ciut irydu - a tyle much między zębami !

Nasze maszyny. Tyle z nich radości i tyle problemów...
Soft
Zwykły forumowicz
Posty: 357
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 10:39
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Soft »

Tak ale przy świecach irydowych NGK ciepłota i inne parametry świecy są odpowiednie ze świecami klasycznymi czyli jeżeli do Twojego motocykla pasuje świeca BPR7 (to jest klasyczna) to odpowiednikiem irydowym jest BPR7EIX.
Nie jestem pewien tylko czy wszystkie świece "klasyczne" mają swoje odpowiedniki irydowe lub platynowe
Agusia
Zwykły forumowicz
Posty: 569
Rejestracja: wtorek, 6 marca 2007, 20:55
Motocykl: HONDA MAGNA VF750C
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: Agusia »

ja właśnei też wymieniłam 4 świeczki, nie na irydowe a na zwykłe, zalecane, chociarz te "zwykłe" kosztują 40 zł, irydowe już 72 zł, więc myślę jaka by nie była aby nowa :)[/url]
Soft
Zwykły forumowicz
Posty: 357
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 10:39
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Soft »

wiesz co .... moje też na innych stronach kosztowały 72,- ale tu
http://swiece.e24h.pl/index.php
kupiłem je za 49 i polecam sklep solidny ! dostawa w ciągu 24 h
(napisz ile tu kosztują twoje to może inni skorzystają)
Marek

Post autor: Marek »

http://www.skutery.net/akcesoria.php?id=97

Kilka słów o irydach i test.
Agusia
Zwykły forumowicz
Posty: 569
Rejestracja: wtorek, 6 marca 2007, 20:55
Motocykl: HONDA MAGNA VF750C
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: Agusia »

muszę powiedzieć kozystna oferta, zwykła swieca do mojej Magny jest tutaj 10 zł tańsza a irydowa 22 zł tańsza...
ariadna111

Post autor: ariadna111 »

To i ja wtrącę się w tym temacie.
Otóż ja do swojej Hanki także założyłam świeczki irydowe, zdecydowałam się po przeczytaniu mnóstwa informacji, wysłuchaniu kilku opinii i przewertowaniu kliku for. Hanki są jeszcze takie uparciuchy, że nie lubią innych świec jak NGK - takie mają dedykowana i już np. na Denso nie pracuje jak należy.
Po założeniu tych świec Honda ślicznie, równo zaczęła pracować, jak się zagrzeje to pięknie trzyma obroty. Pozostaje mi jeszcze kwestia kabli ale to inny temat ;)
W każdym razie na bazie swojego doświadczenia mogę z czystym sumieniem NGK irydowe polecić każdemu :)


Ps. Kurcze przez Was, a raczej foty Waszych maszyn zaczęłam się rozglądać za motorem. W grę wchodzi tylko Honda, ale jakaś mniejsza. Badam temat.
Zgrywus
Zwykły forumowicz
Posty: 804
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 09:38
Motocykl: GL 1200, M-72 ruska rzeźba w niemieckim betonie
Lokalizacja: 50º27’13” 23º25’11”

:)

Post autor: Zgrywus »

...hummm na Hani vt 500 było by Ci do twarzy :) - dobry to sprzecior, i ja Cię wcale nie podpuszczam ;) ale sezon w zasadzie otwarty i z kazdym dniem tracisz niezapomniane chwile spedzone na moto 8) :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle”