Ubezpieczenie motocyklistów (2008r.)

Piter
Zwykły forumowicz
Posty: 497
Rejestracja: piątek, 16 marca 2007, 20:36
Motocykl: Yamaha TDM 850
Lokalizacja: Tomaszów Lub
Kontakt:

Ubezpieczenie motocyklistów (2008r.)

Post autor: Piter »

Jest możliwość ubezpieczenia grupowo motocyklistów od nieszczęśliwych wypadków na sezon czyli konkretnie od lipca do października (można ewentualnie dłużej ale to wiązałoby się z wyższą składką).

Moja propozycja wygląda następująco:

Każdy byłby ubezpieczony na 20 000zł składka od osoby wynosiłaby 50zł na cztery miesiące czyli od lipca do października, możemy ubezpieczyć się do listopada ale wtedy składka wyniosłaby 61zł.

Koszt tego ubezpieczenia jest uzależniony od ilości osób aby składka była w takiej wysokości jak napisałem wyżej musi nas się zebrać od 11 do 50 osób Chyba że będzie nas ponad 51 to wtedy jeszcze stawka się zmniejszy.

Teraz wyjaśnię jeszcze kiedy działa to ubezpieczenie.

zawsze wtedy kiedy coś sobie zrobicie (skręcenia, złamania, itp.)
Nie muszę nikogo przekonywać że wypadki chodzą po ludziach, często sytuacja wygląda w ten sposób że sami jesteśmy sobie winni. Wtedy właśnie bierzemy odszkodowanie z tej polisy.

Ubezpieczenie dotyczy tylko osób. Nie dotyczy motocykli i ich uszkodzeń.

W sobotę na zebraniu przygotuję listę i kto będzie chętny to będzie mógł się wpisać. Jeśli kogoś nie będzie na zebraniu a zechce się dopisać to nie ma problemu, wystarczy jak się ze mną skontaktuje. w razie jak coś to tel. 696 058 542

Aby polisa była wiążąca od lipca muszę mieć listę chętnych osób do poniedziałku 30 czerwca. Zgłoszenia możecie przysyłać mi na PRIV. a niezbędne dane to:

1. Imię i nazwisko
2. Adres
3. Pesel
ODPOWIEDZ

Wróć do „UPRAWNIENIA, UBEZPIECZENIE”