KTM 250 2T OPINIE ...

Awatar użytkownika
Michałxd
Zwykły forumowicz
Posty: 109
Rejestracja: niedziela, 5 października 2008, 09:51
Motocykl: yamaha chopper,simson sr
Lokalizacja: sandomierz
Kontakt:

KTM 250 2T OPINIE ...

Post autor: Michałxd »

Mam takie stare autko http://www.allegro.pl/item949633877_nys ... t_zam.html Stoi za garażem......
Jedna z wielu osób napisała mi zapytanie ...
Czy nie zamię się na ktm 250 z 80roku 59km zarejestrowany na 50cm. Ma zamontowany amortyzator lepszy itp ...
Chciałbym coś wiedzieć więcej podobno do Cz250 crossie trzeba wymieniac tłoka co tydzień czy w tym motorze też ???
Z tego co się zam to jest na podzespołach lc4 .....
A tu są zdjęcia
http://img213.imageshack.us/gal.php?g=image050m.jpg


I co sądzicie czy warto :?: :?:
Michał
Awatar użytkownika
dario
Zwykły forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: piątek, 18 maja 2007, 15:18
Motocykl: Honda
Lokalizacja: Zamość

Post autor: dario »

Szczerze ... to wolałbym zostawić sobie Nysę
Awatar użytkownika
Bohun
Zwykły forumowicz
Posty: 311
Rejestracja: sobota, 9 lutego 2008, 15:36
Motocykl: 1

Post autor: Bohun »

jakbym miał taką NYSE to bym trzymał ;)
Kto prędko daje, ten dwa razy daje
http://www.yamahaxt.pl/
henio12323

Post autor: henio12323 »

ktm 250 zarejestrowany na 50 ? xD ktos se jaja robi :P 1 lepsza kontrola bardziej kumatego psa i od razu masz pisemko na kontrole :P
po za tym jak nic sie nie opłaca. ktm z do 2000 roku w 2T to padaczki ;P jak juz ktm w 2T to chyba 2003 i wyżej wtedy znacznie poprawiłą sie jakosc tych sprzętów. a stare... daj spokój ;D jak juz to ze starych polecalbym CR. 59 koni na pewno nie ma bo współczesne kilkuletnie juz do tylu sie nie kręcą :P a ten zabytek żeby 50 koni miał to bylo by ok :D lepiej zatrzymaj sobie nyse jak koledzy napisali. znajdz jakies ciepłe miejsce dla niej odpicuj za kilka lat moze byc warta znacznie więcej lub bedzie dobrą podstawą do rekonstrukcji i posiadanie prawdziwego unikata. sam myslałem nad kupnem nyski i zrobieniu z niej lansowozu :P oczywiscie wszystko było by utrzymane w oryginalnym klimacie ;D
michal_dh
Zwykły forumowicz
Posty: 193
Rejestracja: poniedziałek, 28 maja 2007, 15:23
Lokalizacja: Zamość-Guciów

Post autor: michal_dh »

henio12323 pisze:ktm 250 zarejestrowany na 50 ? xD ktos se jaja robi :P 1 lepsza kontrola bardziej kumatego psa i od razu masz pisemko na kontrole :P
po za tym jak nic sie nie opłaca. ktm z do 2000 roku w 2T to padaczki ;P jak juz ktm w 2T to chyba 2003 i wyżej wtedy znacznie poprawiłą sie jakosc tych sprzętów. a stare... daj spokój ;D jak juz to ze starych polecalbym CR. 59 koni na pewno nie ma bo współczesne kilkuletnie juz do tylu sie nie kręcą :P a ten zabytek żeby 50 koni miał to bylo by ok :D lepiej zatrzymaj sobie nyse jak koledzy napisali. znajdz jakies ciepłe miejsce dla niej odpicuj za kilka lat moze byc warta znacznie więcej lub bedzie dobrą podstawą do rekonstrukcji i posiadanie prawdziwego unikata. sam myslałem nad kupnem nyski i zrobieniu z niej lansowozu :P oczywiscie wszystko było by utrzymane w oryginalnym klimacie ;D
Nie opowiadaj bajek. Jak brac ktma to od 98 roku i bedzie ok.
A co do kolegi to zdecydowanie odradzam. Juz lepiej bedzie kupic cz jakas..
Albo co kolwiek powyzej 90 roku albo tak jak mowilem kata od 98.
henio12323

Post autor: henio12323 »

ja pisze swoje zdanie jak dla mnie ponizej 2002 czy tam 03 roku póki ktma nie przejął inny koncern to produkowali trupy ;P a przynajmniej częsci były kosztowne. i za tą kase lepiej kupic CRke chociażby :) jedyne dobre ktm to te większe w 4T. chociaż to jeszcze zalezy od stanu maszyny. bo konstrukcyjnie moze i ktm starszy nie był zły ale nie było tego duzo i cięzko cos trafic w niezłym stanie
michal_dh
Zwykły forumowicz
Posty: 193
Rejestracja: poniedziałek, 28 maja 2007, 15:23
Lokalizacja: Zamość-Guciów

Post autor: michal_dh »

I wlasnie o to chodzi ze koncern sie zmienil od 98 i od tego roku sa czesci bez problemowo dostepne. Ty masz zdanie a ja mam mase katow za soba.
henio12323

Post autor: henio12323 »

no to mozliwe ze i od 98 roku. w każdym bądz razie ten ktm podany przez kolege nie jest wart zainteresowania ;P
Awatar użytkownika
Głazio
Zwykły forumowicz
Posty: 352
Rejestracja: poniedziałek, 13 lipca 2009, 13:47
Motocykl: BMW R1150GS/Yamaha XT 600 Z
Lokalizacja: Lubaczów
Kontakt:

Post autor: Głazio »

Ja wybieram Nysę - nie pozbyłbym się takiego już "Białego Kruka" na naszych drogach.
A ten KTM to jakiś niezły przekręt :-)
www.radiator-mototurystyka.pl
Głazio®
Awatar użytkownika
Michałxd
Zwykły forumowicz
Posty: 109
Rejestracja: niedziela, 5 października 2008, 09:51
Motocykl: yamaha chopper,simson sr
Lokalizacja: sandomierz
Kontakt:

i

Post autor: Michałxd »

I tak zrobiłem ....podziękowałem za wymiane na KTM
Nysa może i warta ( więcej warty silnik niz reszta ) lecz i tak nie będę ją trzymał za duże opłaty, sypie się buda. A ja nie zamierzam wkładać kasy na remont blacharki ...........A to też z tego powodu że nie mam garażu.
I planuję sprzedać nyse i też sprzedać yamahe dołorzyć - kupić większy motor,bo tą co mam yamahe to się trochę psuje .....
Michał
henio12323

Post autor: henio12323 »

tylko oddaj komus w dobre miejsce. kurde gdybys sprzedawał rok temu to bym ją od ciebie wziął :P
Awatar użytkownika
Michałxd
Zwykły forumowicz
Posty: 109
Rejestracja: niedziela, 5 października 2008, 09:51
Motocykl: yamaha chopper,simson sr
Lokalizacja: sandomierz
Kontakt:

odp

Post autor: Michałxd »

Rok temu mi jeszcze słuzyła do transportu ...to bym nie sprzedał ...
A nie dawno zakupiłem nowsze oszczędniejsze samochody i się tymi jeżdzi...
Co do zabytków to mi jeszcze jeden zostanie
wartburg 1,3.
Michał
Awatar użytkownika
Głazio
Zwykły forumowicz
Posty: 352
Rejestracja: poniedziałek, 13 lipca 2009, 13:47
Motocykl: BMW R1150GS/Yamaha XT 600 Z
Lokalizacja: Lubaczów
Kontakt:

Post autor: Głazio »

Szukaj kolekcjonerów aut. W Lubaczowie jest taki jeden, ale z tego co wiem to zbiera same osobówki. choć nigdy nie wiadomo.
www.radiator-mototurystyka.pl
Głazio®
michal_dh
Zwykły forumowicz
Posty: 193
Rejestracja: poniedziałek, 28 maja 2007, 15:23
Lokalizacja: Zamość-Guciów

Post autor: michal_dh »

henio12323 pisze:no to mozliwe ze i od 98 roku. w każdym bądz razie ten ktm podany przez kolege nie jest wart zainteresowania ;P
No i o to wlasnie chodzi :) Do kolegi od teamtu dobrze zrobiles zostaw ta nyse i ciesz sie zabytkiem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Enduro,cross”