Łańcut (2009r.)

Fausto

Łańcut (2009r.)

Post autor: Fausto »

A tutaj powszechnie znany ale dla mnie nieustannie piękny Łańcut. Pogoda była przepiękna, nastrojowa, złota jesień..

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ostatnie zdjęcie przedstawia autora postu w pałacowej storczykarni
:)
bogusia@

Post autor: bogusia@ »

A ja nigdy nie byłam z Łańcucie,aż wstyd..nie wspominając o żalu,bo miejsce piękne.
Jakoś nie było mi po drodze.. :evil:
Fausto

Post autor: Fausto »

bogusia@ pisze:A ja nigdy nie byłam z Łańcucie,aż wstyd..nie wspominając o żalu,bo miejsce piękne.
Jakoś nie było mi po drodze.. :evil:
Myślę, że nic straconego. Co prawda sezon już się kończy ale ma być jeszcze kilka ładnych dni no i następny też przyjdzie :)
A miejsce rzeczywiście piękne. Zarówno pałac jak i park, ktróy go otacza. I powozownia i storczykarnia i w ogóle.. :D
Jestem pewien, że będzie Ci się podobać..Włóczęga motocyklem od zamku do zamku...
bogusia@

Post autor: bogusia@ »

Fausto pisze:
Jestem pewien, że będzie Ci się podobać..Włóczęga motocyklem od zamku do zamku...
Fausto, niczego nie jestem pewna bardziej,jak tego ,że podoba mi się "Włóczęga motocyklem od zamku do zamku"(pięknie powiedziane) :) tyle że z tym poczekam już do przyszłego sezonu..

Jako że dopiero ubiegłej wiosny,udało mi się przerwać oddawanie się kilkunastoletnim"celom charytatywnym"...
Przyszedł czas na realizację własnych marzeń. Zwłaszcza że mam na nie już coraz mniej czasu..;)
A Łańcut, odwiedzę być może jeszcze i w tym zezonie tyle że puszką :)

Pozdrawiam :)
Fausto

Post autor: Fausto »

bogusia@ pisze:
Fausto pisze:
Jestem pewien, że będzie Ci się podobać..Włóczęga motocyklem od zamku do zamku...
Fausto, niczego nie jestem pewna bardziej,jak tego ,że podoba mi się "Włóczęga motocyklem od zamku do zamku"(pięknie powiedziane) :) tyle że z tym poczekam już do przyszłego sezonu..

Jako że dopiero ubiegłej wiosny,udało mi się przerwać oddawanie się kilkunastoletnim"celom charytatywnym"...
Przyszedł czas na realizację własnych marzeń. Zwłaszcza że mam na nie już coraz mniej czasu..;)
A Łańcut, odwiedzę być może jeszcze i w tym zezonie tyle że puszką :)

Pozdrawiam :)
A ja na następny planuję Baranów Sandomierski.
bogusia@

Post autor: bogusia@ »

Fausto pisze:
A ja na następny planuję Baranów Sandomierski.

..proszę więc o fotki na forum :)
I życzę udanego wyjazdu :)
Fausto

Post autor: Fausto »

bogusia@ pisze:
Fausto pisze:
A ja na następny planuję Baranów Sandomierski.

..proszę więc o fotki na forum :)
I życzę udanego wyjazdu :)
Mówisz i masz (nie jestem tylko pewien czy uda się jeszcze w tym roku) :D
I bardzo dziękuję :D
Awatar użytkownika
joguś
Zwykły forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: czwartek, 23 kwietnia 2009, 09:15
Motocykl: GL 1200
Lokalizacja: Krasnystaw-Gorzków-Katmandu:-)

Post autor: joguś »

Wzorcowy dialog dwojga motocyklistów dożywotnio skazanych na sentymentalno-romantyczne wojaże "od zamku do zamku"...bardzo mi się podoba i widzę że jest nas więcej :wink: Fausto dawaj znać na forum jak będziesz się gdzieś wybierał następnym razem,może uda się sklecić jakąś ekipe...a w Baranowie Sandomierskim kopara opada do ziemi :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=wg6e_tbbmqI
Fausto

Post autor: Fausto »

joguś pisze:Wzorcowy dialog dwojga motocyklistów dożywotnio skazanych na sentymentalno-romantyczne wojaże "od zamku do zamku"...bardzo mi się podoba i widzę że jest nas więcej :wink: Fausto dawaj znać na forum jak będziesz się gdzieś wybierał następnym razem,może uda się sklecić jakąś ekipe...a w Baranowie Sandomierskim kopara opada do ziemi :wink:
Oczywiście, że dam znać tylko ze mną mało kto chce jeździć bo u mnie jazda 100km/h to juz wyczyn, najczęsciej jeżdżę ok. 90 a najchętniej 80. Mało jest motocyklistów, którzy to wytrzymują :)
Diablo

Post autor: Diablo »

Gdzieś już to wszystko widziałem :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „FAUSTO I JEGO FOTO RELACJE.”