Uwaga grupa Tomaszowska i okolice (2008r.)

DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Uwaga grupa Tomaszowska i okolice (2008r.)

Post autor: DOK »

Z niesprawdzonych ale jak zawsze dobrze poinformowanych źródeł mam informacje (najprawdopodobniej związaną z wczorajszym wypadkiem Tośka) iż drogówka dostała prikaz odgórny - zatrzymywać, karać, zabierać dowody motocyklistom za byle gówno (wykroczenie, stan techniczny itp) Także uważajcie Panowie na siebie.
Awatar użytkownika
ksenon
Zwykły forumowicz
Posty: 807
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2007, 09:34
Motocykl: Yamaha XT1200Z Super Tenere
Lokalizacja: WHV
Kontakt:

Post autor: ksenon »

piotrek może nie podawaj takich informacji , bo mi się k... krew gotuje jak to czytam, jakiś parszywiec spowodował wypadek w którym uczestniczył motocykl, i wnioski odrazu takie że wina kierowcy motocykla,

a jak by bezmógowiec wyprzedzał tira a nie tośka to skończył by jako karma dla psów., i co później ........... wszyscy kierowcy tirów mnieli by przesrane,

zastanawiam się jak ten osobnik przetrwał tak długo w współczesnym świećie bez mózgu, hhhmmmmm ........................może rodzice za niego myśleli, albo ch... wie co !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mniałem się nie wypowiadać , ale już k... nie wytrzymałem!!!!!!!!!!

a najgorsze jest w tym to że tosiek zostanie winnym całej tej sytuacji (mam na myśli wypadek)
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Post autor: DOK »

Ksenon nie ja jestem winny całej sytuacji i rozumiem co czujesz (czuję to samo) ale zrozum jedno, info dostałem i jak chcesz możesz go olać ale to raczej prawdziwa informacja - nie wiem czy to przez ten wypadek policjanci sie obudzili czy nie, ale generalnie tak jest. I czy sie w tobie krew burzy czy nie, czy to wina wypadku czy nie, taka sytuacja miała miejsce i cza uważać - szczególnie na stan techniczny motora. A co do winy Tośka to wiem w 250% że to nie jego wina (ale stereotyp zawsze pozostanie i będzie gadane że to wina motórzysty - nawet się nikt nie zapyta jak to było naprawdę tylko kreskę winnego przywali motocykliście - sam powiedz czy nie mam racji??)

Ps próbowałem zrobić delikatny wywiad w MO tomaszów ale tam nikt nic z gęby pary nie wypuści nawet znajomki.
wally

Post autor: wally »

Dziwne te historie motocyklowe, ale panowie narazie bez emocji, jezeli rzeczy o ktorych piszecie beda mialy miejsce wtedy podejmiemy jakies dzialania. Narazie trzymamy kciuki za Toska i uwaznie sledzimy rozwoj wypadkow.
Awatar użytkownika
sebus00
Zwykły forumowicz
Posty: 1004
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 19:19
Motocykl: Honda VTR 1000 FireStorm
Lokalizacja: Lublin

Post autor: sebus00 »

Rewelacja , szkoda ze niebiescy nie podejmuja takich szybkich akcji po tym jak złapią naj.... kierowce za kółkiem. maskara
Awatar użytkownika
Stirlitz
Zwykły forumowicz
Posty: 469
Rejestracja: poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 20:42
Lokalizacja: Kraina Jezior

Post autor: Stirlitz »

i weź tu szanuj policję... :?
[img]http://img264.imageshack.us/img264/3462/ptaki9wudw3tb4.gif[/img]
Motocyklem jeździć nie umiem, ale lubię.
Awatar użytkownika
Fido
Zwykły forumowicz
Posty: 2231
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 10:49
Motocykl: Ten ze zdjęcia
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

a ja sobie odpuszczę jazdę bo sprzęt mam jeszcze nie na naszych blachach.
Jak już wcześniej gdzieś napisałem to domyślałem się że pały i w środę Tygodnik zamojski zrobi z poszkodowanego sprawcę.
Ale tak to jest już w naszym kraju.Czas do tego przywyknąć choć włos się jeży na głowie.Co my możemy.
A no możemy.
Co ?
Nic.
Bo to kraj "nieprawa" i "niesprawiedliwości". :(
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Post autor: DOK »

A dodatkowo pogoda nie sprzyja wyjazdom.
wally

Post autor: wally »

Nawet blokady Tomaszowa nie zrobimy bo juz jest zakorkowany
ODPOWIEDZ

Wróć do „DROGÓWKA”