ODRADZAM SPRZEDAWCĘ CZĘŚCI JAN KOBYLIŃSKI

Gdzie kupić, naprawić, serwisować, sprzedać?
szopenn

ODRADZAM SPRZEDAWCĘ CZĘŚCI JAN KOBYLIŃSKI

Post autor: szopenn »

Zakupiłem od

JAN KOBYLIŃSKI
Okopowa 3A/22
21-500 Biała Podlaska

email: jan.k@onet.eu
nick allegro: jan-k11
http://allegro.pl/show_user.php?uid=11404947" onclick="window.open(this.href);return false;


Klient przede wszystkim bardzo niechętnie robi zdjęcia. Zmusiłem wręcz do zrobienia zdjęć towaru przed wysyłką. BYł to boczek prawy do CX sport.

Na zdjęciu był boczek kompletny z emblematami za 70 zł, przedmiot który chciałem kupić. Na miejsce dotarł boczek bez emblematu, dzwoniłem do sprzedawcy i zostałem nazwany cwaniakiem, że niby kupowałem boczek, a nie boczek z emblematem, i jest to dla niego logiczne.


Zamówiłem też boczną stopkę, zamówiłem głównie dla sprężyn, ale sama stopka miała być ok.. zobaczcie jakiego mi śmiecia wsadził i jeszcze ma czelność mówić, że stopka nie jest ważna bo mi chodziło głównie o sprężyny. Tak... tylko że w tej cenie mogłem kupić sprężyny nowe w serwisie.. a ze stopki "miałem być zadowolony", przy okazji mogłaby mi się ta stopka przydać, ale nie w tym rzecz... zdjęcia:

Obrazek

Nadmienię, że za tą stopkę walną cenę na początek 100zł.. hehe śmiechu warte.... typowa cebula!

Już nie będę wspominał o tym, że delikatny boczek wpakował tylko w folię stretch. Miałem u tego człowieka zakupić również tłumiki, 300 zł, przetrzesz tylko szmatką, będziesz zadowolony.... akurat.. tu zdjęcia.

Obrazek


Mówię, wyślij dokładniejsze, jakoś mu się nie chciało.. "będziesz zadowolony". Tłumików oczywiście nie wziąłem bez lepszych fotek... 300 zł nie chodzi piechotą i nie wyglądały na zdjęciu zachęcająco... Podejrzewam, że byłaby taka sama historia jak i ze stopką. Czyli stan agonalny.


Omijać szerokim łukiem, cwaniaczek tylko kasę wyrwać, myśli że coś ma, a tak na prawdę sprzedaje zdezelowany złom i żeruje na pasji motocyklistów. Tu człowiek fakt, że głupi bo ma sentyment do staroci i wydaje pieniądze żeby sprzęt zreanimować do stanu fabrycznego, a znajdzie się taki co ma to w dupie i tego nie potrafi poszanować i tylko oby na takich "naiwniakach jak my" interes zrobić i śmiać się im w oczy!

ODRADZAM!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy, salony, komisy, serwisy, usługi”