Jaki cross/enduro do 5 tyś. zł??

volviak

Post autor: volviak »

Spoko Sorki :D Zapamientam :lol:


Odpowiedzcie coś... Prosze :)
henio12323

Post autor: henio12323 »

nie kupuj starych (aż tak starych DR) cięzko z nimi o czesci :P kup lepiej po 90 roku. no i lepiej 350 ;d zaza tą kase moze cos wyrwiesz do jazdy. aby silnik był zdrowy zawieha nie ciekła i jakos hamowało reszta mozna samemu dopicowac
volviak

Post autor: volviak »

To co polecasz w tym wypadku :?: Ja myślałem nad Hondą XR 250... :lol:


I jeszcze zapomniałem dodać że ja mam dopiero 16lat... :wink:
henio12323

Post autor: henio12323 »

szczerze to polecam ci DT 125. moze powiesz że 2T że remonty. ale uwierz mi że jak raz na 2 -3 lata ostrej jazdy wymienisz tłok plus uszczelki duzo kasy nie stracisz :D moto ma niezłą moc jest przyjazne do nauki jak i dla bardziej doswiadczonego rajdera, nie pali duzo aż tak, pewnie dr 350 mniej ale z kolei do starych dr nie mówiąc juz o XR cięzko z częsciami. kolega dla przykładu miał jakis model DR 350 padła mu głowica i sprzedał moto za 2tysiące ( był warty ponad 5 ) bo nie mógł głowicy do niego znalesc. dodam że moto juz było na tarczach wiec juz te nowsze Dr. ze starymi jeszcze większy problem. ale jak juz uprzesz sie na starego 4T to tylko DR ewentualnie klr a jeszcze lepiej klx. ale do tego tez trudniej z częsciami. kumpel ma 2 rok DT i odkąd ma nawet złotówki w nią nie wsadził :P na torze spoko skacze a w trasie 140 mu wyciska. także źle nie jest :D zwłaszcza w twoim wieku :P bo moze taka 350 byc dla ciebie za mocna a jak masz 16 lat to na te 650 itp nawet nie patrz :D
volviak

Post autor: volviak »

Oki... Wielkie Dzięki za rady :!:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Enduro,cross”