nauka jazdy kat A (2009r.)

Awatar użytkownika
megi
Zwykły forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 14:33
Lokalizacja: Lubaczów

Post autor: megi »

kozioł szkoda ze nie dales mi znac wczesniej;D;D
a teraz przerywam moja cudowną nauke:(... gdyż szkoła mnie wzywa.. Kraków, załatwianie mieszkania itp sprawy.. a moją literke A w prawie jazdy zapewne wpiszą mi w następnym sezonie:(
one way..
Premo23
Zwykły forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: poniedziałek, 23 marca 2009, 19:17
Motocykl: CBR 929
Lokalizacja: Hrubieszów

Post autor: Premo23 »

megi pisze:szczerze?... mnie to wcale nie śmieszy:]
NO fakt ze najprzyjemniejsze to nie jest jak jest sie spragnionym wiedzy a nikt nie chce pomoc.. :? Ale tu nich chodzi o ilosc a nie jakosc,bo kazda szkola jazdy to firma ktora jak nie bedzie miec klientow to upadnie...Jesli chcesz sie poduczyc jazdy musisz sprobowac z jakims znajomym motonita,bo na tych kursach to jak sama widzisz nauczyc sie mozna ale jezdzic w kolko.Instruktor ma wieksze leki o wlasna kieszen niz o twoje zdrowie o kwestii satysfakji z nauczenia kogos jazdy nie wspomne.Choc w wiekszych miastach napewno znajda sie jakies wyjatki,ale nie u nas na kresach..
Awatar użytkownika
megi
Zwykły forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 14:33
Lokalizacja: Lubaczów

Post autor: megi »

no tak Premo zgodze się z Tobą..
instruktorzy liczą tylko pieniądze i nic więcej ich nie obchodzi.. pomine w ogóle fakt że większość z nich nawet nie umie jeździć na motocyklu bo jeździli powiedzmy 20 lat temu gdy byli młodzi i piękni:]...
no i rzeczywiście nic mi innego nie pozostaje jak uczyć się jeszcze tak samemu u kogoś znajomego.. gdzie przynajmniej moge usłyszeć co robie źle a co dobrze:)
one way..
Premo23
Zwykły forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: poniedziałek, 23 marca 2009, 19:17
Motocykl: CBR 929
Lokalizacja: Hrubieszów

Post autor: Premo23 »

megi pisze:rzeczywiście nic mi innego nie pozostaje jak uczyć się jeszcze tak samemu u kogoś znajomego.. gdzie przynajmniej moge usłyszeć co robie źle a co dobrze:)
Zagadaj ze Sloneczkiem,jej sie podobno cos urodzilo w garazu :wink:
Awatar użytkownika
megi
Zwykły forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 14:33
Lokalizacja: Lubaczów

Post autor: megi »

no tak to prawda;) tak sie składa że byłam u niej wczoraj;) choć w troche innych celach;D
Ale spoko, dam rade, coś sie wymyśli;)
one way..
Awatar użytkownika
ksylwia
Zwykły forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: poniedziałek, 19 października 2009, 19:42
Motocykl: szerszenica
Lokalizacja: Zamość/Krasnystaw

Post autor: ksylwia »

Dodam i od siebie komentarz.

Robiłam prawko w tej samej szkole co Dyśka i kolega. Nigdy wcześniej nie siedziałam na moto, przez 5 min syn instruktora wytłumaczył gdzie bieg, hamulec i sprzęgło i mieliśmy próbować. Kolejne godziny wyglądały podobnie - przychodziłam, moto już czekało, siadałam i sama jeździłam sobie ósemki, ruszałam, hamowałam, zmieniałam biegi. Górki trenować nie mogłam, bo jak wspomniano - tam jej nie ma :] Zero nadzoru, zero krytyki, podpowiedzi - NIC.

Po 10 godzinach - wyjazd na miasto. Kask za duży, zrywało do przy 60tce ;) ok. 7 godzin na mieście bez radia, bez jakiejkolwiek krytyki, podpowiedzi.

Zdałam za pierwszym razem, na placu się nie przewracałam itp., ale polecić nie polecę.

Podsumowując - gdyby nie był to już październik i ostatnia szansa na wyrobienie się z terminem egzaminu, zażądałabym zwrotu kasy. Z przyczyn osobistych pod koniec kursu wolałam już nie dopytywać się instruktora o egzamin :evil:

Pojechałam 2x do WORDU zobaczyć jak wygląda egzamin na żywo i podpytać się tych, co zdawali.

p.s. Dyśka, dzięki za relację :) to ja byłam tą dziewczyną, co Cię zaczepiła zaraz po Twoim zdanym mieście :)) Gratki jeszcze raz :)

Mój błąd, że nie dopytałam się wśród Was, gdzie najlepiej iść. Teraz, skoro plastik w kieszeni zaczyna się prawdziwa nauka.
Four wheels move the body, two wheels move the soul
Awatar użytkownika
megi
Zwykły forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 14:33
Lokalizacja: Lubaczów

Post autor: megi »

gratuluje ksylwio zdania prawka:)) widzę, że też ciężko przechodziłaś przez nie, ale mimo że nie jeździłaś nigdy wcześniej dałaś rade;) i to mi sie podoba! :)
one way..
Awatar użytkownika
cienki007
Zwykły forumowicz
Posty: 165
Rejestracja: czwartek, 28 maja 2009, 16:31
Motocykl: Honda NTV 650
Lokalizacja: Zamość

Post autor: cienki007 »

Przymują jeszcze zapisy na egzamin na A w Zamościu?
Awatar użytkownika
dyśka
Zwykły forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: środa, 29 kwietnia 2009, 20:52

Post autor: dyśka »

No to Ksylwia gratuluje!! Mimo tych przejść z kursem dałyśmy radę , i powinnyśmy być z siebie dumne :lol: Do zobaczenia na trasie....
Awatar użytkownika
ksylwia
Zwykły forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: poniedziałek, 19 października 2009, 19:42
Motocykl: szerszenica
Lokalizacja: Zamość/Krasnystaw

Post autor: ksylwia »

megi! dzieki! :)
Dyśka, no dałysmy rade, ale ten kurs w tej szkole to... PORAŻka jakaś! :evil:

aby do wiosny :)
Four wheels move the body, two wheels move the soul
Awatar użytkownika
cienki007
Zwykły forumowicz
Posty: 165
Rejestracja: czwartek, 28 maja 2009, 16:31
Motocykl: Honda NTV 650
Lokalizacja: Zamość

Post autor: cienki007 »

Gdzie moge sobie dokupić 2 godzinki jazdy? Jest ktoś na forum kto jest instruktorem?
Awatar użytkownika
buba
Zwykły forumowicz
Posty: 440
Rejestracja: sobota, 20 czerwca 2009, 07:52
Motocykl: sprzedany
Lokalizacja: Zamość

Post autor: buba »

z tego co mi wiadomo na przykladzie pewnego znajomego to jakies 2 lata wstecz dodatkowe godziny jazdy mozna bylo wykupic chyba w kazdej szkole nauki jazdy w zamosciu.
podzwon, popytaj i bedziesz wiedzial :wink:
Awatar użytkownika
cienki007
Zwykły forumowicz
Posty: 165
Rejestracja: czwartek, 28 maja 2009, 16:31
Motocykl: Honda NTV 650
Lokalizacja: Zamość

Post autor: cienki007 »

Wiem, ale gdzieś mi sie widziało ,że chyba na forum ktoś jest instruktorem z Zamościa. Chętnie bym zasięgnął porad doświadczonego motocyklisty bo mój wcześniejszy to porażka..
ODPOWIEDZ

Wróć do „UPRAWNIENIA, UBEZPIECZENIE”