XV ZLOT VTX ZAMOŚĆ (2017r.)

...czyli to, co lubimy najbardziej.
LeszekR
Zwykły forumowicz
Posty: 254
Rejestracja: piątek, 8 sierpnia 2008, 16:26
Lokalizacja: Zamosc

XV ZLOT VTX ZAMOŚĆ (2017r.)

Post autor: LeszekR »

Witam wszystkich!
W dniach 8-11 czerwca 2017r organizuje po raz drugi w Zamościu zlot VTXPolska . W chwili obecnej mam zapisane na zlot ponad 220 osób i około 150 motocykli. W czwartek mam zarezerwowany tor w Lublinie, więc do Zamościa dojadą wieczorem na ośrodek Duet. W piątek rano ponad 100 osób jedzie autokarami do Lwowa, pozostanie około 50 motocykli chętnych na jazdę po Roztoczu. W sobotę po wieczornych rozmowach, rano zwiedzanie ZOO. O godz. 11 chcę wyjechać na paradę po Zamościu i wjechać na Rynek Wielki. Pod Ratusz zapraszam całe środowisko motocyklowe Zamościa i okolic. Przewidziane atrakcje organizowane wspólnie z Działem Promocji Zamościa.
Pozdrawiam
LeszekR
LeszekR
Zwykły forumowicz
Posty: 254
Rejestracja: piątek, 8 sierpnia 2008, 16:26
Lokalizacja: Zamosc

Re: XV ZLOT VTX ZAMOŚĆ

Post autor: LeszekR »

Dziękuję zarządowi KBM za spotkanie, oraz wyrażenie chęci uczestnictwa w otwartej części XV zlotu VTX-a w Zamościu w dniu 10 czerwca 2017r na Rynku Wielkim w Zamościu. Przewidziane są tam konkurencje motocyklowe z nagrodami za udział, oraz inne gadżety dla uczestników.
W czasie zlotu będzie wystawione stoisko firmy Tarbor http://www.tarbor.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
W piątek i sobotę 8-9 czerwca 2017r na ośrodku" Duet" w Zamościu będzie dostępna dla wszystkich motocyklistów hamownia http://www.smgmotocykle.pl/cennik.htm,pl,3" onclick="window.open(this.href);return false; gdzie za opłatą 15 zł będzie można sprawdzić moc swojej maszyny.
Polecam piątek, bo wiem, że w sobotę jest wielu chętnych i będzie problem żeby skorzystać.
LeszekR
Zwykły forumowicz
Posty: 254
Rejestracja: piątek, 8 sierpnia 2008, 16:26
Lokalizacja: Zamosc

Re: XV ZLOT VTX ZAMOŚĆ

Post autor: LeszekR »

Program XV zlotu VTX
Wyjazd na paradę spod ośrodka DUET ul. Królowej Jadwigi
Na ośrodku DUET dostępne będzie od piątku dla wszystkich stoisko z akcesoriami motocyklowymi firmy TARBOR z Lublina
Załączniki
PLAKAT.jpg
Awatar użytkownika
Norek
Moderator K.B.M.
Posty: 649
Rejestracja: poniedziałek, 27 czerwca 2011, 21:13
Motocykl: BMW R1200 GS ADVENTURE 2006r.
Lokalizacja: Zamość

Re: XV ZLOT VTX ZAMOŚĆ

Post autor: Norek »

Odświeżam temat, dla przypomnienia :shock:
Nigdy nie jedź szybciej niż Twój anioł stróż może lecieć.
501686006
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zloty, imprezy, wycieczki, spotkania”