Tosiek ['] (2009r.)

wally

Tosiek ['] (2009r.)

Post autor: wally »

Wszystkich nas skosila wiadomosc o smierci Toska. Zgrywus pewnie niedlugo bedzie znal termin pogrzebu i poda go na forum. Z rozmow z kolegami wiem ze na pogrzeb wybiera sie duzo osob, sprawe wienca zalatwimy pewnie na miejscu, dobrze by bylo zeby ktos z Tomaszowa zamowil jakis porzadny na miejscu - moze Piter albo Major daliby rade?

Admini obiecali umiescic na stronie oraz forum odpowiednie informacje i barwy. Dobrze by bylo zeby ktos z kolegow opracowal kilka slow i zdjecie Toska na strone klubowa.
Rozmawialismy tez wstepnie na temat pomocy materialnej dla rodziny Toska, moze zrobimy jakas sciepe ile kto moze na forum (mozna wykozystac klubowe konto do wplat) i w klubie, kto byl u Toska ten wie ze im sie nie przelewa, zwlaszcza teraz.

zdolowany jestem, nic sensownegowiecej mi do glowy nie przychodzi wiec jesli macie jakies pomysly piszcie
Piter
Zwykły forumowicz
Posty: 497
Rejestracja: piątek, 16 marca 2007, 20:36
Motocykl: Yamaha TDM 850
Lokalizacja: Tomaszów Lub
Kontakt:

Post autor: Piter »

Ja oczywiście jestem jak najbardziej dysponowany w razie potrzeby. Chętnie zajmę się wieńcem. Nie mam zbytt często do czynienia z tego rodzaju sprawami więc nie wiem ile to może kosztować w każdym bądź razie myślę że trzeba będzie zamówić jakiś nieco bardziej elegancki.

Poprawcie mnie jeśli napisałem coś niewłaściwie
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Tosiek [']

Post autor: DOK »

wally pisze:Admini obiecali umiescic na stronie oraz forum odpowiednie informacje i barwy. Dobrze by bylo zeby ktos z kolegow opracowal kilka slow i zdjecie Toska na strone klubowa.
Sorki że tak późno ale nie było mnie na forum dopiero odebrałem emaila Wielkiego i zaszedłem na forum. Oczywiście sprawy strony i odpowiedniego zdjęcia postaram się załatwić (nie mam do dyspozycji za wiele zdjęć Tośka) ale coś ogarnę.
Co do wieńca to sądzę że po ostatniej składce mamy odpowiednie zasoby klubowe coby założyć całość za wieniec (potem w miarę czasu zrobimy zrzutę nie ma się co bawić) w sumie jestem za coby wieniec był barrrrrdzo okazały co więcej możemy zrobić?
A co do pomocy (finansowej czy innej) proponuję aby sprawę zostawić Zgrywusowi (ma dobry kontakt z żoną Tośka) na pewno coś wyniknie, a wtedy sądzę, że będziemy pomocni.
Piter
Zwykły forumowicz
Posty: 497
Rejestracja: piątek, 16 marca 2007, 20:36
Motocykl: Yamaha TDM 850
Lokalizacja: Tomaszów Lub
Kontakt:

Post autor: Piter »

Myślę że pasowałoby napisać na szarfie jakieś słowa pożegnalne, że żegnają go motocykliści.

Jutro zapytam w kwiaciarni co i jak tylko pasowałoby wymyślić coś sensownego.

mi jakoś nic nie przychodzi do głowy.
sasza
Zwykły forumowicz
Posty: 326
Rejestracja: sobota, 28 lipca 2007, 13:44
Motocykl: Kawasaki ZX-6R Ninja 07'
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: sasza »

Jestem dzisiaj zszokowany tą smutną dla nas wszystkich informacją.

Rozmawialiśmy z Wielkim na temat wieńca.
Miałem się tym jutro zająć, ale faktycznie może będzie lepiej logistycznie jeśli zamówiony zostanie w Tomaszowie. W takim razie, jeśli możesz Piter, to zajmij się tą sprawą. Uważam, że w obecnej chwili koszty wieńca powinny zostać pokryte z naszego konta KBM. W tej sprawie kontaktuj się z Jarem.

Sugestia Wielkiego, z którą jak najbardziej się zgadzam, uważam że Wy też, to umieszczenie w Tygodniku Zamojskim pisemnych wyrazów współczucia dla rodziny i bliskich od nas czyli braci z KBM.
Proszę Was tylko (szczególnie osoby lekkiego pióra i dobrze znające Tośka) o propozycje odnośnie treści kondolencji. Sprawami technicznymi zajmę się jutro.
nie ma rzeczy niemożliwych - są łatwe, trudne i bardzo trudne

[img]http://www.mojekawasaki.pl/images/mojakawa/zx6r.gif[/img]
wally

Post autor: wally »

Zaba nie ma dostepu do czesci zamknietej forum, zaproponowal pomysl wykonania ksiazki kondolencyjnej do ktorej wpisalisbysmy pozegnanie Toska, kazdy cos od siebie na pamiatke dla rodziny, mysle ze to dobry pomysl tylko niewiem gdzie mozna to wykonac/kupic
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Post autor: DOK »

Przebebrałem całe swoje arhiwum i dostępne mam (z tego co mi się wydaje) dwa zdjęcia
Obrazek
to i zaraz jak wyeksportuę na serv to dam 2 linka
Obrazek
Proszę o inne zdjęcia lub aprobatę któregoś bo naprawdę nie mam

Hm jest 23:00 wiem że info musi być - umieściłem - jakby co (błędy lub inne aaa i zdjęcie ) dzwońcie na 609108754 natychhhhhmiast zmienie (poprawię) dostępny jestem ino pod telefonem jutro dobranoc.
Piter
Zwykły forumowicz
Posty: 497
Rejestracja: piątek, 16 marca 2007, 20:36
Motocykl: Yamaha TDM 850
Lokalizacja: Tomaszów Lub
Kontakt:

Post autor: Piter »

Zamówiłem już wieniec dla Tośka. Napis będzie brzmiał: DROGIEGO KOLEGĘ ANTONIEGO ZEGNAJĄ CZŁONKOWIE KLUBU MOTOCYKLOWEGO KBM

Cena to 120zł, odbiorem zajmę się osobiście ma być gotowy na jutro rano. Wykonany będzie w formie stojącej.
sbboss

Tosiek

Post autor: sbboss »

Rzadko pojawiam się na forum ale ta wiadomość nie pozwala milczeć. Jest mi strasznie przykro , że opuścił nas wspaniały kolega i dobry człowiek.
To nie do wiary!!!!!!
sasza
Zwykły forumowicz
Posty: 326
Rejestracja: sobota, 28 lipca 2007, 13:44
Motocykl: Kawasaki ZX-6R Ninja 07'
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: sasza »

Byłem dzisiaj w Tygodniku Zamojskim w sprawie ogłoszenia kondolencyjnego.
Najmniejsza forma ramki z tekstem kondolencyjnym to koszt 117 zł.
Na chwilę obecną wstrzymałem się z decyzją umieszczenia takiego ogłoszenia.
Osobiście zastanawiam się czy nie lepiej spożytkować tej kwoty, np. wspomóc rodzinę Tośka.

Jakie są Wasze opinie?
nie ma rzeczy niemożliwych - są łatwe, trudne i bardzo trudne

[img]http://www.mojekawasaki.pl/images/mojakawa/zx6r.gif[/img]
wally

Post autor: wally »

rodzinie bardziej ta kasa sie przyda niz tugodnikowi
Jaro
Zwykły forumowicz
Posty: 1178
Rejestracja: piątek, 23 lutego 2007, 18:54
Motocykl: YAMAHA FAZER
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Nie znam zamożności Tośka rodziny lecz jeśli się nie przelewa to może faktycznie lepiej wspomóc pieniężnie.
Jeśli mężczyzna robi coś bardzo głupiego, to zawsze z motywów najszlachetniejszych.
Speedarek
Zwykły forumowicz
Posty: 952
Rejestracja: czwartek, 5 kwietnia 2007, 10:12
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Speedarek »

Ja niestety nie będę mógł być na ceremonij pogrzebowej mam dniówkę ale ubolewam w cierpieniu :( był fajnym kolegą i to jeden z naszych :(
Nie ważne co masz pod dupą , ważne co masz nad nią .......
Zgrywus
Zwykły forumowicz
Posty: 804
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 09:38
Motocykl: GL 1200, M-72 ruska rzeźba w niemieckim betonie
Lokalizacja: 50º27’13” 23º25’11”

Post autor: Zgrywus »

.. podzielam zdanie saszy i jara, lepiej przekazac te pieniadze dla rodziny na pomoc w tym trudnym dla nich momencie.
Awatar użytkownika
Zagłoba
Zwykły forumowicz
Posty: 1375
Rejestracja: sobota, 7 czerwca 2008, 05:44
Motocykl: YAMAHA XV1600 ROAD STAR 2001r.
Lokalizacja: Steniatyn

Post autor: Zagłoba »

Dzięki Wszystkim za udział w pogrzebie śp. Tośka. Nasza obecność była wyrazem wielkiego szacunku dla naszego Kolegi.
Co do pomocy - jestem za
...motor, czy koń - byle w siodle i ...w cwał....
ODPOWIEDZ

Wróć do „MOTOWYPOMINKI, ZADUSZKI.”