Dla dzieci z Domu Dziecka w Nowej Grobli

Informacje o imprezach organizowanych przez KBM dla dzieci
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Dla dzieci z Domu Dziecka w Nowej Grobli

Post autor: DOK »

Po rozmowie z P. Dyrektor i zapowiedzeniu się formalnemu na ok godz 11 - 1 czerwca na miejscu, wyszczególniłem jakie dary mogą się spodziewać - i czego oczekiwać. Wynikiem rozmów jest email który otrzymałem:
Witam.
Pozdrawiam bardzo gorąco i dziękuję za pamięć o naszych podopiecznych. Słowa nie są w stanie wyrazić mojej wdzięczności za wszystko to, co czynią członkowie Kresowego Bractwa Motocyklowego dla dzieci z naszego domu. Wszystkie dary są bardzo praktyczne i użyteczne a słodycze i zabawki cieszą nie tylko najmłodszych. Nieopisaną atrakcją są oczywiście przejażdżki motocyklowe, które dzieci długo pamiętają i przeżywają. Nie zastąpimy im w ten sposób najbliższych, ale chociaż w niewielkiej części pozwolimy zapomnieć o bolesnym rozstaniu z mamą, tatą, rodzeństwem. A prezenty otrzymywane od Państwa są dla nich zawsze milą niespodzianką . W imieniu własnym i Wychowanków Domu Dziecka w Nowej Grobli bardzo dziękuję za zaangażowanie i poświęcony czas. Szczególne podziękowania składam wszystkim Uczniom i Nauczycielom nie będących Członkami Bractwa, a wspierających akcję zbierania prezentów. Dziękuję, pozdrawiam i zapraszam. Renata Bobrek
Serdecznie zachęcałem P. Dyrektor do zalogowania się na forum i przekazania tych podziękowań osobiście.

P. Dyrektor wiem że Pani czytuje posty na naszym forum - jeszcze raz zachęcam do zalogowania się !!
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Dla dzieci z Domu Dziecka w Nowej Grobli

Post autor: DOK »

Dzięki Diabełku za fanty!!

Trzeba podziękować jeszcze jednej osobie która nic nie pisze nie gada tylko załatwia

Wielkie podziękowanie dla Majora - już ostatnio myślałem że hurtownie z rowerami obobrował
Dzięki niemu mamy już 2 dodatkowe górale oraz 2 mniejsze rowerki no i parę innych ciekawych fantów
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Dla dzieci z Domu Dziecka w Nowej Grobli

Post autor: DOK »

W związku z tym iż pewne terminy trzeba ustalić - to ustaliłem
Wyjazd do DD w Nowej grobli nastąpi ok godz 11:00 - motocykliści pare minut wczesniej w Tomaszowie pod Domem Zgrywusa lub jak kto woli u nas na podwórku tam załadujemy rowery i 1 część fantów - potem wspólny wyjazd do ZSnr3 gdzie 2 część załadujemy, dołącza się tam bus z uczniami i gonimy wspólnie do Nowej grobli.

Na dzień dzisiejszy nie wiadomo jest co z trampoliną (Jaro się tym zajmuje) czy dojdzie na 1 czerwca - awaryjnie zaproponowaliśmy aby gdyby był to zakup wysyłkowy - to adres wysyłki od razu do Nowej Grobli
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Dla dzieci z Domu Dziecka w Nowej Grobli

Post autor: DOK »

Ktoś potrafi składać trampolinę? - dzięki współpracy z kilkoma osobami trampolina z gwarancją została zakupiona i jedzie z nami do nowej grobli jutro. Jeszcze raz wielkie podziękowanie dla darczyńców

Dokładnego spisu darów (fantów) nie jestem w stanie zrobić ale pobieżne przeliczenia mówią że:

1. Piłki do każdej dyscypliny sportu
Piłka nożna - szt 5
Piłka siatkowa - szt - 2
Piłka do kosza - szt 2+ 1 niepewna (chyba sp... powietrze)

2. Siatka i rakietki do tenisa stołowego.
Siatka szt 3
Rakietki do tenisa - szt chyba 6 lub 7
Piłek do tenisa - jakaś reklamówka piłeczek + Strzała dzisiaj zapodał że jeszcze dokupi trochę
3. Siatka do siatkówki. - załatwiona trochę niekompletna brak linki naciągającej dolnej (jak ktoś miałby odpowiednią linkę - sznur mile widziane na jutro)

4. Kosz do koszykówki.
wprawdzie nie jest to cały kosz a tylko element metalowy samego kosza bez tablicy ale jest szt 1 niestety lub hura
5. Bokserski worek treningowy. szt 1
6. Rowery
Rower dla dorosłych - szt ok 5 (około bo ze 2 szt mocno sfatygowane)
rowery dla dzieci 10- 13 lat szt 2
Rower dla dzieci do lat 5 - szt 3
Rowerek dla dzieci do lat 2 szt 1
7. Plecaki. - sporo - nie liczyłem różne różniste
8. Zabawki do piaskownicy. trochę (sam nie wiem ile ale sporo)
9. Gry logiczne. Klocki lego - i dalej brak
10. Przybory szkolne: zeszyty, bloki, kolorowanki, bibuła gruba, papiery kolorowe, kredki, długopisy, flamastry, ołówki itp.
Jest tego ale ile - musiałbym bobrować każda reklamówę
11. Najwięcej radości sprawiłby dzieciom, jak to zwykle bywa, prezent "niepraktyczny" - w tym wypadku trampolina z zabezpieczeniem (niestety koszt 300 cm urządzenia to około 500 zł, ale kto wie może dzięki Wam uda się kupić).

Z czego jestem wyjątkowo uchahany - jest zakupine itede jak pisałem powyżej do spółki Z ZSnr3 zakupiliśmy w Biedronie (promocyja akurat była) trampolinę o promieniu 305 cm i wysokości 2,5 m (ciężkie toto że h..) ale jest !!!! :jupi: :jupi:

NO i oczywiście wiele innych fantów typu deskorolka, rolki, kalkulatory, ksiązki do matmy, zszywacze, paletki do tenisa ziemnego, paletki do badmintona (nie wiem czy to tak sie pisze) i pare reklamówek ubrań - spodni, butów swetrów itp iede. Co kto miał to dał - i widze że nikt nie żałował.


Oczywiście ze zbiórki została jeszcze kasa którą po wielu naradach przeznaczamy na zakup dodatkowy fantów (jakich się okaże) w celu zorganizowania wyjazdu tylko i wyłącznie motocyklowego w terminie dogodnym dla wszystkich motocyklistów którzy chcieli by jutro tj 1 czerwca pojechać a nie mogli.

Zbiórka 1 czerwca o godzinie 11:00 pod domem Zgrywusa - przypominam
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Dla dzieci z Domu Dziecka w Nowej Grobli

Post autor: DOK »

Byliśmy - relacja wkrótce.
DSCF3612.JPG
DSCF3612.JPG (57.61 KiB) Przejrzano 13019 razy
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Dla dzieci z Domu Dziecka w Nowej Grobli

Post autor: DOK »

Artykuł z Tygodnika Tomaszowskiego

http://www.zsnr3.tk/index.php?option=co ... &Itemid=14

Przepraszamy za pomyłkę w nazwisku Panią Dyrektor DD w Nowej Grobli Renatę Bobrek :oops:
ODPOWIEDZ

Wróć do „MOTOCYKLIŚCI DZIECIOM.”