, wskazane są też zabawki.

Proponuję szybką zbiórkę ww. darów przez KBM i ich przekazanie potrzebującym dzieciom za pośrednictwem MCPR.
Miejscem zbiórki, po uzgodnieniu z Andrzejem Błaszczukiem, jest firma "Sabix".
Wielki Brat
Zwykły forumowicz
Posty: 2808
Rejestracja: poniedziałek, 19 lutego 2007, 08:39
Motocykl: FJR 1300

Re: Mikołajki 2016

Post autor: Wielki Brat »

Ponieważ termin zakończenia akcji minął, z wielkim rozczarowaniem informuję, że KBM nie wykazał się wielkim sercem i szczodrością dla dzieci z biednych, zamojskich rodzin.
Zainteresowanych (tych jak widać nie będzie zbyt wielu) odsyłam po szczegóły do Sabixa, bo mnie ręce opadły.
ODPOWIEDZ

Wróć do „MOTOCYKLIŚCI DZIECIOM.”