opowiedz szczerze o swojej maszynie

Nasze maszyny. Tyle z nich radości i tyle problemów...
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Post autor: DOK »

Szykuję nowy dział na głownej KBM - My o naszych motorach.

Więc jak macie chwilkę to napiszcie parę zdań o waszych maszynkach może fotki. Jak nie macie gdzie wkleić (konta na fotosiku itp.) to wysyłajcie zdjęcia do mnie piotr@piotruspan.homeip.net
wojtek
Zwykły forumowicz
Posty: 222
Rejestracja: środa, 16 maja 2007, 13:49
Lokalizacja: Zamość

Post autor: wojtek »

Co do jazdy kawasaki nie mogę zbyt dużo powiedzieć bo mam go krótko z tego co zauważyłem to mógłbym powiedzieć podobnie jak sasze. Tylko podejrzewam że zx7r jest trochę cięższa.

Natomiast co do suzuki GS 500 e, którym jeździłem poprzedni sezon to:
1. Zdecydowanie dla osób które rozpoczynają przygodę z motocyklami.
2. Małe spalanie
3. Lekki, zwrotny
4. W brew pozorom ma żyłkę sportową
wally

Post autor: wally »

Odswierze temat, troche bylo zmian maszyn - moze koledzy podsumuja swoje ex maszyny ;)

Honda NT 650 V rocznik 99

Motocykl dla turysty, ekonomiczny silnik, chlodzony ciecza, naped na wal kardana, zawory na "srubach" - powoduja niskie koszty eksploatacji. Fabryczne kufry i schowki ulatwiaja dalsze podroze.Do pelni szczescia trzeba zamontowac kufer ktory pomiesci kask. Bardzo dobre chamulce na podwojnych przednich tarczach, wysoka szyba, wygodne siedzenie ktore chwali i kierowca i pasazer nawet na dluzszych wycieczkach. Dosc wysoko sie na deauvilce siedzi stad ciezko zamknac opone na zakrecie. Deflektory dolne i przetloczenie zbiornika i oslon silnika chroni nogi ze stopami wlacznie przed wiatrem, mozna jezdzic bez problemu w deszczu.

Motocykl ma w zasadzie tylko jedna wade - 650 cm pozwala na max 170 kh/h, zato jest bardzo elastyczny, czesto zdarza sie przy zle wyregulowanym sprzegle nieprecyzyjna praca skrzyni - ciezko zapalic zielona kontrolke na postoju :)
awobialy

Post autor: awobialy »

Witam jak pamietacie miałem Honde VT 700 w.Ameryk. Motocykl super sie sprawował nie miałem z nim zadnego problemu, bardzo mało palił ok 4,5.Podkreslam nic w nim nie robiłem (oprucz serwisu) tylko jezdziłem,chromy z lat 80 były leprze niz z 2000 roku,nie odpadały itp, jak by mi sie trafiła podobna sztuka to bym kupił,gorąco polecam ,mi zostały tylko fotki po nim
http://picasaweb.google.com/awobialy/HondaVT700#
ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle”