skradziono sokola 600

Rycerze motocyklizmu.
wally

skradziono sokola 600

Post autor: wally »

dzis w Zamosciu nieznani sprawcy wyprowadzili z garazu motocykl Sokol 600, wlasciciel wycenil szkode na 30 tys zl. Jesli cokolwiek wiecie na ten temat piszcie. Uwazajcie na swoje zabytki!!


Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony czwartek, 16 października 2008, 10:36 przez wally, łącznie zmieniany 1 raz.
Żaba
Zwykły forumowicz
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek, 20 lutego 2007, 22:06
Lokalizacja: gm. Narol

Post autor: Żaba »

:twisted:
Mam nadzieję że się znajdzie.
Trzeba śledzić allegro i motobazary - może pojawią się jakieś części?

Gorzej jeśli to kradziesz na zamówienie... Tylko kto by chciął kupić kradziony motocykl? Rynek weterański to światek, w którym większość się zna.
Żaba
Zwykły forumowicz
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek, 20 lutego 2007, 22:06
Lokalizacja: gm. Narol

Post autor: Żaba »

W poprzednim TZ ukazała się informacja na temat kradzieży Sokoła.
Za pomoc w odnalezieniu Sokoła właściciel wyznaczył nagrodę w wysokości 5000 zł. Informacje kierować pod numer tel. 084 639 61 20

Nr. rejestracyjny ZAU 1012, nr ramy 1387

Obrazek
Ostatnio zmieniony czwartek, 20 listopada 2008, 19:50 przez Żaba, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
wolek
Zwykły forumowicz
Posty: 55
Rejestracja: wtorek, 29 lipca 2008, 14:04
Lokalizacja: Chyże/Lublin

Post autor: wolek »

Ha! To trzeba szukać wokół pseudo znajomych. Takich cacek raczej nikt w ciemno nie kradnie/znajduje. Złodziejowi tylko jaja między łańcuch, a zębatki!
irbit

Post autor: irbit »

Oooo kurcze, szkoda sprzęta.
Złodziej chyba siedział w temacie albo to kradzież pod zamówienia bo wiedział na co teraz jest zapotrzebowanie w kraju.
Przykra sytuacja :(
Awatar użytkownika
Skrzydlaty
Zwykły forumowicz
Posty: 181
Rejestracja: wtorek, 17 kwietnia 2007, 21:43
Motocykl: NSU351OT M-G G5
Lokalizacja: lubelszczyzna
Kontakt:

Post autor: Skrzydlaty »

Jeśli trafi na rynek wtórny i nie było to "na zamówienie", to jest sznasa, że wypłynie, kiedyś pojawi się na jakiejś imprezie, trzebaby znać tylko numery silnika i ramy lub charakterystyczne elementy pojazdu (np. uszkodzenie cylindra lub inne charakterystyczne).
Jeśli na zamówienie, to niestety moim zdaniem, marne szanse, że się odnajdzie. Stanie gdzieś przy kominku bogatego buca, który bedzie się chwalił innym miłośnikom 3 pasków, jaki to ma zabytek.
Przykra sprawa.
Widać okresowo, pojawiają się tego typu sytuacje, kiedyś w okolicy Lublina zginęło kilka motocykli w różnych miastach. Jedno jest pewne - nie odnalazły się.
Przestrzegam poprostu przed pokazywaniem motocykli w miejscu przechowywania osobom postronnym nigdy nie wiadomo, z kim się ma do czynienia. :?
Od jednego NSU, lepsze jest tylko... dwa, a nawet trzy...
Awatar użytkownika
Moskit1
Zwykły forumowicz
Posty: 146
Rejestracja: środa, 16 kwietnia 2008, 17:05
Lokalizacja: Łańcut

Post autor: Moskit1 »

no i nic się nie zmieniło!!!!!!!!! coś wiadomo :?:
Panowie ostatnio u mnie chcieli włamać się, cholerka strachu jestem nic przyjemnego :cry: a mam kiepski warsztat nie wiem co robić czy opilić sprzęty bo szkoda jak zwiną całą kolekcje :( zgroza
Szukajcie aż znajdziecie ... Jesli Was szukają to sie tak chowajcie by Was nie znaleźli .
Żaba
Zwykły forumowicz
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek, 20 lutego 2007, 22:06
Lokalizacja: gm. Narol

Post autor: Żaba »

Moskit1 pisze: Panowie ostatnio u mnie chcieli włamać się, cholerka strachu jestem nic przyjemnego :cry: a mam kiepski warsztat nie wiem co robić czy opilić sprzęty bo szkoda jak zwiną całą kolekcje :( zgroza
O kurcze...
Zainwestuj w jakieś dobre zamki czy kłudki, może jakiś prosty alarm. No i dobrze żyj z sąsiadami :wink:
Awatar użytkownika
Moskit1
Zwykły forumowicz
Posty: 146
Rejestracja: środa, 16 kwietnia 2008, 17:05
Lokalizacja: Łańcut

Post autor: Moskit1 »

to już drugi ras hmmm Żaba kupuj całą moją kolekcje :lol: (To tylko żarcik)
Co do sąsiadów jest okej niema za wielu bo mieszkam luźnym zabudowaniu :D a nie długo Awo wyjedzie pooddychać świeżym powietrzem !!!! Pozdrawiam
Szukajcie aż znajdziecie ... Jesli Was szukają to sie tak chowajcie by Was nie znaleźli .
Awatar użytkownika
dzidek
Zwykły forumowicz
Posty: 259
Rejestracja: środa, 18 lipca 2007, 12:36
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski

Post autor: dzidek »

Coś wiadomo z tym sokołem ?
wally

Post autor: wally »

ani sladu
irbit

Post autor: irbit »

i napewno już się nie znajdzie,

to przestroga dla innych posiadaczy zabytkowych sprzętów :!:
Rybson

Post autor: Rybson »

Piękny sprzęt, wielka szkoda współczuję...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weteran”