Większy bak ???!@#$%

Nasze maszyny. Tyle z nich radości i tyle problemów...
ORI

Większy bak ???!@#$%

Post autor: ORI »

Witam całe Bractwo!
Chciałbym przerobić bak w moim Intruzie na większy i szukam kogoś kto mógłby coś doradzić lub podpowiedziec. Samo rozcinanie i spawanie tego który jest teraz to ostateczność - może się przeciągnąć (jak zawsze coś nie pójdzie) i zostane bez motocykla. Może od innego motocykla i tylko uchwyta do przerobienia? Co myslicie o takich zmiankach?
Pzdr. Paweł z miasta Krakuff
Zgrywus
Zwykły forumowicz
Posty: 804
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 09:38
Motocykl: GL 1200, M-72 ruska rzeźba w niemieckim betonie
Lokalizacja: 50º27’13” 23º25’11”

:)

Post autor: Zgrywus »

cześć :) oczywiście witam na naszym forum, odnosnie zbiornika to pomysl jest przedni sam myślałem o czymś takim, na razie sobie odpusciłem z powodu $, ale mi chodził pomysł adaptacji np takiego zbiornika od wiekszych braci intruder - czyli szukac gotowca i ewent. przerobic zawieszenie... bez ciecia poszycia zbiornika

pozdrawiam jak coś wymyslisz daj znac
pozdrawiam : Zgrywus
Marek

Post autor: Marek »

Zbiornik od dużego VSa jest tylko o 1L większy. Ale oryginalny wydaje mi się taki ładny, że chyba bym się nie zdecydował na przeróbkę. Zresztą stacje benzynowe są u nas co 30 km (na rezerwie Intruza można przejechać nawet więcej).

Polecam kontakt z freebike, gdzie zamawiałem błotnik do mojego VSa (ostatecznie nie założyłem go, zmieniła mi się koncepcja przeróbki). Człowiek specjalizuje się w blacharce motocyklowej, poszerza oryginalne zbiorniki, ale też wykonuje je od podstaw. Link w linkowni strony KBM.
Marek

Post autor: Marek »

Freebike jest w Olkuszu - rzut kamieniem od Krakowa.
ORI

Post autor: ORI »

Dzieki wielkie za szybką odpowiedź. Zajrzę na ten adres, a może i do Olkusza, fucktycznie rzut beretem. Znalazłem kiedyś ogłoszeniena na allegro sprzedam Intrudera i właśnie miał pare ciekawych przeróbek, a między innymi większy bak. Dzwoniłem do gościa. Sam spawał bo tym się zajmuje. Przecinał w dwóch miejscach w pionie i wstawiał paski. Wyglądał super, ale powiedział, że drugi raz nie brałby się za takie coś. Jak coś wykombinuje to dam znać.
Pozdrawiam z Krakowa
Awatar użytkownika
sebus00
Zwykły forumowicz
Posty: 1004
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 19:19
Motocykl: Honda VTR 1000 FireStorm
Lokalizacja: Lublin

Post autor: sebus00 »

ooo też by mi się przudał większy bak, bo zaledwnie mam 16L, co starcza na jakies 200km... ale co fakt, stacje benzynowę są dosyć gesto obsadzone...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle”