Jaki cross do 5 tysi??

Bondi

Jaki cross do 5 tysi??

Post autor: Bondi »

Witam jak w temacie podpowiedzcie jakiego by tu crossika kupić do 5 tysia chodzi o coś dla brata może być od 250cm3 w górę chodzi mu o to by mógł też na szose wyjechać i czasem z nami troszkę poganiać w grupie. Mało jak dla mnie pieniążków na crossa ale spece coś powiedzą, tylko nie piszcie że sześcsetka za duża jeździć potrafi i 179 cm wzrostu ma.
Awatar użytkownika
Wiesiek222
Zwykły forumowicz
Posty: 72
Rejestracja: wtorek, 11 listopada 2008, 15:12
Motocykl: XV 750 Virago
Lokalizacja: Szczebrzeszyn

Post autor: Wiesiek222 »

Popatrz na DR lub XT 350 - bardzo fajne sprzęty.
Awatar użytkownika
koziol
Zwykły forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: sobota, 21 marca 2009, 19:48
Motocykl: ST
Lokalizacja: Lublin/Krasnystaw

Post autor: koziol »

DR jak każdy wie ma wadę w postaci kanału olejowego który idzie przez szpilkę głowicy,lubi się zapychać a wtedy cała góra się zaciera.Nawet małe braki oleju potrafią coś przytrzeć DR ma tylko zdrowe zawieszenie.A XT mam ale 600tke jestem zadowolony cierpliwy to sprzęt:) i szczerze polecam w teren i na szosę.
Bondi

Post autor: Bondi »

I o to mi chodziło dzieki chlopaki.
michal_dh
Zwykły forumowicz
Posty: 193
Rejestracja: poniedziałek, 28 maja 2007, 15:23
Lokalizacja: Zamość-Guciów

Post autor: michal_dh »

KTM LC4 620 SC ? :)
szczepan250

Post autor: szczepan250 »

yz 250 lc z 92r zarejestrowana koła na szosę strój
Bondi

Post autor: Bondi »

michal_dh
Zwykły forumowicz
Posty: 193
Rejestracja: poniedziałek, 28 maja 2007, 15:23
Lokalizacja: Zamość-Guciów

Post autor: michal_dh »

Duzy walek na roczniku, zdecydowanie nie polecam
Deleted.
Zwykły forumowicz
Posty: 249
Rejestracja: poniedziałek, 16 kwietnia 2007, 22:01

Post autor: Deleted. »

i ma krzywa felge z przodu co widac golym okiem
Bondi

Post autor: Bondi »

ok rzeczywiście dobra rada a jaka jest wasza opinia o KTM DUKE
np ten
http://allegro.pl/item690848390_ktm_duk ... rmoto.html

Męczę was ale zrozumcie,
Kolejne pytanie jakiego KTM szukać do 6 tysi?? od 250 cm3 w górę?? 4T
I jeszcze jeden motorek do ocenienia

http://allegro.pl/item688881479_kawasak ... ginal.html
michal_dh
Zwykły forumowicz
Posty: 193
Rejestracja: poniedziałek, 28 maja 2007, 15:23
Lokalizacja: Zamość-Guciów

Post autor: michal_dh »

Tak jak mowilem 620 SC czyli super competition czy jak to sie pisze ;d tylko zeby to byl rzeczywisty rocznik 98 i bylo by git. 640 jest ciezka i lagodniejsza. A jesli cos bardziej wyczynowe no to 250 2t exc.. Chyba ze lc4 400...
Bondi

Post autor: Bondi »

Michał przeszedłem cały internet wzdłuz i wszerz i za twoją radą bedę szukał sam dla siebie a nie tylko dla braciszka jakiegoś KTM-a, jednak w tym roku z przyczyn finansowych nie wiem czy mi się to uda ale jak sprzedam GPZ-ta to czemu nie myśle że na ten rok LC4 600 lub 400 bedzie dobra a na drugi rok jak się spienięże to bedzie coś lepszego. Juz mi się marzy by upaprać się w błotku :D :D :D
michal_dh
Zwykły forumowicz
Posty: 193
Rejestracja: poniedziałek, 28 maja 2007, 15:23
Lokalizacja: Zamość-Guciów

Post autor: michal_dh »

Bondi tylko nie 600 tylko 620 albo ewentulanie 640 ;) 600 sa stare i awaryjne.. Natomiast lc4 400 troche mniejsza pojemnosc ale tez fajny motorek ;) Jak kupujesz ktma to staraj sie powyzej 98 roku bo to juz calkiem inne motorki. Kupuj kupuj to bedziesz latac z nami ;) Takze udanego zakupu zycze :)
Awatar użytkownika
dario
Zwykły forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: piątek, 18 maja 2007, 15:18
Motocykl: Honda
Lokalizacja: Zamość

Post autor: dario »

Jeśli już uparłeś się na KTM-a to posłuchaj rady Michała i szukaj coś przynajmniej koło rocznika 1999/2000 , w enduro//cross bardzo ważne są części, do tego dochodzi wiek moto i pojawia się problem. W szosowych nie ma takiego problemu, tutaj niektóre elementy zużywają się dużo szybciej, bo pracują w dużo cięższych warunkach.
Moja rada, szukaj jak najlżejszego, niekoniecznie 600, chyba , że chodzi Ci bardziej o szosę niż prawdziwy teren.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Enduro,cross”