BRAK ISKRY W KAWASAKI ZZR 1100

Nasze maszyny. Tyle z nich radości i tyle problemów...
mareklyda
Zwykły forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 18 marca 2016, 21:08
Motocykl: Kawasaki zzr 1100

BRAK ISKRY W KAWASAKI ZZR 1100

Post autor: mareklyda »

WITAM SERDECZNIE. JESTEM TU NOWY I NIE OGRANIEAM TEGO WSZYSTKIEGO:) MAM PROBLE A MIANOWICIE KUPILEM MOTOCYKL I BYL TROSZKIE ROZEBRANY TAKZE POSKLADALEM GO DO KUPY ALE NIE MAM ISKRY. WYMIENILEM MODUŁ I CZUJNIK HALLA. I DALEJ JEST BEZ ZMIAN. MAM DWIE CEWKI NA JEDEN PIN PRZYCHODZI 12v A NA DRUGI OK 6V PRZY DRUGIEJ CEWCE MAM TYLKO PRAD NA JEDNYM PINIE 12V. ŁAPALEM ZA GOLE KABLE I NIC TAKZE WYKLUCZAM SWIECE. PROSZE O POMOC BO SIEDZE DRUGI DZIEN I NIEDLUGO NIE WYTRZYMAM TEGO hEHE CHCIAŁBYM JESZCZE POWIEDZIEC ZE MAM WYCIAGNIETA STACYJKE I NA KOSTCE MAM POLACZONE NA KROTKO ALE MYSLE ZE TO NIE MA ZNACZENIA NO CHYBA ZE MA IMMOBILIZER ALE WATPIE. Z GORY DZIEKUJE I JESLI KTOS BYL BY CHETNY WSTAWIC FOTKIE ZE WSZYSTKIMI POLACZENIAMI KABLI W MOTOCYKLU TO BYL BYM WDZIECZNY BO BYM SPRAWDZIL CZY WSZSTKO GRA
Awatar użytkownika
cykuś
Zwykły forumowicz
Posty: 661
Rejestracja: piątek, 6 kwietnia 2007, 18:52
Motocykl: V MAX EGLI
Lokalizacja: Bełżec

Re: BRAK ISKRY W KAWASAKI ZZR 1100

Post autor: cykuś »

No witaj jak coś znajdę to zamieszczę tą FOTKIE. :D
mareklyda
Zwykły forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 18 marca 2016, 21:08
Motocykl: Kawasaki zzr 1100

Re: BRAK ISKRY W KAWASAKI ZZR 1100

Post autor: mareklyda »

Dziekuje:) ja przejrzałem całego neta i nic nie znalazlem a servisowki sa po angielsku. ja bym potrzebowal typową fotkie z motocyklu, wszystkie łaczenia itd. i ogolnie diagnoze potrzebuje co by moglo byc jeszcze nie tak. ja juz poprostu zglupialem. takiego problemu jeszcze nie mialem
Awatar użytkownika
Fido
Zwykły forumowicz
Posty: 2231
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 10:49
Motocykl: Ten ze zdjęcia
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: BRAK ISKRY W KAWASAKI ZZR 1100

Post autor: Fido »

Nie spodziewaj się że znajdziesz po polsku bo do motocykli takowych nie ma.
Tu link serwisówki pierwszy z google
Strona 246
http://motorhead.jactup.com/ZX-11/tech/ ... verted.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle”