Wycieczka na Roztocze 5 czerwiec 2016

...czyli to, co lubimy najbardziej.
Wielki Brat
Zwykły forumowicz
Posty: 2808
Rejestracja: poniedziałek, 19 lutego 2007, 08:39
Motocykl: FJR 1300

Wycieczka na Roztocze 5 czerwiec 2016

Post autor: Wielki Brat »

Zainspirowany kilkoma rannymi telefonami ws. sposobu "motocyklicznego" spędzenia niedzieli
proponuję wycieczkę szlakami z czasów początku historii KBM.

Chętni proszeni są o przyjazd na parking pod Park Miejski w Zamościu na godz. 10.30.
Trasę i inne szczegóły ustalimy na miejscu.
Wielki Brat
Zwykły forumowicz
Posty: 2808
Rejestracja: poniedziałek, 19 lutego 2007, 08:39
Motocykl: FJR 1300

Re: Wycieczka na Roztocze 5 czerwiec 2016

Post autor: Wielki Brat »

W składzie Alex z Edytą, Waldi z Alą i WB z Grażką, zainspirowani ostatnim opisem wycieczki ekipy Wiatra w Polu po Roztoczu oraz przymuszeni sprawdzeniem stanu dróg na planowany przejazd klubowy z okazji z 10-cio lecia wykonaliśmy trasę z Zamościa przez Adamów do Suchowoli i dalej przez Dominikanówkę do Tomaszowa Lub. , gdzie oczywiście nie mogło obyć się bez degustacji lodów. Nie dając posłuchu moim ostrzeżeniom dotyczącym wielkości porcji, Edyta zamówiła 4 gałki, co pomimo dość wysokiej temperatury otoczenia zaskutkowało objawami hipotermii.

W Tomaszowie dołączyli Zgrywus z Polką i samotny Ćwirek, którzy na swych zaprzęgach doprowadzili nas do Siedlisk, gdzie zwiedziliśmy kapliczkę na wodzie, obejrzeliśmy okazały, a będący zabytkiem przyrody dąb, skamieniałe drzewa oraz stoczyliśmy potyczkę z indykami (zwłaszcza dotyczy to Ali).

Z Siedlisk ruszyliśmy w stronę Werchraty - już bez zaprzęgów, gdyż ich prędkość podróżna znacznie odbiegała od naszej.
Po dojechaniu do Narola odbiliśmy w stronę Paar w nadziei na obiad w "Carskiej Strażnicy" - niestety rezerwacja lokalu zmusiła nas do uderzenia do Rudy Różanieckiej.
Tam standardowa rybka i dalej w drogę przez Susiec i Majdan Sopocki do Józefowa i Obroczy. Po krótkim odpoczynku przez Kosobudy i Żdanów, po ponad 5 godzinach i przejechaniu ponad 200 km, dotarliśmy do Zamościa.

Niby "wokoło komina", ale mimo wszystko miło i ciekawie spędzony dzień.
Awatar użytkownika
Levy123
K.B.M.
Posty: 99
Rejestracja: niedziela, 10 marca 2013, 12:46
Motocykl: HARLEY DAVIDSON XL1200 CUSTOM SPORTSTER 2007r.

Re: Wycieczka na Roztocze 5 czerwiec 2016

Post autor: Levy123 »

żałuje nie moglem być z Wami dzisiaj ,ale po relacji WB było warto .ale nawiasem mówiąc koleżance która jest właścicielem restauracji w Parach powiem co trzeba :roll: :wink:
Awatar użytkownika
Wiatr w Polu
Zwykły forumowicz
Posty: 1618
Rejestracja: poniedziałek, 9 czerwca 2008, 11:41

Re: Wycieczka na Roztocze 5 czerwiec 2016

Post autor: Wiatr w Polu »

O proszę, bywam czasem inspiracją :)
Wojownik musi czuć zapach wojny, musi wiedzieć, że jest potrzebny. W czas pokoju tylko dudnienie KODO jest zwiastunem błogosławieństwa Cesarza do wymarszu na bój.
Awatar użytkownika
kaktus
Zwykły forumowicz
Posty: 247
Rejestracja: niedziela, 18 października 2009, 20:20
Motocykl: Transalp 600
Lokalizacja: Chełm

Re: Wycieczka na Roztocze 5 czerwiec 2016

Post autor: kaktus »

Mnie też poniosło w stronę Roztocza tyle że w poszukiwaniu najgorszych malowniczych dróg na początku na KTM 640 ale tak sucho jest że nie wykorzystałem potencjału tego motocykla więc przesiadłem się na niezawodnego trampka :D

Obrazek


Efekty były takie :D
https://plus.google.com/u/0/photos/1044 ... 3492274401" onclick="window.open(this.href);return false;
Transalp 600
Awatar użytkownika
Fido
Zwykły forumowicz
Posty: 2231
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 10:49
Motocykl: Ten ze zdjęcia
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: Wycieczka na Roztocze 5 czerwiec 2016

Post autor: Fido »

Kuźwa, ile bym się nie starał to i tak moje zdjęcia nigdy nie będą miały tego czegoś, co Twoje.
Jak zwykle jest na czym oko zawiesić.
Awatar użytkownika
kaktus
Zwykły forumowicz
Posty: 247
Rejestracja: niedziela, 18 października 2009, 20:20
Motocykl: Transalp 600
Lokalizacja: Chełm

Re: Wycieczka na Roztocze 5 czerwiec 2016

Post autor: kaktus »

:D Dzięki ja robię w miarę dużo zdjęć średnio około 1000 na większą imprezę w tym często serie 2...3 czasami 5 zdjęć to mam z czego wybrać spróbuj tej metody :D Może jeszcze spróbuj kadrowanie trójpodział prosty i skuteczny.
Transalp 600
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zloty, imprezy, wycieczki, spotkania”