thunderace

Nasze maszyny. Tyle z nich radości i tyle problemów...
Bombel

thunderace

Post autor: Bombel »

co sadzicie na temat tego moto mam chec i okazje zakupu tego wlasnie motocykla Yamaha YZF 1000R wizualnie mi pasuje ale jesli chodzi o techniczne walory nie koniecznie sie orjetuje sluszalem ze sa dobre ale chcialbym sie poradzic nie tylko technicznymi opisami ale ludzi ktorzy mieli stycznosc albo jezdzili badz posiadali taki sprzet bylbym bardzo wdzieczny za
wypowiedzi na temat Yamahy dzieki pozdrawiam :)
Soft
Zwykły forumowicz
Posty: 357
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 10:39
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Soft »

Słyszałem o tym modelu jedną dobrą rzecz - iż ma autodiagnostykę w obrotomierzu. Jeżeli będziesz na jeździe próbnej zwróć uwagę na obrotomierz i jego wskazania. Jeżeli będzie dziwnie się zachowywał tzn. wskazywał dziwne obroty przez pewien czas - potem normalne - to oznacza uszkodzenie jakiegoś elementu (błędną diagnostykę elementu). Dokładnie wtedy trzeba zerknąc do serwisówki. I nie kupuj motocykla w którym nie działa obrotomierz :-)
Jaro
Zwykły forumowicz
Posty: 1178
Rejestracja: piątek, 23 lutego 2007, 18:54
Motocykl: YAMAHA FAZER
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Jeśli mężczyzna robi coś bardzo głupiego, to zawsze z motywów najszlachetniejszych.
Awatar użytkownika
sebus00
Zwykły forumowicz
Posty: 1004
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 19:19
Motocykl: Honda VTR 1000 FireStorm
Lokalizacja: Lublin

Post autor: sebus00 »

POjawia się na Spotach, kolo co posiada takiego sprzeta, ogólnie wydaje się być fajnym sprzetem tylko trochę duży, a z Tobie - Bombel by pasowal do twojego wzrostu.
Bombel

:D

Post autor: Bombel »

dzieki panowie to mi troche pomoze przy zakupie. Na Yamachah sie nieznam specjalnie a raczej wcale wiec takie uwagi beda przydatne na ruznych stronkach durzo czytalem o tym motocyklu ale wole sprawdzic i upewnic sie czy nastepnego gow.. nie kupie bo moja zzr to śrot a pisze ze dobry motocykl ale wiem ze 2 biek wodzik leci po pewnym przebiegu czego niema napisanego na danych technicznych bac for. niby zachwalaja ta stara konstrukcje i troche jestem uprzedzony do nadmiernego wychwalania ale jeszcze poczytam z kolegami pogadam bycmoze sie zdecyduje dzieks jeszcze raz :D pozdrawiam ;)
icecube4

Post autor: icecube4 »

nom
Thunderace uważam fajna maszyna ;) szczerze to polecam, a co do zzr'y to masz racje, ale myslałem, ze wodziki leciały tylko w 1100 chyba, że podobna skrzynia biegów jest :)
Bombel

jesli chodzi o skrzynie

Post autor: Bombel »

1100 ma taka sama konstrukcje na tej samej zasadzie i kazda zzr ma ten sam mankament niestety.Ale te motocykle nie do zajezdzenia chyba ze oleju niema albo plynu a stego co wiem CBR tez ma klopoty po durzym przebiegu z 2 biegiem niby kawasaki wyciagaja durze moce z malych pojemnosci i sa mardzo obciazone a Hondy uchodza za nie do zajezdzenia i bardzo dobre motocykle ale sa przereklamowane maja zazwyczaj wiekszy moment ob.i mniej konikow moze sie nieznam ale kupuje Yamahe niema konstrukcji idealnych pod kazdym wzgledem ale ona mi odpowiada :) Pozdrawiam papa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle”