Łancuch GPZ 600

Nasze maszyny. Tyle z nich radości i tyle problemów...
Bondi

Łancuch GPZ 600

Post autor: Bondi »

Wie ktos gdzie dostane w okolicach Zamościa łańcuch i zębatki do
GPZ 600 (ZX600A) i by było tanio. Moze tez ktoś zapoda LINKA do dobrego sklepu z częsciami, napiszcie gdzie sie zaopatrujecie. Nie chcem kupic jakiegoś szmelcu bo nowy w temacie jestem wiec prosze o pomoc.

I jeszcze jedno czym konserwujecie? macie jakies dobre patenty na przedłuzenie jego żywotnosci?

Na długo starcza wam w waszych maszynkach? Piszcie w jakich.

Z góry dzieks :)
Bombel

naped

Post autor: Bombel »

jesli chodzi o jakies smarowidla to znajdziesz na allegro tanie preparaty w puszkach sa do czysczenia i smarowania a tagrze do czyszczenia tarcz motul sie nazywa albo innej tanszej marki a jesli chodzi o naped do gpz to w zamosciu nie znajdziesz nic taniego w tomaszowie sa tanie a raczej tansze czesci napisz do wollego on moze cos doradzi jest bardziej zorjetowany niz ja
Marek

Post autor: Marek »

Zerknij do linkowni na stronie KBM. Dla siebie najczęściej zamawiam przez Larssona (użyteczne menu - pod model motocykla) i moto-akcesoria.pl (duży asortyment) ale ciekawe promocje zdarzają i w innych sklepach w necie, więc warto być czujnym.
Bondi

Post autor: Bondi »

dzieks wszystkim napewno wasze porady nie pojda na marne juz sprawdzam dobrze miec takich forumowiczów :)
Awatar użytkownika
sebus00
Zwykły forumowicz
Posty: 1004
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 19:19
Motocykl: Honda VTR 1000 FireStorm
Lokalizacja: Lublin

Post autor: sebus00 »

JA osobiscie stosuje te smar i wystarcza na jakies 300-400km, jest lepki i troche zaiwania po feldze ale to chyba z wiekszoscia tak jest

http://moto.allegro.pl/item192840820_no ... l_o_r.html
Bondi

Post autor: Bondi »

dzieks sebus chyba trafiłes w 10 niedługo zamawiam
Awatar użytkownika
sebus00
Zwykły forumowicz
Posty: 1004
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 19:19
Motocykl: Honda VTR 1000 FireStorm
Lokalizacja: Lublin

Post autor: sebus00 »

Super cieszę się ze moglem pomoc :) Pozdrawiam, jednak przeanalizuj sobie inne propozycje, ja za bardzo nie szukalem innych srodkow, ale ten juz mam hoho
sq8bwh

Post autor: sq8bwh »

Zobacz jeszcze na www.sklepmotocyklowy.pl ostatnio robiłem zakupy tam i jestem zadowolony z szybkości.. i cen. Ale podejrzewam że w Zamościu na Peowiaków zamówią Ci w takiej jak nie lepszej cenie.. A co do trwałości to nie bardzo mogę się wypowiadać bo ja z tych co zawsze kardany mieli.. :wink:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle”