RATUNKU!!!!

kaczkowski

RATUNKU!!!!

Post autor: kaczkowski »

HEJ-GDZIE MOGE KUPIC UZYWANY SILNIK DO STAREJ XT 25O GDYZ MOJ MI NIESTETY PADL....
Ostatnio zmieniony wtorek, 24 listopada 2009, 22:41 przez kaczkowski, łącznie zmieniany 2 razy.
bogusia@

Post autor: bogusia@ »

:shock: aleś mnie przestraszył ,tym swoim "ratunku" ;)
hmm może na początek zapraszamy do działu "witamy".. a potem ,myślę że ktoś Ci pomoże -tylko już tak nie krzycz ;)
michal_dh
Zwykły forumowicz
Posty: 193
Rejestracja: poniedziałek, 28 maja 2007, 15:23
Lokalizacja: Zamość-Guciów

Post autor: michal_dh »

W aptece pewnie sa :) popieram wczesniejsza wypowiedz
Awatar użytkownika
joguś
Zwykły forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: czwartek, 23 kwietnia 2009, 09:15
Motocykl: GL 1200
Lokalizacja: Krasnystaw-Gorzków-Katmandu:-)

Post autor: joguś »

Bogusiu...nie widzisz że chłopak działa w afekcie i silnym stresie?..mi jakby padł silnik w Goldasie(co jest oczywiście niemożliwe :wink: )...też bym tak krzyczał :D

Ksenon wybacz lekki off :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=wg6e_tbbmqI
kaczkowski

Re: RATUNKU!!!!

Post autor: kaczkowski »

kaczkowski pisze:wybaczcie ale tak jak i motocykle tak i forum to dla mnie cos nowego -... To co-moge liczyc tutaj na jakas pomoc ...
kaczkowski

Post autor: kaczkowski »

Hej-prosze ... obiecuje ze nastepnym razem dostosuje sie do panujacych zasad ,ze zapoznam sie z nimi ...
Awatar użytkownika
Wiatr w Polu
Zwykły forumowicz
Posty: 1618
Rejestracja: poniedziałek, 9 czerwca 2008, 11:41

Post autor: Wiatr w Polu »

A mogę się dowiedzieć o co chodzi? Bo po tych zmianach, to już w ogóle sensu nie widzę.
Wojownik musi czuć zapach wojny, musi wiedzieć, że jest potrzebny. W czas pokoju tylko dudnienie KODO jest zwiastunem błogosławieństwa Cesarza do wymarszu na bój.
Awatar użytkownika
ksenon
Zwykły forumowicz
Posty: 807
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2007, 09:34
Motocykl: Yamaha XT1200Z Super Tenere
Lokalizacja: WHV
Kontakt:

Re: RATUNKU!!!!

Post autor: ksenon »

Panie Kaczkowski chciałbym poinformować(jak zrobiła to bogusia), że na forum istnieje dział "powitalnia", byłoby nam miło gdyby Pan nam się przedstawił, ale jeśli nie ma Pan ochoty, może Pan ominąć ten dział

na panelu forum znajduje się odsyłacz(link)FAQ, może być przydatny jeśli ma Pan problemy z poruszaniem i urzytkowaniem forum, chętnie tez sam pomoge w razie potrzeby i możliwości
kaczkowski pisze:wybaczcie ale tak jak i motocykle tak i forum to dla mnie cos nowego -... To co-moge liczyc tutaj na jakas pomoc ...
a teraz do rzeczy,

napewno ma Pan jakiś problem i chce Pan sie z nami nim podzielić, i napewno pomorzemy w miarę możliwości, ale nie wiadomo jaki to problem, gdyż nie napisał pan co dokładnie dolega Panu albo motocyklowi,

jesli ma Pan problem z edycją tematu i pierwszego postu, proponuje założyć nowy temat(może coś więcej niz tylko ratunku) i opisać problem ze szczegółami, a ten temat zostanie przeniesiony do kosza,


zespół działu cross/enduro KFM poleca się na przyszłość
Ostatnio zmieniony wtorek, 24 listopada 2009, 20:52 przez ksenon, łącznie zmieniany 1 raz.
wally

Post autor: wally »

Ksenon - jestem z Ciebie dumny :D
Awatar użytkownika
Wiatr w Polu
Zwykły forumowicz
Posty: 1618
Rejestracja: poniedziałek, 9 czerwca 2008, 11:41

Post autor: Wiatr w Polu »

A ja nie. I to ma być mój syn??? Człowiek przeprosił, pokajał się,a ten jeszcze na niego naskakuje. Zresztą wiem, że byłoby miło i grzecznie i tak dalej, gdyby się przedstawił, ale to chyba nie jest warunek konieczny, a zachowanie Ksenona nie jest tym bardziej ani miłe, ani grzeczne... I w ch... kropek, jak by kto pytał :-D
Wojownik musi czuć zapach wojny, musi wiedzieć, że jest potrzebny. W czas pokoju tylko dudnienie KODO jest zwiastunem błogosławieństwa Cesarza do wymarszu na bój.
Awatar użytkownika
joguś
Zwykły forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: czwartek, 23 kwietnia 2009, 09:15
Motocykl: GL 1200
Lokalizacja: Krasnystaw-Gorzków-Katmandu:-)

Post autor: joguś »

A ja myśle że Ksenon właśnie wprowadza do organizmu to co przywiózł z Holandii i dlatego taki grzeczny i oficjalny :D
http://www.youtube.com/watch?v=wg6e_tbbmqI
Awatar użytkownika
ksenon
Zwykły forumowicz
Posty: 807
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2007, 09:34
Motocykl: Yamaha XT1200Z Super Tenere
Lokalizacja: WHV
Kontakt:

Post autor: ksenon »

chciał bym poinformować Pana Wiatra w polu, że sprawy zażaleń i skarg na moderatora należy zgłosić na PW adminowi, albo bezpośredni należy napisać do moderatoraPW w celu bezkonfliktowego rozwiązania problemu,a powiązania rodzinne nie będą brane pod uwage podcza banowani Pańskiej osoby na forum ;D
kaczkowski

Post autor: kaczkowski »

ok-widze ze dla amatorow niema tu miejsca... jeszcze jakis szczeniak mi jedzie-nie mam 17 lat zebym musial to czytac-przepraszam ze przeszkadzam,poradze sobie inaczej tylko nie rozumiem dlaczego wszyscy chwala tego typu sposoby szukania pomocy .... dobranoc panstwu ...
Awatar użytkownika
Wiatr w Polu
Zwykły forumowicz
Posty: 1618
Rejestracja: poniedziałek, 9 czerwca 2008, 11:41

Post autor: Wiatr w Polu »

Wal śmiało, o co Ci biega :-)
Dziś taki nerwowy dzień...
Wojownik musi czuć zapach wojny, musi wiedzieć, że jest potrzebny. W czas pokoju tylko dudnienie KODO jest zwiastunem błogosławieństwa Cesarza do wymarszu na bój.
bogusia@

Post autor: bogusia@ »

Spokojnie!,kaczkowski -poprostu źle to odbierasz , jesteś zdenerwowany to się wyczuwa . Proszę uspokój się , naprawde chcemy Ci pomóc... i rozumiem Twoje zagubienie tu na forum , sama pamiętam swoje początki ... musisz tylko uzbroić się w cierpliwość ... a najważniejsze powiedzieć jakiej pomocy oczekujesz ?
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony środa, 25 listopada 2009, 00:32 przez bogusia@, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Enduro,cross”