iformacje dla autora strony

Działanie forum, jego struktura, problemy, pomysły :) etc.
icecube4

iformacje dla autora strony

Post autor: icecube4 »

Witam nie mówcie ze się czepiam ale brakuje buttona wyloguj oraz potwierdzenia rejestracji i nie ma jednoznacznego odnosnika do nowego forum!!!:)
Marek

Post autor: Marek »

1. button wyloguj był i jest w górnym menu
2. potwierdzenie rejestracji nie jest konieczne
3. odnośnik zaraz będzie :)
4. przeczytaj netykietę. jest tam co nieco o nadużywaniu wykrzykników.
icecube4

Post autor: icecube4 »

Nom powiedzmy, ale Menu jest też na stronie indexowej a oswieć mnie bo tam nie ma przycisku wyloguj!:D
Nom moim zdaniem potwierdzenie sesji powinno być a póki co jest na stronie i nie wiem czy sesja wogle istnieje czy już wygasła!??
icecube4

Post autor: icecube4 »

p.s nie bierz do siebie tych wykrzykników!!!
Marek

Post autor: Marek »

Chyba Cię nie rozumiem: pod menu strony masz formularz logowania. Po zalogowaniu widzisz w tym miejscu komunikat "Witaj! Jesteś zalogowany jako:" oraz button WYLOGUJ. Dopóki ten napis i przycisk są - sesja trwa.

...a moim zdaniem potwierdzenie nie jest konieczne. Pojawi się, gdy zauważę symptomy ataku botów.

Nie biorę do siebie twoich wykrzykników. Zjadłem zęby na różnych forach i to nie jest pierwszym do którego przykładam rękę. Dbam o komfort innych forumowiczów. :)

Swoją drogą - dzięki za te wytknięcia. Niewielu pomaga mi chociaż w ten sposób.
Deletet

Post autor: Deletet »

Marek z doświadczenia zalecałbym zrobienie potwierdzenia, boty zaatakują jak nic w najmniej spodziewanym momencie. Wszyscy są przyzwyczajeni do potwierdzeń. A takie "zabezpieczenie" odwali połowę scriptkiddies odpalających masowo exploity.

Brakuje mi przejścia z forum na główną stronę Bractwa.

No i brakuje mi możliwości zapięcia powiadomień e-mail o nowych wątkach w kategoriach.
icecube4

Post autor: icecube4 »

Marku teraz jest oka korzystam z FireFoxa1.5.0.9 i nie miałem takowego wyloguj !! chyba z tej przyczyn gdyż nie miałem potwierdzenia logowania ani na "tak" a ni na "nie" _> teraz jest już oka ;)
Deletet

Post autor: Deletet »

icecube4 zmniejsz avatar bo wygląda to głupio i zajmuje pół ekranu
Marek

Post autor: Marek »

Co do przejścia: jak będę miał czas, to zrobię (konieczne podłubanie w PHP) - zgodnie z sugestią Zgrywusa, zresztą.
Ostatnio zmieniony wtorek, 20 lutego 2007, 23:06 przez Marek, łącznie zmieniany 1 raz.
Deletet

Post autor: Deletet »

W razie co służę palcami i wiedzą - jakby trzeba dłubać :roll:
Marek

Post autor: Marek »

Dzięki Robert, ale mam teraz na serwerze taki chaos, że - wyłącznie z osobistych powodów - wolałbym nikogo tam nie wpuszczać. Narazie przynajmniej.

Będę pamiętał o Twojej propozycji. :)
Deletet

Post autor: Deletet »

Spoko ja się nie pcham :wink: mam wystarczająco dużo własnego grzebania :?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum techniczne”