AWO Zgrywusa

Rycerze motocyklizmu.
Awatar użytkownika
Moskit1
Zwykły forumowicz
Posty: 146
Rejestracja: środa, 16 kwietnia 2008, 17:05
Lokalizacja: Łańcut

Post autor: Moskit1 »

:D witam
Co do IFA/E heheh rewelacja nie jest ale 96% od jednego moto żaden składak co prawda kupując rok później u znajomego inną IFA/E jak to wolno powiedzieć ( 6 silników 7 skrzyni oczywiście rozebranych dromony mak ) i jedną całą hehe za 500 zł mogłem zrobić cudo ale jestem z takich ludzi ze jedno i to samo żadnych dawców nerek oczywiście jak brakuje to tak hmm
Powracając do tematu moja ifa była zrobiona w 1,5 miecha :? nie wesoło bo na szybkiego było to tworzone do szkoły a i przed obroną w Niemczech byłem no i żadnych rewelacji hmmmm heheh Podeśle zdjęcia na czasie hmm wieczorem
A i byłem w Dębicy spoko kupiłem komplet naprawczy do przodu cena z uszczelkami 160 rabat 10zł heehe :D
Pozdrawiam
Szukajcie aż znajdziecie ... Jesli Was szukają to sie tak chowajcie by Was nie znaleźli .
irbit

Post autor: irbit »

Moskit1 pisze:wo gul nie wiem jak sie zabrać hehe ;)
A tak poważnie interesuje mnie jak najlepiej zrobić przód mam swój pomysł ale obawiam sie ze lagi są bardziej wychustane i chciał bym usłyszeci od was jak najlepiej zrobici i wasze patenty może oczymś niewiem i dlatego pytam a wiem ze paru was miało do czynienia z remontem lag !!!!!!!???
Oto takie pytani :)
Pozdrawiam
Remont przodu jest dość skomplikowany mimo wrażenia że to proste zadanie, dobry remont to:
- wyrównanie powierzchni lag
- honowanie powierzchni wewnętrznej goleni
- zrobienie nowych tulejek (góra + dół)
- uszczelnienie
irbit

Post autor: irbit »

dzidek pisze:nie ma to jak polerka...............:P
ladny silniczek........
przyznam silniczek ładnie się prezentuje tylko tym samym Zgrywus "zniszczył" oryginał a tego zwolennikiem nie jestem :wink:
Awatar użytkownika
Moskit1
Zwykły forumowicz
Posty: 146
Rejestracja: środa, 16 kwietnia 2008, 17:05
Lokalizacja: Łańcut

Post autor: Moskit1 »

:D zaskoczyłeś mnie tym zdaniem hmmm
co to znaczy honowanie powieszani może rozumiem ale pod innym znaczeniem tego zdania możesz to rozwinąć :lol:
w tym kuplecie zakupiłem niby wszystko tak myślę resztę będę sprawdzał w trakcie remontu !!!!!
Pozdrawiam
Szukajcie aż znajdziecie ... Jesli Was szukają to sie tak chowajcie by Was nie znaleźli .
irbit

Post autor: irbit »

Honowanie, prościej szlif wewnętrzynych powierzchni - coś takiego robi się przy cylindrach.
Marek

Post autor: Marek »

Irbit, mógłbyś napisać jakie są wskazania dla honowania goleni? W jakich przypadkach trzeba to zrobić? Bo pewnie nie zawsze jest to konieczne ;)
irbit

Post autor: irbit »

Proste, gdy goleń nie ma takiej samej średnicy wewnętrznej w róznych miejsach (np. góra i dół jest inna, wiec tulejka którą zrobimy na wymiar górny na dole będzie latać)
Awatar użytkownika
Moskit1
Zwykły forumowicz
Posty: 146
Rejestracja: środa, 16 kwietnia 2008, 17:05
Lokalizacja: Łańcut

Post autor: Moskit1 »

:D WITAM
hehe no jednak to samo na myśli mieli my hmmm
Pozdrawiam
Szukajcie aż znajdziecie ... Jesli Was szukają to sie tak chowajcie by Was nie znaleźli .
Zgrywus
Zwykły forumowicz
Posty: 804
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 09:38
Motocykl: GL 1200, M-72 ruska rzeźba w niemieckim betonie
Lokalizacja: 50º27’13” 23º25’11”

Post autor: Zgrywus »

... kontynuując temat; informuję ze „zgrywek” czytaj dalej awo :wink: został złożony /choć jeszcze nie do końca jest kompletny/ i wykonał w asyście koleżanek i kolegów pierwszą jazdę. Wstyd się przyznać ze bez instalacji elektrycznej i świateł... ale chęć sprawdzenia maszyny była silniejsza 8) .
Maszyna przejechała ponad 40 km wróciła o własnych siłach do chaty i przy okazji wyszły wszelkie niedociągnięcia, które trzeba niebawem poprawić

Kilka fotek z oblatywania maszyny

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 6 października 2008, 07:54 przez Zgrywus, łącznie zmieniany 1 raz.
niesia

Post autor: niesia »

Markuś ,ale z Ciebie duży chłop :wink: ...............ładna maszyna:):)
wally

Post autor: wally »

;)
Ostatnio zmieniony czwartek, 29 października 2009, 21:22 przez wally, łącznie zmieniany 1 raz.
Żaba
Zwykły forumowicz
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek, 20 lutego 2007, 22:06
Lokalizacja: gm. Narol

Post autor: Żaba »

Czyli sezon rozpoczęty :lol:
irbit

Post autor: irbit »

noo w końcu Zgrywus dosiadł simsona :wink:
Awatar użytkownika
kapral
K.B.M.
Posty: 96
Rejestracja: niedziela, 16 grudnia 2007, 20:40
Motocykl: HONDA GL1200 ASPENCADE 1986r.
Lokalizacja: Stary Zamość

Post autor: kapral »

Gratuluję pierwszych kilometrów w siodełku AWOKA po 10 miesiącach ciężkiej pracy. :wink:
Marek

Post autor: Marek »

Wspaniale się prezentuje :) Gratulacje. Teraz przydałby się jakiś ciuch z epoki :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weteran”