Pomoc poczotkujacy motocyklista

Skutery i motorowery, czyli małe jednoślady z wielkim temperamentem.
Awatar użytkownika
Fido
Zwykły forumowicz
Posty: 2231
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 10:49
Motocykl: Ten ze zdjęcia
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Lubię czasami pomieszać.
Mam u siebie dwóch takich bez prawka,moto bez rej.i ubezpieczenia.
Ganiają po 150 przez wieś.
Szlak mnie trafia.
Gliny zgarniają gościa na rowerze którego prowadził i dostaje stówę mandatu a na nich nie ma siły."(Sodomia i Gomoria").
Więc jaki sens odblokowywać skuter??
jacek_akinom
Zwykły forumowicz
Posty: 162
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 18:41
Lokalizacja: Zamość

Post autor: jacek_akinom »

Sory za tą wypowiedź

"Wyrzuć prawko i ganiaj razem z nimi" spróbuj o ile więcej adrenaliny w takiej jeździe.
PAWELOO

Post autor: PAWELOO »

No a po Krowicy to jeżdzą same dziaciaki bez prawka, bez kasków i rejestracji.
Ostatnio widzialem dziecko, mogło miec z 7-9 lat i jechalo przez wieś na skuterze bez kasku juz nie wspominając o rejestracji czy uprawnieniach. Masakra, a policja zajmuje się tym, ze stare dziadki piją piwo pod sklepem :evil:
Awatar użytkownika
Fido
Zwykły forumowicz
Posty: 2231
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 10:49
Motocykl: Ten ze zdjęcia
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

jacek_akinom pisze:Sory za tą wypowiedź

"Wyrzuć prawko i ganiaj razem z nimi" spróbuj o ile więcej adrenaliny w takiej jeździe.
Się nie gniewam. :wink:

Mod,zboczyliśmy z tematu,zadziałaj.
Awatar użytkownika
sebus00
Zwykły forumowicz
Posty: 1004
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 19:19
Motocykl: Honda VTR 1000 FireStorm
Lokalizacja: Lublin

Post autor: sebus00 »

Fido co działać, temat jest analizowany, rozkręcany w różne strony, każdy ma trochę racji :) Wiadomo że każdy z nas zaczynał od motorynki, ale niektórzy śmigali na wsk-ach bez kasków itp. pewnie sam tego doświadczałeś i miałeś z tego frajdę. Ja to nawet zjeżdżałem pod domem bez silnika z górki hee. Więc choć trochę musimy zrozumieć młodszych. A taki skuter po odblokowaniu nie jedzie 150, no może się bujnie te 90 z górki :) chociaż technika cały czas się rozwija :)
Bondi

Post autor: Bondi »

i ja przepraszam ze troszke pojechalem :D
wybaczta :roll:

a z nie ktorym policjantom to przydaloby sie wpier***** ostatnio znajoma jadac sama w nocy samochodem w miejscowosci czartowczyk (trasa tyszowce TL) zatrzymala sie bo chlopak lezal na ulicy wezwala pogotowie bo ten wymajaczyl ze ma chore serce czekajac na nie przejezdzal obok niej radiowoz ktorego probowala zatrzymac a ten kierunek i pojechal doslownie krew zalewa szkoda ze numerow nie spisala i nie zadzwonila.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lekka jazda”