casting na moderatora

Działanie forum, jego struktura, problemy, pomysły :) etc.
Awatar użytkownika
KAMILOO
Zwykły forumowicz
Posty: 462
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 19:30
Motocykl: Yamaha TDR 125, Romet 777, CZ 175/477
Lokalizacja: Rożniatów k. Zarzecza
Kontakt:

Re: casting na moderatora

Post autor: KAMILOO »

DOK - robiąc to zaprzeczyłbym sam sobie. Chce to zrobić gdy się z Wami spotkam i dam się poznać innym. Wtedy będę wiedział dopiero czy jestem mile widziany w tym gronie. Mam nadzieje, że do takiego spotkania dojdzie. Teraz podejrzewam, że byłbym dla większości 'zwykłym userem z podpisem "Sympatyk"' a wg. mnie nie tędy droga. Przepraszam za utrudnienia, a szczególnie Ciebie Ksenon bo się za mną wstawiłeś.
[img]http://img123.imageshack.us/img123/8579/11222ss8.gif[/img]
[url=http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Yamaha/TDR_125/72844][img]http://img132.imageshack.us/img132/4029/dra.png[/img][/url]

Ujeżdżanie nowego rumaka ;)
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: casting na moderatora

Post autor: DOK »

Powiem tak - nic jeszcze straconego???
Agusia
Zwykły forumowicz
Posty: 569
Rejestracja: wtorek, 6 marca 2007, 20:55
Motocykl: HONDA MAGNA VF750C
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Re: casting na moderatora

Post autor: Agusia »

zloty, wycieczki kiedyś miałam pod opieką, i chętnie się nim zajmę, natomiast enduro to dział dla kogoś komu temat ten jest bliższy.
www.magna-tapicerstwo.prv.pl
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: casting na moderatora

Post autor: DOK »

Się robi
Awatar użytkownika
ksenon
Zwykły forumowicz
Posty: 807
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2007, 09:34
Motocykl: Yamaha XT1200Z Super Tenere
Lokalizacja: WHV
Kontakt:

Re: casting na moderatora

Post autor: ksenon »

DOK pisze:Niestety nie wyrażam zgody na kandydaturę Kamilla - nie dlatego że byłby złym moderatorem ale dlatego że nawet nie jest sympatykiem naszego klubu - bynajmniej na dzień dzisiejszy nie wyraził takowych chęci.
WIDZE ZE DUZO SIE ZMIENILO PODCZAS MOJEJ NIEOBECNOSCI ; A MOZE TAK ZAWSZE BYLO TYLKO JA NIE BYLEM OSWIECONY; ZACYTUJE Wielkiego Brata Z CZASOW KIEDY PRAWIE POLOWO OBECNYCH CZLONKOW (bez podtekstow, bo za chwile znajdzie sie jakis i bedzie sie obrazac za slowo "czlonek") NAWET NIE WIEDZIALA CO TO JEST K.B.M.
cyt: "Chcialbym zeby forum bylo niezalezne, a K.B.M sprawowal tylko piecze nad forum"

No i jak tak czytam to co Dok napisal, i uderzam moimi 9,5 palcami w niemiecka klawiature...... chyba za chwile mnie zkafejki wyprosza.
i jak ktos ma czas niech mi to na PW wytlumaczy,

i pytanie do admina:

dlaczego grupa sympatycy jest polaczona z grupa moderatorow

i napisalem duzymi literami i oprawiac tego nie bede, duze litery = krzyk, w moim przypadku wrzask
:evil:
DOK pisze:Aga proszę o konkretniejsze określenie - którego działu mocherem chcesz być - da się zrobić??
ups , niemiecki alkohol ...

ale to co pisalem powyzej ,pisalem bez %%

za bledy przepraszam
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: casting na moderatora

Post autor: DOK »

Zacznę od końca

A więc:
Panie Ksenon jeżeli nie wiesz co to jest NEGACJA to sorki nie moja to wina
jeśli nie będzie to "enduro..." chętnie
Tyle w temacie

Dalej
WIDZE ZE DUZO SIE ZMIENILO PODCZAS MOJEJ NIEOBECNOSCI
Ano zmieniło się bo KBM to nie jest już wolny związek kilku lub kilkunastu motocyklistów - a jest już prawnie zarejestrowane stowarzyszeniem. !!!


I żeby nie wiem co to ( nie wiem Ksenonie czy pamiętasz ale nawet wtedy - nie będąc członkiem, nie mając motocykla, byłem na wielu spotkaniach pierwotnych twórców KBM a gdzie mnie nie było to wiele słyszałem z opowieści) i do dziś pamiętam słowa Marka Ł który stworzył pierwotną wersje forum i jego założenia on także myślał jak Wielki mówiąc cytowane słowa
cyt: "Chcialbym zeby forum bylo niezalezne, a K.B.M sprawowal tylko piecze nad forum"
bo nikt do końca nie wierzył że Klub będzie czymś więcej jak grupą nieformalną (tak po prostu myślę)

Jak wyszło tak wyszło, niektórzy zrezygnowali z członkostwa (i nie mówię tu o tyraniu, pracy za granicą - że nie ma możliwości itp, itd - bo niektórzy mogą i dają radę) były inne przyczyny.!??

Jak wieści niosą Klub się utrzymał - mało tego ma się w dobrej kondycyi a to dlatego że trzyma się sztywnych reguł określonych w statucie .

Na dzień dzisiejszy - mamy nową wersję forum która wymagała sporo pracy aby ją ustawić tak jak powinno być, aby było dobrze (zawsze można lepiej, ale czy zawsze znajdzie się czas na to??? )

no i najważniejsze - aby forum było niezależne ????

To tak jak z rolą nie uprawiasz (zostawisz w samopas - ona zginie)

Generalnie na Naszym forum nie ma spamu - nie ma za dużo kłótni i wulgaryzmów - ano dzięki moderatorom (ubolewam bo nie mamy ich zbyt wielu a nikt się nie chce podjąć zadania, bo to wbrew pozorom nieproste zadanie!!)

Trochę się rozpisałem

Konsensus:

Ustawienia jakie są takie są - są dobre i nie będę ich zmieniał

Kamillo - wypowiedział się co do sprawy i mam nadzieję że utrzyma się w postanowieniu (generalnie będzie mile widziany jako moderator.

Jeżeli są wątpliwości - zawsze pozostaje status bractwa

Teraz ode mnie:
1. Nie chcę robić precedensów w podobnych sprawach
2. Dział "Zloty ....." ma już 2 moderatorów Ksenona i Agusię
3. Jeżeli już precedens nastąpi (sprawa władz wyższych) widzę kamillo jako moderatora działu " Lekka jazda" - biorąc pod uwagę maszyne jaką ujeżdża. (oczywiście pod moim nadzorem)
Awatar użytkownika
ksenon
Zwykły forumowicz
Posty: 807
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2007, 09:34
Motocykl: Yamaha XT1200Z Super Tenere
Lokalizacja: WHV
Kontakt:

Re: casting na moderatora

Post autor: ksenon »

DOK pisze:
2. Dział "Zloty ....." ma już 2 moderatorów Ksenona i Agusię
juz nie ma 2, Agusia zostaje sama w tej roli

prosze pozbawic mnie praw moderatora

DOK pisze:3. widzę kamillo jako moderatora działu " Lekka jazda" - biorąc pod uwagę maszyne jaką ujeżdża. (oczywiście pod moim nadzorem)
ja pier... jakie myslenie, bo jego maszyna ma poj 125, to letka jazda, z tego co sie orietuje to on nie ma pojecia o skuterach i z tego co wiem to nie przepada za takimi sprzetami,

DOK pisze:Jak wyszło tak wyszło, niektórzy zrezygnowali z członkostwa (i nie mówię tu o tyraniu, pracy za granicą - że nie ma możliwości itp, itd - bo niektórzy mogą i dają radę) były inne przyczyny.!??
tak zrezygnowalem z czlonkostwa, i to nie z powodu wyjazdu za granice,

"dla mnie klub to ludzie dla was to nazwa"(nie dla wszystkich, ale malo ich jest, na palcach prawej reki policze)

podsumowujac

rezygnuje z funkcji moderatora (wszystkich dzialow mi podleglych)
kamil nie zostaje moderatorem zadnego dzialu teraz i w najbliszym czasie(mysle ze zgadza sie tze mna)

temat uwazam za zamkniety
Awatar użytkownika
KAMILOO
Zwykły forumowicz
Posty: 462
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 19:30
Motocykl: Yamaha TDR 125, Romet 777, CZ 175/477
Lokalizacja: Rożniatów k. Zarzecza
Kontakt:

Re: casting na moderatora

Post autor: KAMILOO »

ksenon pisze: kamil nie zostaje moderatorem zadnego dzialu teraz i w najbliszym czasie(mysle ze zgadza sie tze mna)
Na ten moment zgadzam się z ksenonem.
[img]http://img123.imageshack.us/img123/8579/11222ss8.gif[/img]
[url=http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Yamaha/TDR_125/72844][img]http://img132.imageshack.us/img132/4029/dra.png[/img][/url]

Ujeżdżanie nowego rumaka ;)
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: casting na moderatora

Post autor: DOK »

Wiesz co Kseniu - jak dziecko - jak nie po mojemu to zabieram zabawki i zrywam się z piaskownicy.

A co do nazwy czy ludzi - to się nie wypowiem bo to co dla jednego jest dobre dla innego złe, i taki się jeszcze nie urodził coby każdemu dogodził.

Jeżeli chcesz nie być moderatorem - to proszę bardzo (ale jeszcze sie zastanów)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum techniczne”