Teraz jest czwartek, 13 grudnia 2018, 11:21
Full Width Fixed Width

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Szkoda całkowita zamiast odszkodowania??
PostNapisane: środa, 26 września 2018, 07:37 
Zwykły forumowicz

Motocykl: Honda
Siema wszystkim!
Mam od bardzo niedawna Hondę CBR125 i pojawił się w ubiegłym tygodniu taki problem :/ W mieście z parkingu takim przy chodniku jeden młody chłopak wyjechał mi skuterem i nawet się nie spojrzał w lewo. Miałem auto z mojej lewej i nie miałem gdzie uciec. Kontaktowałem się już w tej sprawie z jakąś firmą https://www.helpfind.pl/zanizony-kosztorys, ale wolę to przedyskutować na paru forach motocyklowych. A chodzi o to, że w piątek 21.09 dostałem kosztorys i taki dokument z polisy oc tego skuterzysty, że nie zapłacą za naprawę mojej Hondy bo jest szkoda całkowita. To co teraz mam zrobić? Jak szkoda całkowita po stłuczce ze skuterem gdzie praktycznie nic się nikomu nie stało (chociaż oboje i tak wylecieliśmy na asfalt)? Mam do nich dzwonić teraz czy jak? Czy ten skuterzysta powinien mi zapłacić za naprawę? Ręce opadają... masakra. Będę mega wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki!

Tytuł: Re: Szkoda całkowita zamiast odszkodowania??
PostNapisane: środa, 26 września 2018, 14:51 
Moderator

Motocykl: romet, jawa
Szukają jelenia . Jeśli proponują kasę za motocykl , to kwestia ile . Jeśli nie chcą pokryć wartości rynkowej , pozostaje pomoc prawnika . Będą inaczej gadać .

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1