WOŚP oczami ONR (2010r.)

Awatar użytkownika
joguś
Zwykły forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: czwartek, 23 kwietnia 2009, 09:15
Motocykl: GL 1200
Lokalizacja: Krasnystaw-Gorzków-Katmandu:-)

Post autor: joguś »

Robo jeżeli Jurek wspiera sekte którą w tymże artykule jest nazwany nurt Hare Kryszna,to musimy założyć że kościół katolicki również tą sektą jest ponieważ jako Przystanek Jezus jest na Woodstocku obecny.

Dokładnie dokus,czytając takie artykuły sam czuje się atakowany więc włącza mi się naturalny odruch obronny.

Do tego wszystkiego dodam jeszcze że ojciec dyrektor razem ze swoimi żołnierzami za podobne w treści artykuły przegrał proces o zniesławienie przed wszystkimi możliwymi sądami w Polsce,skończyło się w Sądzie Najwyższym który nakazał przeprosić fundację w środkach masowego przekazu...te przeprosiny nie ukazały się do dnia dzisiejszego pokazując gdzie imperium ojca Tadeusza ma wyroki sądu.

(...dokładnie chodziło o film szkalujący fundacje i uczestników Przystanku Woodstock o tytule "Przystanek Woodstock-przemilczana prawda"...dla zainteresowanych do obejrzenia w necie).
http://www.youtube.com/watch?v=wg6e_tbbmqI
GSF

Post autor: GSF »

jedyne co mi się nasuwa na myśl to to, że Polacy są bardzo nietolerancyjnym narodem. Moim zdaniem ważne jest to, że jeśli taka działalność Owsiaka jest w stanie przyczynić się do uratowania chociaż jednego życia, to bez komentarza.
Co prawda, każdy ma prawo do własnego zdania, ale popatrzmy obiektywnie.
W pierwszym artykule nie dopatrzyłam się obiektywizmu...
Awatar użytkownika
Stirlitz
Zwykły forumowicz
Posty: 469
Rejestracja: poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 20:42
Lokalizacja: Kraina Jezior

Post autor: Stirlitz »

D E M O T

i tyle w tym temacie...
[img]http://img264.imageshack.us/img264/3462/ptaki9wudw3tb4.gif[/img]
Motocyklem jeździć nie umiem, ale lubię.
Awatar użytkownika
kazek
Zwykły forumowicz
Posty: 334
Rejestracja: wtorek, 21 lipca 2009, 13:48
Motocykl: banditen 1200 - już komu innemu służy
Lokalizacja: Zamość

Post autor: kazek »

wyprane mózgi przez ojca dyktatora http://www.joemonster.org/filmy/21821/R ... yja_o_WOSP :?
dokus

Post autor: dokus »

Dobra Panowie /Panie - każdy wie./każdy myśli po swojemu Obydwie fundacje działają na rzecz biednych - dzieci itd. NIe dajmy się zwariować "kto bez winy niechaj podejmie kamień i rzuci" coś tam takiego było. Zawsze była jest i będzie furtka dla tego kto kamieniem che uderzyć. Wyluzujmy temat.
Robo masz swoje racje - ja mam swoje inni z forum swoje. Ale przyjąć trzeba do wiadomości że obydwie fundacje pomagają biednym i o to chodzi.
Jak to się dzieje, kto na tym zarabia zostawmy temu na górze on ich osądzi, nie nasza to działka. Wiadomo że biedny zawsze dostanie po d.... a bogaty jeszcze bardzie się wzbogaci. Tak zawsze było i będzie i żadna demokracja, socjalizm czy inna h....nia tego nie zmieni!!

Ps. A idiotów na tym świecie nigdy nie zabraknie byli, są i będą . Ino nie trzeba sie im poddawać bo wg powiedzenia "....sprowadzą do swojego poziomu i zniszczą doświadczeniem"
simon650
Zwykły forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 22:32
Motocykl: Suzuki LS 650 Savage
Lokalizacja: Małków

Woodstock!!

Post autor: simon650 »

Ja jestem za WOŚP!!Mi wystarczy fakt,że Owsiak jest w Polsce a Rydzyk na Wyspach Kanaryjskich!!:DCiekaw jestem Który z Was był chodz raz na Woodstock'u?!
Fixing the Shadow!
Awatar użytkownika
Savi
Zwykły forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: czwartek, 17 maja 2007, 11:12
Motocykl: BMW R 80 RT z wb, WFM, Simson SR2
Lokalizacja: Werbkowice

Post autor: Savi »

Byłeś byłeś, miałeś mój namiot brać i już nie wiem czy spaliście pod chmurką czy jak.
Awatar użytkownika
koziol
Zwykły forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: sobota, 21 marca 2009, 19:48
Motocykl: ST
Lokalizacja: Lublin/Krasnystaw

Post autor: koziol »

Ja byłem nie raz :twisted:
Awatar użytkownika
joguś
Zwykły forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: czwartek, 23 kwietnia 2009, 09:15
Motocykl: GL 1200
Lokalizacja: Krasnystaw-Gorzków-Katmandu:-)

Re: Woodstock!!

Post autor: joguś »

simon650 pisze:Ja jestem za WOŚP!!Mi wystarczy fakt,że Owsiak jest w Polsce a Rydzyk na Wyspach Kanaryjskich!!:DCiekaw jestem Który z Was był chodz raz na Woodstock'u?!
Ja może się w końcu odważę,ale trochę się boję tych satanistów i punków :D
http://www.youtube.com/watch?v=wg6e_tbbmqI
Awatar użytkownika
Pentoza
Zwykły forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: piątek, 25 grudnia 2009, 19:15
Lokalizacja: Fajsławice

Post autor: Pentoza »

A ja popieram wszystkie działalności charytatywne... Wrzucając monetę do puszki mam poczucie że pomagam ludziom którzy tej pomocy potrzebują. Jeśli chodzi o WOODSTOCK to jestem w 100% za ponieważ jest to zlot młodzieży która chce sie wyszaleć przy dobrej muzyce i wśród ludzi o podobnych upodobaniach muzycznych. W większości przyjeżdżają tam ludzie którzy chcą się zabawić i nikt nie ma na to wpływu jakie będą skutki tej zabawy... Bo czy to na WOODSTOCKU czy na wiejskim odpuście zawsze znajdzie się grupa osób która ma skrzywione pojęcie Dobra Zabawa. Zawsze wszyscy przeciwnicy widzą tylko złe strony danego tematu. A pomyślcie co by było gdyby była to impreza dla części społeczeństwa zwanej dresiarzami...
Awatar użytkownika
Savi
Zwykły forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: czwartek, 17 maja 2007, 11:12
Motocykl: BMW R 80 RT z wb, WFM, Simson SR2
Lokalizacja: Werbkowice

Post autor: Savi »

Zrobisz Woodstock w Fajsławicach? Bliżej by było.
Awatar użytkownika
Pentoza
Zwykły forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: piątek, 25 grudnia 2009, 19:15
Lokalizacja: Fajsławice

Post autor: Pentoza »

hehehe czemu nie? :D
zitoslaw

ha

Post autor: zitoslaw »

ja tez popieram to co robi Jurek chociaż tez kawał z niego diabła bo niby pomaga ludziom ale jak jest -35 to Jurco zamyka sie w ciepłym zameczku pod warszawą a rydzyk ucieka na karaiby zamiast przygarnąć zamarzniętych ale i tak Jerzy Ruless :D gdyby nie WOŚP to dalej w polsce dzieci by leczono za pomoca oranżady i biseptolu

Pozdro
ODPOWIEDZ

Wróć do „WOŚP”