Naprawa motocykli Tomaszów Lubelski

Gdzie kupić, naprawić, serwisować, sprzedać?
Awatar użytkownika
Keso
Zwykły forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: środa, 24 czerwca 2009, 18:12
Motocykl: Ducati

Naprawa motocykli Tomaszów Lubelski

Post autor: Keso »

Cześć, pragnę poinformować wszystkich użytkowników Kresowego Forum Motocyklowego, że otworzyłem w Tomaszowie serwis motocykli zwany "Tomaszowskie Centrum Motocyklowe". Z wykształcenia jestem inżynierem mechanikiem, kończyłem specjalność silniki spalinowe na Politechnice Krakowskiej. Wiedze praktyczną zdobywałem m. in. w jednym z Krakowskich serwisów motocyklowych.
Oferuję serwis i naprawę motocykli, skuterów oraz quadów. Współpracuję z najważniejszymi dostawcami renomowanych części do motocykli. Profesjonalne narzędzia, wiedza, doświadczenie to główne filary na których opiera się działalność serwisu. Oprócz standardowej mechaniki motocyklowej serwis oferuje odbudowę motocykli zabytkowych, wymianę opon motocyklowych a w niedługiej przyszłości także prostowanie rur przedniego zawieszenia.
Świadczymy także usługi transportu jednośladów. :mrgreen:

Serwis mieści się na ul. Witosa w Tomaszowie Lubelskim, nr kontaktowy: 570931750.

Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych :)
Piotrek
Sklep Motocyklowy. Piaskowanie i Szkiełkowanie detali motocyklowych. Serwis motocykli, skuterów i quadów. "Tomaszowskie Centrum Motocyklowe"
Tomaszów Lubelski ul. Witosa 12, tel: 570931750
TRANSPORT MOTOCYKLI I QUADÓW - Motocyklowa pomoc drogowa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy, salony, komisy, serwisy, usługi”