Wojna antybotowa - aktywacja kont nowych forumowiczów

Działanie forum, jego struktura, problemy, pomysły :) etc.
Marek

Wojna antybotowa - aktywacja kont nowych forumowiczów

Post autor: Marek »

Dobra, wystarczy. Postanowiłem wesprzeć samotną walkę wallego z botami. Od teraz, aż do wynalezienia lepszego sposobu borby obowiązuje aktywacja kont przez ADMINA.

Nowi forumowicze rejestrują się, a po pewnym czasie (niedługim zapewne) ich konto zostaje aktywowane i od tej pory mogą się udzielać na forum.
Ostatnio zmieniony niedziela, 15 kwietnia 2007, 21:49 przez Marek, łącznie zmieniany 1 raz.
wally

Post autor: wally »

ufff, dzieki
Piter
Zwykły forumowicz
Posty: 497
Rejestracja: piątek, 16 marca 2007, 20:36
Motocykl: Yamaha TDM 850
Lokalizacja: Tomaszów Lub
Kontakt:

Post autor: Piter »

Może to najlepsze wyjście chociaż szczerze mówiąc na mnie nie ma to żadnego wpływu :)
Marek

Post autor: Marek »

Uwaga do gości KFM, którzy chcą się zarejestrować:

na pierwszej stronie rejestracji, czyli tam, gdzie opisane są "Warunki Rejestracji" należy wybrać odpowiednią opcję przy pytaniu "Czy potwierdzasz rejestrację". Jeżeli tego nie zrobicie konto nie zostanie zarejestrowane, a nastepna próba rejestracji będzie mogła nastapić dopiero po upływie 12 godzin.

Przepraszamy za te utrudnienia, jednakże staramy się dbać o Wasz komfort jako forumowiczów.
Wielki Brat
Zwykły forumowicz
Posty: 2808
Rejestracja: poniedziałek, 19 lutego 2007, 08:39
Motocykl: FJR 1300

Re: Wojna antybotowa - aktywacja kont nowych forumowiczów

Post autor: Wielki Brat »

1. Czy nie da się usunąć botów zarejestrowanych jako użytkownicy forum?

2. Skoro formatka kontaktu na stronie KBM nie działa i o ile wiem nigdy nie działała, a do mnie docierają skargi na ten stan rzeczy ludzi, którzy próbowali się z nami za jej pośrednictwem skontaktować , to może ją w diabły usunąć i wpisać "na sztywno" numery telefonów, np. Zarządu i Rady Starszych?
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Wojna antybotowa - aktywacja kont nowych forumowiczów

Post autor: DOK »

Wielki Brat pisze:1. Czy nie da się usunąć botów zarejestrowanych jako użytkownicy forum?
Da się ale pytanie po co ?? Stracimy więcej niż zyskamy
Wielki Brat pisze:2. Skoro formatka kontaktu na stronie KBM nie działa i o ile wiem nigdy nie działała, a do mnie docierają skargi na ten stan rzeczy ludzi, którzy próbowali się z nami za jej pośrednictwem skontaktować , to może ją w diabły usunąć i wpisać "na sztywno" numery telefonów, np. Zarządu i Rady Starszych?
Po ostatnich zmianach tzn wpisaniu adresu nowego zarządu - nic nie gadałeś - zajrzę jutro.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum techniczne”