Krasiczyn (2009r.)

Fausto

Krasiczyn (2009r.)

Post autor: Fausto »

Sezon się kończy więc warto uczcić to fajnym wyjazdem. Tym razem padło na zamek w Krasiczynie, rezydencję Potockich, Sapiechów i kilku jeszcze innych polskich rodów magnackich.

Na rozstaju dróg ale ani chybi trzeba ciąć na Jarosław :D
Obrazek
A tu już u celu. Kilka landszawcików z Krasiczyna..
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A tak wyglądał motocykl po przejechaniu dzisiaj 440km. Brudny, zakurzony, oblepiony komarami, muchami i wszelakim innym paskudztwem. Czyszczenia na dwa dni :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
joguś
Zwykły forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: czwartek, 23 kwietnia 2009, 09:15
Motocykl: GL 1200
Lokalizacja: Krasnystaw-Gorzków-Katmandu:-)

Post autor: joguś »

No pięknie Fausto...super klimaciki,aż wstyd że jeszcze nie zwiedzałem tego zameczku,zawsze tylko przejazdem...trzeba to będzie nadrobić przy najbliższej okazji :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=wg6e_tbbmqI
Awatar użytkownika
Bohun
Zwykły forumowicz
Posty: 311
Rejestracja: sobota, 9 lutego 2008, 15:36
Motocykl: 1

Post autor: Bohun »

he he, też byłem na weekendzie w Krasiczynie z małą przygodą, bo mi ktoś powietrze spuścił w Teresie :evil:
Kto prędko daje, ten dwa razy daje
http://www.yamahaxt.pl/
Fausto

Post autor: Fausto »

Bohun pisze:he he, też byłem na weekendzie w Krasiczynie z małą przygodą, bo mi ktoś powietrze spuścił w Teresie :evil:
No to rzeczywiście mało sympatyczna przygoda. Ja miałem o tyle farta, że ochroniarz, który stał na bramce lubi motocyklistów i wpuścił mnie na teren parku za ogrodzenie. Tam jest parking hotelowy i można spokojnie zostawić motocykl.
Fausto

Post autor: Fausto »

joguś pisze:No pięknie Fausto...super klimaciki,aż wstyd że jeszcze nie zwiedzałem tego zameczku,zawsze tylko przejazdem...trzeba to będzie nadrobić przy najbliższej okazji :wink:
Dziękuję za miłe słowa. Jeśli lubisz takie widoczki to w takim razie na oddzielnym wątku wklejam kilka zdjęć z Łańcuta, który odwiedziłem w ubiegłym tygodniu..
ODPOWIEDZ

Wróć do „FAUSTO I JEGO FOTO RELACJE.”