Łaszczówka-Wypadek 11.09.2010r.

Awatar użytkownika
kazek
Zwykły forumowicz
Posty: 334
Rejestracja: wtorek, 21 lipca 2009, 13:48
Motocykl: banditen 1200 - już komu innemu służy
Lokalizacja: Zamość

Re: Łaszczówka-Wypadek 11 09 2010

Post autor: kazek »

Awatar użytkownika
Fido
Zwykły forumowicz
Posty: 2231
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 10:49
Motocykl: Ten ze zdjęcia
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: Łaszczówka-Wypadek 11 09 2010

Post autor: Fido »

No może zbyt dosadnie napisałem.
Przyznaje się do błędu.
Nie chciałem nikogo urazić swoją wypowiedzią za co przepraszam. :oops:
Jestpawel,dałeś linka do całej dyskusji na forum a nie do konkretnego postu stąd taka a nie inna była moja reakcja.
A czytając tamto forum to włos się jeży jak jeden po drugim jeździ nie przebierając w słowach. :shock:
Gdzie jest Admin ?
Wolna amerykanka ,takie fora nie powinny istnieć.
Thomson26,po uszach nie dostaniesz,ja taki groźny to nie jestem. :wink:

Jak ktoś będzie coś wiedział konkretnego na temat stanu zdrowia chłopaków to piszcie.
gumiś
Zwykły forumowicz
Posty: 467
Rejestracja: niedziela, 12 sierpnia 2007, 21:49
Lokalizacja: tomaszow lubelski

Re: Łaszczówka-Wypadek 11 09 2010

Post autor: gumiś »

Thomson26 a Ty nie za często tu piszesz? ok.1,5 posta miesięcznie :D

http://www.kresowe.forum.motocyklowe.or ... file&u=437
Thomson26
Zwykły forumowicz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek, 30 grudnia 2008, 12:18
Motocykl: brak

Re: Łaszczówka-Wypadek 11 09 2010

Post autor: Thomson26 »

Fido !!! wielkie dzięki że mnie nie będziesz za uszy targał !
Od wczoraj jak z tobą zadarłem to z KWADRATU nie wychodzę, a zapasy żywności się kończą - o Browcu to nawet nie wspominam. :shock:
Następnym razem jak komuś podskoczę to wcześniej zrobię zapasy konserw i sucharów, o Browcu nie wspomnę. :mrgreen:
Gumiś ja piszę dość często ! Tylko jak mam wcisnąć Enter to w tym stresie że będę musiał robić zapasy żywności - o Browcu nie wspomnę :wink: - bo "ROZTOCZE" mnie za.............. to ze strachu wciskam DELETE :crazy:
I za cholerę nie wiem dlaczego nie dochodzi na forum :?:
Pozdrawiam Tomaszów i całe Roztocze !!!
ps. jak tam Panie i Panowie, są GRZYBY w lasach Roztocza ???
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Łaszczówka-Wypadek 11 09 2010

Post autor: DOK »

O grzybach to może w innym temacie (thomson załóż nowy chętnie pogadam o grzybkach) .


A teraz - Czy ktoś ma jakieś info o chłopakach.??????
jestpawel
Zwykły forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 14 września 2010, 06:57
Motocykl: takim na 4 kółkach:)

Re: Łaszczówka-Wypadek 11 09 2010

Post autor: jestpawel »

To zależy co konkretnie chcecie wiedzieć? Obaj są mocno połamani-ręce już zagipsowane,a nogi to trochę poważniejsza sprawa-n a razie są na wyciągach,a lekarze muszą najpierw oczyścić z trawy i żwiru poszarpane rany,a po niedzieli zacznie się składanie nóg,co w przypadku pasażera nie będzie łatwe,bo noga jest zmiażdżona i brakuje odłamków kości,ale obecnie chłopak jest już w klinice w Lublinie także miejmy nadzieję,że dobrze go tam poskładają. Jeśli chodzi o kierowcę to ma dwie ręce w gipsie,dość mocno poszarpane kolano i złamanie kości podudzia,gorzej z urazem psychicznym:/ Całe szczęście kręgosłupy,narządy i głowy nie ruszone,no ale obtłuczeni są bardzo i obolałe ciało daje się we znaki obojgu! Jedno jest pewne-czeka ich dłuuuga rehabilitacja:( No ale trzymamy kciuki i jesteśmy duchem,a co niektórzy też ciałem z WAMI!!!
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Łaszczówka-Wypadek 11 09 2010

Post autor: DOK »

No w końcu się doczekałem na odpowiedz. Dzięki - jeżeli masz jakiś kontakt z nimi pozdrów ich od nas (czymamy kciuki)
jestpawel
Zwykły forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 14 września 2010, 06:57
Motocykl: takim na 4 kółkach:)

Re: Łaszczówka-Wypadek 11 09 2010

Post autor: jestpawel »

Jestem u nich codziennie także na pewno pozdrowię! Łukaszowi na pewno przydadzą się słowa otuchy,bo bardzo to przeżywa i trochę się załamał:/ Gdyby można było cofnąć czas.....no ale co komu przeznaczone widać jest nieuniknione-jedno jest pewne-lepiej nie kusić losu! Aha,dla zainteresowanych jutro o 17 jest msza dziękczynno-błagalna za chłopaków,także jakby ktoś chciał...
Awatar użytkownika
Fido
Zwykły forumowicz
Posty: 2231
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 10:49
Motocykl: Ten ze zdjęcia
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: Łaszczówka-Wypadek 11 09 2010

Post autor: Fido »

Napisz jeszcze gdzie ta msza jeśli już o niej wspominasz,w Tomaszowie,Łaszczowie czy Lublinie ?
Kościołów dużo i może akurat ktoś zechce przyjść.

Pomału chłopaki z tego wyjdą,dobrze że żyją.
jestpawel
Zwykły forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 14 września 2010, 06:57
Motocykl: takim na 4 kółkach:)

Re: Łaszczówka-Wypadek 11 09 2010

Post autor: jestpawel »

Msza w kościele w Łaszczowie-sobota godz.17 A'propos może ktoś wie kim jest ten pan,który reanimował pasażera,zanim przyjechała karetka?...ponoć jakiś żołnierz?
pasjonat

Re: Łaszczówka-Wypadek 11 09 2010

Post autor: pasjonat »

jestpawel pisze:Msza w kościele w Łaszczowie-sobota godz.17 A'propos może ktoś wie kim jest ten pan,który reanimował pasażera,zanim przyjechała karetka?...ponoć jakiś żołnierz?
na szczęście są jeszcze ludzie którzy nie myślą żeby wszystko ładnie obrać w słówka i zatuszować pewne sprawy jak niektórzy koledzy i bez obrazy ale kolego jestpaweł czy na pewno podajesz prawdziwe informacje chłopakom na forum a i co do siostry to bardzo ją pozdrawiam bo na pewno przeżywa to wszystko strasznie jak i rodzice mojego kolegi, bo i poinformowanie ich o wypadku dopiero po godzinie jest samo w sobie zachowaniem nie na miejscu jeśli ich dziecko w tym czasie nie żyło, było reanimowane
jestpawel
Zwykły forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 14 września 2010, 06:57
Motocykl: takim na 4 kółkach:)

Re: Łaszczówka-Wypadek 11 09 2010

Post autor: jestpawel »

Pasjonat Nie rozumiem Twoich aluzji i w ogóle nie rozumiem Twojej wypowiedzi,że ja niby coś ukrywam i nie mówię jak jest naprawdę?????? Wyjaśnij mi,bo to co napisałem w poprzednich postach jest jak najbardziej prawdą,jestem u Łukasza codziennie więc jestem na bieżąco w sprawie tematu jego zdrowia! A Daniel przebywa aktualnie w klinice w lublinie,ale też mam informacje z pierwszej ręki o jego stanie zdrowia,więc nie wiem do czego "pijesz"? Napisałem to co wiem,bez ściem i żadnych przejaskrawień! Wyjaśnij,bo może źle zrozumiałem Twoją wypowiedź...chyba,że jesteś lepiej poinformowany w temacie to napisz...
pasjonat

Re: Łaszczówka-Wypadek 11 09 2010

Post autor: pasjonat »

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbc ... /746557620"
Wszystko wskazuje na to, że do wypadku na krajowej "17” doszło, bo kierujący motocyklem 23-letni mieszkaniec gminy Łaszczów nieprawidłowo wyprzedzał skodę, którą jechał 50-latek z gminy Ulhówek.
Do szpitala odwieziono z połamanymi kończynami motocyklistę oraz 22-letniego pasażera kawasaki.
Od obu pobrano krew do badań na zawartość alkoholu. Kierowca samochodu osobowego był trzeźwy, nie odniósł obrażeń.
Awatar użytkownika
Fido
Zwykły forumowicz
Posty: 2231
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 10:49
Motocykl: Ten ze zdjęcia
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: Łaszczówka-Wypadek 11 09 2010

Post autor: Fido »

Apeluję o spokój bo nie o to chodzi.
Nie ważne czyja wina.To sprawa policji.
Ważny stan zdrowia i info na bieżąco.
Macie wiadomości to piszcie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „WYPADKI.”